REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neeilinis įvykis Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centre.

Neeilinis įvykis Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centre.

REKLAMA

Savo socialinio tinklo Facebook paskyroje darbuotojai pasidalijo neeiliniu kolegų įvykdytu žygdarbiu. 

Gelbėjo užspringusį dvimetį

„Šis dviejų medikų ne darbo metu įvykdytas žygdarbis neišmatuojamas jokia valiuta. Užspringus dvejų metų vaikui, artimiausios brigados buvo už 11 minučių, o kita už 21 minutės kelio. 

Oro sąlygos tragiškos, dingo savisauga, greitis nežmoniškas, tačiau supratus, kad jei delsiant nesiimsime veiksmų, šios sėkmės istorijos nebūtų. 

Vadovui paskambinus įstaigos paramedikui Augustui Pralgauskui, ne darbo metu, nuosavu transportu įvykio vietoje jis atsidūrė žaibiškai ir suteikė pagalbą užspringusiam 2 metų berniukui, išvalė kvėpavimo takus ir sulaukė skubiosios medicinos pagalbos specialistės Gintarės Pralgauskienės, kuri taip pat ne darbo metu sulaukusi vadovo skambučio nedvejodama išskubėjo į pagalbą, iki kol atvyko 2 GMP ekipažai.

Labai didžiuojamės 0202 brigada, skubiosios medicinos pagalbos specialiste Daiva Leviniene ir paramediku Virginijumi Mockumi už specializuotą pagalbos teikimą.

REKLAMA
REKLAMA

Ypatingą padėką išreiškiame Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stoties dispečerei Ž. B., už nepriekaištingą, net 11 min. trukmės pagalbos teikimą telefonu.

Dispečerė ne tik davė tikslius nurodymus, viso pokalbio metu profesionaliai ramino artimuosius, stebėjo lekiančias GMP brigadas, informavo, kad jos jau netrukus atvyks, ir tik joms atvykus, perleido pagalbos teikimą medikams.“

 

Medikai, kaip angelai. Ir pagarba.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų