Anyta pasišlykštėjo anūko ultragarso tyrimu: mama neslepia pykčio

Sužinoti, kad jūsų suaugęs vaikas laukiasi kūdikio, turėtų būti viena laimingiausių akimirkų, tačiau viena moteris tvirtina, kad jos anyta nebuvo sužavėta šios žinios.

Trijų vaikų mama teigė, kad vyro mama pamačiusi negimusio anūko ultragarsą pasišlykštėjo ir buvo nusivylusi išgirdusi šią naujieną. Šalia klipo, kurį ji pasidalijo „TikTok“, ji parašė: „Taip, ji dirbtinai mane apsikabino ir apsimetė, kad aš paprasčiausiai nesu nėščia“.

Tačiau iš naujo įgyvendindama tariamą anytos atsakymą, moteris teigė, kad ši persigalvojusi, kai gimė anūkas – apipylė jį meile ir net bandė kontroliuoti jo auklėjimą.

Supykusi mama, sukūrė daug klipų, kuriuose išsamiai pasakojamas tariamas anytos elgesys. Juose ji tvirtina, kad anytos narcisistinė asmenybė yra priežastis, kodėl jie nesutaria ir stengiasi jos išvengti, rašoma thesun.co.uk.

Mama, auginanti tris berniukus iki trejų metų, tikina, kad anyta stengiasi kontroliuoti savo sūnaus gyvenimą, pradedant jo karjera, baigiant tuo, kur jis gyvena, ir net kaip augina vaikus.

Reaguodamas į moters požiūrį į anytą, kažkas pakomentavo: „Tikimės, kad senstant staiga netapsi žmogumi ir neįgausi trūkumų“.

Tačiau nusivylusi mama tvirtina, kad tai nėra paprasčiausi „trūkumai“, o kad anytos elgesys yra tiesiog nepriimtinas.

Ji pasakojo: „Ašarų naudojimas manipuliuojant savo šeimos nariais ir bandymas kontroliuoti visus jūsų vaikų gyvenimo aspektus, kai jie susituokę, turi savo šeimas ir savo namus, nėra žmogaus „trūkumai“.

Įvairūs klipai rodo, kad trijų vaikų mama vis dėlto lengvai nesutinka su tariamais anytos reikalavimais ir valdingu elgesiu.

Dabar ji riboja laiką, kurį jos vaikai praleidžia su močiute, ypač po to, kai ji tariamai „sukėlė jiems riziką“.

Moteris teigia, kad anytai buvo nustatytas koronavirusas, tačiau ji vis tiek pakvietė sūnų su ką tik gimusiu anūku apsilankyti, nepaisant to, kad ilgesnį laiką teko izoliuotis. Po tokio savo motinos elgesio buvo sukrėstas ir pats sūnus.


Rašyti komentarą...
A
Asss
2020-12-26 20:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus nematote kad čia feikas
Atsakyti
0

A
Asss
2020-12-26 20:22:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sufeikinta argi nematote kad antai tiek pat metu kiek ir jai
Atsakyti
-3

U
Užteks
2020-12-27 17:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užteks priešinti vaikus irtėvus išgalvotomis istorijomis. Uoliai vykdot sorošo užmačias.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų