Apsilankymas kirpykloje virto košmaru: plaukai ėmė kristi gabalais

Moteris patyrė siaubą grožio salone – plaukus ne tik nudažė ne ta spalva, bet išbalino juos taip, kad šie pradėjo kristi gabalais.

Kai reikia susitvarkyti plaukus, tampame be galo išrankūs meistrų atžvilgiu. Daugelis žmonių turi savo patikimą stilistą, pas kurį nuolatos lankosi ir  visada būna garantuoti, kad rezultatu liks patenkinti. Deja, kartais klysta ir protingiausieji.

Viena moteris neseniai pasidalijo savo siaubo istorija, kai jos nuolatinis plaukų stilistas visiškai suniokojo jos ilgas garbanas, rašo mirror.co.uk.

Plaukus nudegino balinimas

Madison Waller iš Kolorado Springs socialiniame tinkle „TikTok“ pasidalino savo plaukų nuotraukomis „iki“ ir „po“. Jos vaizdo įrašas akimirksniu išplito internete, pašiurpindamas milijonus.

Savo vaizdo įraše moteris pasakojo, jog savo plaukų stilisto paprašė išbandyti „balayage“ – tai natūraliai atrodančios paryškintos sruogelės, leidžiančios tamsiaplaukėms pasidžiaugti šviesesniais atspalviais.

Ji rado norimo stiliaus nuotrauką „Pinterest“ ir parodė ją savo stilistui.

Po dažymo jos plaukai nė iš tolo nepriminė paveikslėlio – visa galva buvo išbalinta, be to, su bjauriu  geltonu atspalviu.

Po vaizdo įrašu Madison prirašė komentarą: „Praėjo 8 mėnesiai, o mano plaukai tebeslenka kuokštais“.

Išdrįso prašyti sumokėti

Moterį pritrenkė ne tik rezultatas – už siaubingą dažymą jos stilistas vis tik drįso paprašyti 300 dolerių. Laimei, po to, kai mergina kreipėsi į socialinius tinklus,  pinigai jai buvo grąžinti.

„Kai aš savo stilistui parašiau žinutę ir paklausiau, kiek toks dažymas kainuos, jis atsakė, kad maždaug 150 dolerių, tačiau po procedūros suma staiga padvigubėjo“, − rašė Madison.

„Aš jam sumokėjau, grįžau namo, pasižiūrėjau atidžiau į veidrodį ir verkiau visą naktį. Galiausiai, parašiau į jų „Facebook“ grupę, įkėliau nuotraukas „prieš“ ir „po“ bei paaiškinau, kokio dažymo  norėjau. Jie atsakė, kad gali grąžinti pinigus. Atgavusi pinigus, nuėjau pas kitą plaukų stilistą, sumokėjau 150 dolerių  ir jis iš dalies atitaisė žalą, nors negalėjo suprasti, kaip tai galėjo atsitikti“.

REKLAMA

@madisonwallerrr

It’s been 8 months and my hair still falls out by the chunks ##greenscreen no one else can even talk ##foryou ##hairfail ##fail ##got2bhome

♬ original sound - Madeline

Dabar merginos plaukuose daugiau natūraliai rudos spalvos, tačiau sumaišius su geltona, taipogi atsirado nepageidaujamas žalsvas atspalvis.

„Kai dažai nubluko, plaukai vėl tapo gelsvi, taigi nutariau uždėti rudą atspalvį ir dabar išryškėjo žalias pustonis. Darau viską, bet plaukai neatsigauna, jie vis dar negyvi“, − guodėsi mergina.

Madison „TikTok“ tinkle kreipėsi pagalbos į kirpėją, socialinių tinklų žvaigždę Brad Monro, tikėdamasi, jog jis sugebės merginai padėti, tačiau neaišku ar jis matė jos vaizdo įrašą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų