Apsisaugoti nuo uodų padės vos 1 gudrybė: veikia 100 proc.

Pamirškite dirbtinius purškalus nuo uodų. Nuo šių vabzdžių gali padėti apsisaugoti ir gėlės bei valgomos žolelės. Kai kurie iš šių augalų turi ypatingai stiprų kvapą ir taip nubaido uodus.

„Bright Side“ išskyrė TOP5 augalus, kurie padės nubaidyti uodus ir leis maloniai leisti vakarus lauke, nebijant, kad būsite sugelti.

Chrizantema

Chrizantemos pasižymi ne tik gražiais žiedais, tačiau ir puikiai pasitarnauja saugodamos nuo uodų. Jos gamina medžiagą, vadinamą piretrinu, kurios vabzdžiai nemėgsta. Galite arba pasodinti chrizantemą šalia kitų augalų kaip kenkėjus atbaidančią priemonę, arba nuskinti jos žiedus, užpilti juos karštu vandeniu, o vėliau juo apšlakstykite savo drabužius ar lauko baldų paviršius, kad atbaidytumėte uodus.

Mėtos

Mėtos dažnai naudojamos kulinariniais tikslais, tačiau ji taip pat gali padaryti stebuklų, kai reikia atbaidyti skruzdėles nuo jūsų namų. Tiesiog pabarstykite mėtų lapelių visur, kur rasite skruzdėlių, ir stebėkite, kaip jos išnyks. Stiprus šio augalo kvapas atbaidys ir visus nepageidaujamus uodus. Taip pat tinka pipirmėčių eterinis aliejus.

Levanda

Levandoje yra junginio, vadinamo linaloliu, kuris yra gerai žinomas blusų, vaisinių muselių ir tarakonų insekticidas. Galite paimti saujelę levandos lapų, įdėti juos į vandens pripildytą purškiamą buteliuką ir papurkšti ant odos ir baldų.

Serenčiai

Kaip ir chrizantemose, serenčiuose taip pat yra piretrino ir jie gali būti naudojami naminiams repelentams pasigaminti. Sumaišykite saują serenčių žiedų ir vandens ir leiskite mišiniui pailsėti 2 dienas tamsioje, vėsioje vietoje, kartais purtydami. Po to panaudokite skudurėlį, kad nukoštumėte mišinį. supilkite skystį į purškiamą buteliuką ir jis bus paruoštas naudoti.

Meksikinis žydrūnis

Meksikinis žydrūnis dažnai naudojamos kvepaluose, tačiau taip pat rekomenduojamas kaip patikima priemonė apsiginti nuo uodų. Juose yra junginys, vadinamas kumarinu. Pasodinkite šias gėles šalia savo namų, balkonuose arba tiesiog pasodinkite į vazonėlį, kurį galėsite pasistatyti šalia savęs kiekvieną kartą, kai reikės apsisaugoti nuo uodų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų