• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai mylimoji vieną rytą pasakė, kad kviečia važiuoti pasižiūrėti žydinčių sakurų, tai pirma ką padariau – pasižiūrėjau į kalendorių kokia dabar mėnesio diena.

29

Kai mylimoji vieną rytą pasakė, kad kviečia važiuoti pasižiūrėti žydinčių sakurų, tai pirma ką padariau – pasižiūrėjau į kalendorių kokia dabar mėnesio diena.

REKLAMA

Kalendoriuje puikavosi įsibėgėjantis birželis, kuris gan nutolęs nuo balandžio mėnesio, per kurį  dažniausiai ir žydi sakuros, o ir balandžio pirma senai praėjusi.

Bandymai išgauti tiesą vaisių neatnešė, tad teko patikėti Katiniene ir vairuoti automobilį ta kryptimi, kurią ji nurodė. Tai kad važiavome ne į Vilnių, o į Jonavą tą nepasitikėjimą Katinienės kalbomis tik dar labiau sustiprino, nes kiek žinau kol kas žydinčiomis sakuromis labiausiai garsėja vilniečiai, o iš jonaviškių panašių džiugesio gaidelių neteko girdėti.

Į mano repliką, kad esu alkanas, ji taip pat juokdamasi atsakė, kad ten ir pavalgysi. Mintyse pagalvojau, kad ruošiasi mane maitinti sakuros žiedais, bet apie tai Katinienei jau nebesakiau, nes labai jau ji buvo savimi užtikrinta.

REKLAMA
REKLAMA

Kad pamatysiu sakuras pasirodo manęs neapgavo, nes atvažiavome į Jonavoje veikiantį Japoniškos virtuvės restoraną „Sushi Lounge Sakura”, apie kurį viena ausim esu kažką girdėjęs, bet tos informacijos kaip tyčia tą dieną mano galvos kompiuteris neužkrovė...

REKLAMA

Apsilankė restorane...

Žinokit labiau nudžiugau ne dėl sakurų šakomis dekoruoto restorano, o dėl to, kad gausiu pavalgyti. Pilve alkio būgnais mušantys šaukliai reikalavo greit juos pamaitinti, kitaip žadėjo slogia nuotaika mane apdovanoti visai likusiai dienai.

Priežastys kodėl užsakymas gavosi kiek didesnis nei vėliau gebėjome suvalgyti buvo dvi: alkis ir įspūdingo grožio patiekalų nuotraukos meniu. Kol virtuvėje kolektyvas gamino maistą aš juos įamžinau šiai apžvalgai.

REKLAMA
REKLAMA

Katinienės bandymai apsisaugoti nuo didesnio maisto suvartojimo subliuško vos ji pamatė jai patiektas salotas su lašiša.

Sake tempura – 6,99€

 

Skani traški lašiša su daržovėmis lėkštėje išgaravo akimirksniu. Bet džiaugiuosi, kad bent spėjau ją įamžinti, bet štai Tom Kha sriubą, kurią užsisakė sūnus nupaveiksluoti nespėjau. Kai susizgribau kad jos neįamžinau, sūnus jau lėkštės dugne šaukštu gaudė paskutinius pievagrybius…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tad jūsų dėmesiui tik mano valgyta Tom Yum.

Tom yum – 6,80€

 

Puikiai išpildyta klasikinė Tom yum sriubos versija. Vienintelis kas šioje sriuboje man niekad neįtinka, kur ją bevalgyčiau, tai bambuko ūgliai. Visa kita tobula.

Sushi burgeris su traškiomis krevetėmis – 8,60€

 

Katinukas abejingas sušiams taip ir būtų likęs tik su viena sriuba, jei ne meniu besipuikuojantis sushi burgeris.

Įdomus patiekimas ir dar skanesnis buvo pats burgeris. Gavau ir aš kelis kąsnius burgerio. Man asmeniškai gerą įspūdį paliko karai majonezo, mango padažo ir imbiero derinys, kuris buvo gerai jaučiamas, o ir pats taip vadinamas burgeris buvo gausiai margintais įvairiais skoniais.

REKLAMA

Saldžiai aštri vištiena – 7,80€

 

Katinienės užsisakytą vištieną aš drąsiai galėčiau priskirti ir prie karštų patiekalų ir prie desertų, nes šis patiekalas subalansuotas tiems kurie mėgsta saldesnius derinius.

Man asmeniškai mėgstančiam aštresnes natas patiekaluose, šis patiekalas, dėl dominuojančio saldumo, didelio įspūdžio nepaliko, o štai Katinienei atvirkščiai, jai jis labai tiko.

Spicy ebi cheddar 8 vnt. – 9,99€

 

„Spicy ebi cheddar” karštas sušis dėka savo malonaus aitrumo ir krevečių tą dieną man buvo skaniausias iš visų šiame restoranėlyje valgytų patiekalų. O dar tas netradicinis – labai gražus ir spalvingas patiekimas lėkštėje.

REKLAMA

Tokyo 8 vnt. – 9,99€

 

Panašiu gražiu patiekimu galėjo pasigirti ir kiti tą dieną užsakyti sušiai – Tokyo. Tik šie savyje turėjo mano mėgstamiausią sušiuose derinį – ungurį ir lašišą.

Sake Nigiri su lašiša – 2,29€

 

Gurmaniškos fiestos pabaigai užsakiau kaip akcentą vieną nigiri su lašiša.

Reziumuoju. Tik palepinęs skaniu maistu skrandį leidau sau atsipalaiduoti ir geriau apžiūrėti restorano interjerą. Vienintelis ko toms gražioms sakuroms trūko iki didesnio įspūdžio tai žydinčių sakurų kvapo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O dabar apie maistą. Senai kada teko valgyti sušius restorane, dažniau juos užsisakome į namus išsinešimui, bet tikrai nepamenu, kada sušius man būtų pateikę taip gražiai papuošę lėkštėje, ir kas svarbiausia pagamintus taip skaniai.

Vertinu „Sushi Lounge Sakura” 5/5, vienintelis ką norėčiau rekomenduoti rašydamas aukštą balą tai kiek pažaisti su sušių papuošimais. Nes mūsų valgyti buvo vos neidentiški.

Autorius: riebuskatinas.lt, Riebus katinas

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų