Ar atpažinsite, kuri iš jų – 64-erių metų močiutė?

„Žmonės nuolat galvoja, kad mes esame sesės“, - juokiasi 64-erių metų Wendy Ida, kurios atveju nuoširdus susipainiojimas yra visiškai suprantamas. 41-erių metų dukters Sky motina stebina savo jaunatviškumu, sportiškumu ir pozityviu požiūriu į gyvenimą.

38

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar atpažinsite, kuri iš jų – 64-erių metų močiutė?

Močiute esanti moteris tikina, kad įspūdingo jaunatvės eliksyro nėra, tačiau jauną odą padėjo palaikyti aktyvus fizinis gyvenimas.

„Sporto klube apsilankau kiekvieną dieną ir praleidžiu mažiausiai valandą. Taip darau jau daugiau nei du dešimtmečius“, - sako moteris.

Visgi moterį apsilankyti sporto salėje paskatino itin nemalonus įvykis. Ji ilgą laiką kentėjo nuo mylimojo smurto, o išsiskyrusi nusprendė norinti išmokti apsiginti. Gyvenimo būdą kardinaliai pakeitusi moteris tapo trenere ir tikina, kad niekada nesijautė geriau.

„Esu 64-erių metų ir niekada nebuvau geresnės būklės. Svarbiausia, žmonės netiki, kiek man metų, todėl esu priversta rodyti savo vairuotojo pažymėjimą“, - džiaugsmo neslepia Wendy, kuri dažnam atrodo vos 30-ies.

Visgi moteris puikiai supranta žmonių nuovargį ir tingulį, todėl labiau atsipalaidavusiems siūlo daryti pratimus. Kai močiutei trūksta energijos ir noro eiti į sporto klubą, ji bėgioja tiesiog namie. Taip pat linksminasi ir judina raumenis šokdama pagal mėgstamą muziką. Svarbiausia, atsiradus meilę sportui, išaugo pasitikėjimas savimi, todėl moteris prieš kelis metus išdrįso dalyvauti fitneso varžybose.

„Norėčiau būti įkvėpimu tiems, kurie mano esantys per seni sportuoti ir kokybiškai gyventi“, - sako moteris, kuri taip pat dirba kaip teisingo gyvenimo vedlė, savo išmintimi dalindamasi su kitais.

„Kiekvieną dieną bent šiek tiek pajudėkite ir niekada nesakykite „ne“, - žmonėms pataria Wendy.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų