Rašyti komentarą...
Labai teisigai pasake. Vartotojiskumas pas zmones maximalus. Jokios atjautos ar atsakomybes. Visi ziuri tik savo fb ar instagramo storiu, o niekam nerupi pasekmes.
Landzbergi į kalejima ir baigsis tos ekologinės problemos.
Užtenka laikyti Lietuva įkaitais fašistinei organizacijai
Aha, žmogus skundžiasi, kad gamtą naikina tokie koncertai, o pats ten ir nuėjo, sumokėjo bilietus. Kaip tik nereikia eiti į tokius koncertus, jeigu gamta rūpi. Kuo daugiau ten žmonių neis, tuo geriau gamtai.
Šlamštas tokie koncertai. Ateina kruva žmonių, spaudžiasi vienas prie kito, kad net erdvės nėra, triukšmauja žmonės, vartoja narkotikus, alkoholį, stumdosi. O vėliau skundžiasi tie ,,fanai", kad nukentėjo koncerto metu. Tai neikite ir viskas, pakanka paklausyti muzikos nemokamai internetu negu mokėti 80-100 eurų už bilietą.
Mano manymu turi būti įrengtas kažkoks didelis pastatas tokiems koncertams, o ne parkuose renginius/koncertus daryti. Atvažiuoja, atvyksta tūkstančiais žmonių, kurie taip pat naikina gamtą, ant medžių laipioja ir šiukšlina.
Suprantamas nerimas del vingio parko, bet tokie renginiai yra labai reti. O alternatyvos tokiems ir panašiems renginiams Lietuvoje neturime. Taip kad retkarčiais nieko baisaus aš nematau kad jie vyktų vingio parke.
TOKS koncas turėjo vykti tyrų laukuose, kur nei žmonių, nei paukščių.
@Nesvarbu Nereikia būti idiotu ir ironizuoti, tokie koncertai vyksta stadionuose, o ne parke.
Kiekvienas kliedi savaip. Vienai maikė su putės užrašu kaifas, kitai kuprinę pasidėti per brangu, trečiam dūmai....kol eis durniukai į koncertus, tol jie bus, susitaikykite.
Tiesą sako vyrukas. Baisu, ką turi patirti gamta. Po SELO koncertų Girulių miško prieigose dingo paukščiai ir mažoji fauna. O ir žmonėms toks garsas ir " efektai" yra labai pavojingi - ugdo agresiją ir debilina. Ne veltui mokslininkai tokį dB kiekį prilygina narkotikams.
@Benas Tai nevartokite ir neik ten.
Man patiko.. bet nepatiko
.. paverk I pagalve ir ją ismesk nes ką gi ne servelele, kad ašaras rinktų

Skaitomiausios naujienos
Į viršų