• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laikas bėga nenumaldomai greitai, bet tai ką prieš 7 metus patyriau restorane „Jachtklubas” prie Kauno marių iš galvos išmest tų metų nepakako.

39

Laikas bėga nenumaldomai greitai, bet tai ką prieš 7 metus patyriau restorane „Jachtklubas” prie Kauno marių iš galvos išmest tų metų nepakako.

REKLAMA

Vargu ar mano vizitas į šį restoraną būtų įvykęs šiemet, jei ne draugai pakvietę mus pietų. Tik sutartą dieną iš jų sužinojau, kad pietų vyksime į „Jachtklubą” pakeitusį pavadinimą į „Iešmas ir ližė”.

Draugai bandydami mane nuraminti paminėjo, kad ta vieta kardinaliai pasikeitusi: pradedant interjeru ir baigiant gaminamais patiekalais. Tai mums su Katiniene suteikė kiek vilties, jog savaitgalis nebus sugadintas.

Apsilankė restorane

Ir jie nemelavo – vienintelis kas liko nepasikeitę, tai senos jachtos susispaudusios krantinėje. Deja bet nuotraukose nepamatysite nei jachtų, nei tualeto, kurį prisiminęs seną apžvalgą, nuėjau pirmiausia apžiūrėti.

REKLAMA
REKLAMA

Viskas atnaujinta, sutvarkyta, belieka įsitaisyti kokiame jaukiame kampelyje ir papietauti. Gaila, kad tą dieną orai mūsų nelepino ir moterų įkalbėti pasirinkome stalelį restorano viduje, o ne jaukiai įrengtoje terasoje.

REKLAMA

Labai įdomiai sukurtas restorano meniu – galimybė pasirinkti tiek prie salotų, tiek prie pagrindinių patiekalų skirtingus mėsos ir jūros gėrybių iešmelius. Šią opciją mūsų kompanija įvertino teigiamai.

Jei čia užsuksite su vaikais, tradicines sultis jiems siūlau iškeisti į nealkoholinius kokteilius, nes užsakyti kokteiliai mūsų vaikams, nepaliko abejingais net mūsų – suaugusių.

Marinuotos juodosios ir žaliosios alyvuogės – 7,43€

 

Prie vyno puikiai kaip užkandis tiko restorano virėjų marinuotos alyvuogės.

Sūrio spurgyčių duetas – 7,82€

 

Mano kompanija puikiai žino kokia yra mano nuomonė apie šaldytus pusfabrikačius, tad man nematant kažkas užsakė šių spurgyčių. O vėliau jau joms atkeliavus ant stalo, visi besišypsodami siūlė man paskanauti ir pasakyti savo nuomonę.

REKLAMA
REKLAMA

Na ką aš galiu pasakyti apie šaldytą produkciją restorane, o gi tai, kad jai vieta tik viengungio šaldiklyje, bet ne restorane.

Nors tos spurgytės ir susivalgė ir jų skoniui pretenzijų neturėjome, bet man asmeniškai daug mieliau būtų ant stalo matyti vietoje gaminamą maistą.

Troškintos midijos – 17,77€

 

Damos prie užkandžių dar buvo užsisakiusios ir midijų. Katinienė mėgėja, kad midijos plauktų padaže, sulaukė midijų lyg pagal savo asmeninį užsakymą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kadangi mūsų damos atėjus vasarai labai rūpinasi savo kūno linijomis, tai sriubomis mėgavomės tik mes vyrai.

Barščiai – 6,01€

 

Bent taip jau galvojome, kad mėgausimės vieni, nes tiek draugui patiektus barščius jo žmona padėjo valgyti, tiek į mano žuvienę Katinienė kelis kartus muktelėjo savo šaukštą.

Žuvienė – 6,98€

 

Bandymas išrinkti skaniausią sriubą vaisių neatnešė. Nes visų pirma sriubos skirtingos, antra kiekvienas bandėme laurus priskirti savo valgytai sriubai.

REKLAMA

Tad jei esate mėgėjas barščių ar žuvienės galiu drąsiai teikti, kad nenusivilsite jas čia užsisakę.

Va štai bandymą man iškrėsti dar vieną šposą aš sugebėjau nugirsti ir jau atėjus padavėjai į mūsų užsakymą „Aštuonkojai” iš vaikiško meniu nepateko. Man tą dieną nuotaikai „pasikelti” pakako ir spurgyčių, tad pamatyti ant stalo dar ir skrudintų dešrelių nebenorėjau.

Vaikams užsakėme picas. Nors su jomis kartu buvo patiektas ir padažas, bet kaip pastebėjome vėliau, mūsų vaikams mėgstantiems picas gerai nulieti padažais, šį kartą padažų net neprireikė.

REKLAMA

Pica chorizo – 12,25€

 

Draugų vaikams įveikti picas sekėsi sunkiai, tai vienos ketvirtį, kol laukėme pagrindinių patiekalų paskanavau ir aš.

Pica su vištiena – 11,95€

 

Picos tešla nors ir stora, bet ji ne tik minkštutė, bet ir šiek tiek traški, o sulenkus nelūžinėjo.

Gražiai buvo patiekti draugų užsakyti pagrindiniai patiekalai, ypač įspūdingai atrodė krevečių iešmelis.

Krevečių iešmelis – 12,02€

 

Nors kartu su krevetėmis buvo patiektas ir nemažas kiekis garnyro, bet po užkandžių, kuriuose pagrindiniu smuiku damoms grojo midijos, draugo žmona sugebėjo įveikti tik krevetes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiaulienos iešmas – 9,88€

 

Bet štai draugas skirtingai nei jo žmona, pasižymintis kaip ir aš puikiu apetitu, įveikė ne tik šašlyką, bet ir jį atlydėjusi garnyrą, o vėliau dar sugebėjo žmonos lėkštėje pašeimininkauti…

Burokėlių salotos su lašiša – 14,15€

 

Katinienė kaip nujausdama, kad midijos kaip užkandis sotus pasirinkimas, tai pagrindinį patiekalą rinkdamasi pasirinko burokėlių salotas gardintas lašišos iešmeliu.

REKLAMA

Lengvos salotos su kepta lašiša jos nuomone turėtų patikti daugeliui moterų, kurios valgydamos nepamiršta skaičiuoti kalorijų.

Jautienos burgeris su kiaušiniu ir šonine – 14,70€

 

Nors pasižymiu dideliu apetitu, bet mėsainio sugebėjau įveikti tik pusę. Labai jau jis didelis buvo, o dar tie pagardai besislepiantys po bandele.

Suaugę desertų nebenorėjome, nes buvome jau sotūs ir vietos skrandžiuose buvo likę tik gėrimams, bet vaikai visgi du patiekalus dar užsakė.

REKLAMA

Varškėtukai – 8,27€

 

Tiramisu – 6,18€

 

Bet kaip visados būna – nenori kol nepamatai. Tad kai padavėja atnešė varškėtukus ir tiramisų mes suaugę nesusilaikėme iš vaikų lėkštučių neatgnybę šių patiekalų po mažytį kąsniuką.

Reziumuoju. Iš draugų sužinojau, kad šie pasikeitimai šiame restorane įvyko jau prieš kelis metus, tad labai gaila, kad per tuos metus čia neatvykau, o šią gražią Kauno marių vietą tiek laiko ignoravau dėl tų senų nemalonių prisiminimų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nuo šiol dabar čia užsuksime dažniau, juolab kad gyvename kelios minutės kelio nuo šio restorano.

Tad jei nepavalgyt, tai taurei vyno su desertu vakare, čia užsuksime vasarą dar ne kartą.

Vertindamas 5/5 noriu pasidžiaugti už verslininkus, kuriems ne tik kad pavyko atgaivinti merdėjantį „Jachtklubą”, bet ir nepritrūko drąsos tokio projekto imtis.

Autorius: riebuskatinas.lt, Riebus katinas

Prastas asortimentas
Prastas asortimentas
Šlamštas, o ne maistas, visokie biurgeriai, mėsainiai, krevetės, midijos, picos ir pan. Ar tai maistas, nejuokinkite, katinai, eikite pelių gaudyti, bus sveikiau.
kiek gauni uz reklamma,parse,taip parse o ne katine
ar vėl tas pats straipsnis
ar vėl tas pats straipsnis
ir D elfi bus ?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų