Leidžiate plaukams natūraliai išdžiūti? Turime jums liūdnų žinių

Visos moterys nori kuo ilgiau atrodyti lyg ką tik išėjusios iš grožio salono. Sklando tiek daug patarimų, garantuojančių ilgus ir žvilgančius plaukus, kad sunku atsirinkti, kurie jų yra patikimi.

Tačiau plaukų priežiūros ekspertės Nicole Petty iš „Milk + Blush“ dėka galime pagaliau atskirti faktus nuo pasakų ir pradėti tinkamai prižiūrėti savo plaukus.

Nicole išsklaidė aštuonis populiariausius plaukų priežiūros mitus, pradedant vaistais nuo plaukų galiukų lūžinėjimo ir baigiant greito plaukų augimo paslaptimis, rašo mirror.co.uk.

Mitas: geriau leisti plaukams savaime išdžiūti, nei naudoti  plaukų džiovintuvą

Nicole sako: „Pasirodo, kad leisti plaukams natūraliai išdžiūti yra blogiau, nei juos išdžiovinti fenu. Taip yra dėl to, kad šlapi plaukai yra labiausiai pažeidžiami, nes nuo drėgmės padidėjęs plaukų svoris juos ištempia, pažeisdamas plaukų folikulus. Jei norite sveikų plaukų, kuo trumpiau laikykite juos šlapius ir džiovinkite vidutinio karštumo oro srove, prieš tai plaukus sudrėkinę purškikliu, apsaugančiu nuo karščio“.

Mitas: Jei kirpsite plaukus, jie augs greičiau

Plaukų priežiūros guru taip pat teigė, kad kerpant plaukus, jie greičiau neaugs, lygiai taip pat nepadės ir vitaminų papildai.

Ji pridūrė: „Kirpimas stebuklų nedaro, bet reguliariai pakirpdami plaukus ir pašalindami išsausėjusius plaukų galiukus, išvengsite plaukų lūžinėjimo, o vizualiai atrodys, kad plaukai auga greičiau“.

Mitas: Vitaminų papildai skatina plaukų augimą

Nicole paaiškino: „Jei jūsų kūnui netrūksta  maistinių medžiagų, tai plaukų vitaminai ir papildai nieko gero jums neduos ir plaukai tikrai greičiau neaugs. Plaukų ilgį lemia genetika, bet valgydami pilnavertį maistą, tikrai plaukams padėsite“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų