Ant citrinos užberkite druskos: nuo šiol darysite tik taip

Citrinos yra itin naudingi vaisiai mūsų organizmui. Citrinos sustiprina maisto produktų bei gėrimų skonį. Visi dietologai teigia, kad citrinos labai stiprina širdį, plaukus bei užtikrina sveiką odos spalvą.

Jas įprastai naudoja gydant nuo virusų, bakterijų bei mikrobų. Jos gali padėti pašalinti nemalonius kvapus virtuvėje. Jos taipogi naikina bakterijas bei mikrobus, kurie įprastai veisiasi ant virtuvės paviršių.

Pabandykite paprastą triuką: perpjauname citriną į 4 dalis, bet ne pilnai, visos dalys turi laikytis kartu. Pabarstome ją druska bei padedame virtuvėje.

Citrina paskleidžiame savo aromatą ir būtent tokiu būdu sumažina visus nemalonius kvapus. Kaip mes jau rašėme, ji taipogi naikina bet kokias bakterijas bei mikrobus.

Citrinos gali ir dezinfekuoti. Išspaudžiame tris citrinas ir sumaišome jų sultis su nedideliu kiekiu muilo bei druskos. Supilame skystį į butelį su vandeniu.

Naudojame jį, kad pašalintume bakterijas, virusus bei mikrobus.Šis paprastas triukas duoda nuostabius rezultatus, ir gamtinės valomosios priemonės visada yra geresnis pasirinkimas palyginus su įprastais cheminiais preparatais.

šaltinis: worldrecipes


Rašyti komentarą...
A
ARVYDAS
2019-12-28 05:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mirtis dėl kasos- pankreatitas.Tai yra giltinės išdaigos padauginusiems stiprių gėrimų-degtinės,trauktinės.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų