Susipažinkite su Jurgita Grausliene. Ji – dviejų mergaičių mama, kartu su savo šeima gyvenanti Klaipėdoje. Į 25-erių Jurgitą žmonės kreipiasi ne tik dėl motiniškų temų, bet ir norėdami gauti gyvenimo patarimų. Anksčiau dirbusi pardavimų vadybininke, dabar Jurgita padeda žmonėms atrasti gyvenimo kelią, būdama parapsichologe.

Jurgita pasakoja, kad antgamtines galias ji pastebėjo po vieno gyvenimo įvykio (nuotr. asm. archyvo)

Jurgita pasakoja, kad antgamtines galias ji pastebėjo po vieno gyvenimo įvykio (nuotr. asm. archyvo)

Paklausus, kaip pati save skaitytojams pristatytų 25-erių iš Varėnos kilusi Jurgita, moteris šypsosi, kad daugelis ją vadina būrėja. „Bet būrėjos buria kortomis... O aš ne tik su kortomis dirbu, bet taip pat jaučiu žmogaus energetiką, todėl esu parapsichologė – padedu žmonėms sunkiomis gyvenimo akimirkomis“, – šypteli moteris.

Jurgitos gyvenimas iš tiesų nebuvo lengvas, jai teko pajausti ir gyvenimą vaikų namuose, nepriteklių, patyčias. Tačiau po vieno įvykio moteris suprato, kad turi antgamtinių galių, o jas moteris išnaudoja, padedama kitiems.

Jurgita, save pati vadinate parapsichologe. Tikriausiai tokius mistinius gebėjimus žmonės savyje pastebi tikrai ne iš karto ir ne per vieną dieną. Kada jūs pastebėjote, kad skiriatės nuo savo bendraamžių?

REKLAMA

Iš tiesų tai pastebėjau dar paauglystėje, būdama 15 – 16 metų. Turėjau įvykį, kuris buvo tarp gyvybės ir mirties. Su broliu grybavome, norėjome greičiau grįžti namo, todėl kirtome kelią per ganyklą, kuri buvo užtverta aukšta vieline spygliuota tvora, ten ganėsi arklys. Mums beeinant, jis į mus pradėjo bėgti kaip išprotėjęs, mes irgi bėgome. Kadangi brolis buvo greitesnis, jis greičiau spėjo perlįsti per tvorą, o man jau pribėgus prie tvoros, brolis pradėjo šaukti.

Būtent man atsukus nugarą į užtvarą, pamačiau, kai pribėgęs arklys apsisuko ir su galinėmis kojomis man spiria. Atsitokėjau tik kitoje tvoros pusėje, tačiau nebuvau nei paliesta, nei sužeista, nors tvoros aukštis buvo man sulig krūtine. Kažkas sunkiai paaiškinamo, bet būtent nuo to laiko pradėjau matyti ir jausti įvykius, kurie tik man pagalvojus taip išsipildydavo. Taip pat draugėms iš delnų jausdavau, kas jų laukia.

Pradėjau matyti įvairias vizijas, sugebėjau sąmoningai valdyti savo sapnus, vėliau – sapnuose pradėjau keliauti astralu. Aišku, iš pradžių ir aš pati tuo netikėdavau, o tėvai manė, kad mane gal koks velnias apsėdo... (juokiasi). Bet vėliau susisiekiau su tam tikrais žmonėmis ir jie man paaiškino, kad astralo keliu aš gebu bendrauti su mirusiaisiais.

Tai galima sakyti, kad mirusieji jums sapnuose perduoda žinutes, kurių nespėjo pasakyti savo giminaičiams, būdami gyvi?

Buvo vienas toks atvejis, kai man susisapnavo moteris. Ji man pasakė žmogaus vardą ir pavardę bei papasakojo, kad jis jai neduoda ramybės pomirtiniame gyvenime. Man taip būdavo dažnai, nekreipdavau dėmesio, bet kažkodėl tą kartą labai kirbėjo mirtis surasti tą moterį su vardu ir pavarde.

REKLAMA

Susisiekus su ja, patikinau, kad į tai, ką pasakysiu, gali nekreipti dėmesio, tačiau aš privalau pasakyti. Pasirodo, kad kai mirė mano sapnuose besirodžiusi moteris, jos dukros įdėjo nuotrauką į karstą. Mirusieji dažnai gali kartu su savimi nusivesti ir artimus žmones, jeigu jų nepaleidžia. Pasakiau, ką reikia padaryti, kad taip nenutiktų.

Bendravimai su mirusiaisiais, keliavimai astralu ir įvairiausi prašymai. Ar jaunai merginai tokie sapnai nesukėlė didžiulio išgąsčio?

Baisūs tie astralai iš tiesų... Matydavau mirusiuosius, jie mane paveikdavo psichologiškai. Galiausiai kreipiausi į parapsichologą V. Azanovą. Jis patikino, kad turiu dovaną ir privalau ją išnaudoti. Dabartinė mano mokytoja Gražina Asipauskaitė – ji ne tik per sapnus, bet ir realiai mato mirusiuosius. 

Turėti žmoną parapsichologę tikriausiai bijotų ne vienas vyras. O ar jūsų artimieji lengvai priėmė žinią, kad žmona, draugė ar dukra turi antgamtinių galių?

Iš savo vyro visada jaučiau didelį palaikymą, nes aš jam ne kartą įrodžiau savo sugebėjimus. Pavyzdžiui, perdaviau jo mirusios mamos žodžius, kurių aš tikrai negalėjau žinoti. Žinoma, iš pradžių artimieji į tai žiūrėjo skeptiškiau. Kaip sako mano globėja: „Aš ne netikiu tuo, bet bijau“.

Kiekvienas žmogus naudoja ir skirtingą savo darbo techniką. O ar išduosite savąją?

Techniką naudoju įvairią. Kaip sakau, aš matau įvairius vaizdinius, dirbu dažniausiai virtualiai, nes man užtenka žmogaus nuotraukos, joje jaučiama visa žmogaus energetika. Iš nuotraukos matau praeitį, dabartį ir ateitį, vėliau pasitikslinu, išmesdama kortas. Noriu dabar tobulėti ir bendrauti su mirusiaisiais, nes tai labai aktualu žmonėms.

REKLAMA

Bet šiomis dienomis internete sunkiai būtų galima rasti nuotrauką, kuri nėra patobulinta įvairiausių programų ar tai nepakeičia rezultatų?

Aš visada paprašau asmeniškai kiekvieno, kad man atsiųstų nuotrauką visu ūgiu, jog gerai matytųsi akys, be jokių efektų ir pagražinimų.

Taigi, pas jus lankosi tiek moterys, tiek vyrai. Kokie gyvenimo klausimai juos dažniausiai atvilioja pas jus?

Dažniausiai – meilė. (šypteli) Moterys kreipiasi dažnai dėl pasirinkimų ir galimų kandidatų, nori kad nukreipčiau teigiamu keliu. Būna net atvejų, kai moterys trokšta išskirti šeimą, tačiau aš niekada tuo neužsiimu, nes svetimą laimę išardžius, viskas sugrįš bumerangu atgal. Bet jeigu vyras išeina pas meilužę, aš visada padedu žmonai jį susigrąžinti.

... ir tada vyrai grįžta atgal pas žmonas?

Tikrai taip. (šypteli)

Kaip tai padarote?

Yra tam tikros apeigos, užkalbėjimai, aš dirbu su aukščiausiomis jėgomis ir tai padeda. Kaip aš sakau, kiekvienas gali būti ekstrasensu, tik ne visi žmonės išnaudoja savo pasąmonę, reikia tam ilgai treniruotis ir ne kiekvienas sugeba iš savo gyvenimo išsikapstyti.

Kaip manote, ar lietuviai yra laimingi žmonės?

Lyginant su kitomis tautomis, lietuviai iš tiesų nėra laimingi. Žinoma, kiekvienas žmogus yra skirtingas, bet galbūt pagrindinis lietuvių bruožas – pavydas. Jeigu man nesiseka, tai nesiseks ir kitam – toks tas požiūris.

Net man visi sakė, kad gali užsiimti tuo, bet sulauksi daug puolimų. Tai jau vyksta, susilaukiu labai daug puolimų iš šios srities specialistų. Anksčiau stengdavausi pati save apginti, tačiau dabar su tuo jau susitaikiau ir, manau, kad visiems vietos pasaulyje užteks. Tie kurie naudoja pakenkimus, rodo savo neprofesionalumą.

REKLAMA

O jeigu jūs iš žmogaus nuotraukos pamatote, kad jo laukia kokia nors nelaimė arba net mirtis, ar tokiais atvejais pasakote tai jam?

Nei viena save gerbianti specialistė neturi teisės to sakyti ir gadinti žmogaus gyvenimą. Visada perspėju apie ligas ir negalavimus, ko reikėtų saugotis ar vengti. Taip pat, ar teks dalyvauti laidotuvėse, bet kieno – nesakau. Būna šalia manęs sėdi žmogus ir man pradeda skaudėti kokią vietą. Iš karto paklausiu, ar neturi jis sveikatos problemų. Kartais tokios problemos būna iš nervų, nes žmogus daug gyvenime patyręs.

Kartais matau mirtį ar, pavyzdžiui, nelaimingą avariją – tokiais atvejais kiekvienas žmogus savo likimą gali koreguoti. Sunkiausia išvengti mirties, ją apgauti labai sunku.

Bet ne dėl to žmonės kreipiasi, jie nori mano patarimų. Dažniausiai jie kreipiasi dėl įvairiausių nužiūrėjimų, prakeiksmų.

Ne visi žmonės tiki nužiūrėjimais. Tuomet kaip galima jį pajausti?

Visų pirma, žmogus tampa zombiu. Viskas prasideda nebesisekti – nesiseka meilė, su vyru ar žmona gresia skyrybos, blokuojami piniginiai srautai. Vėliau pradeda šlubuoti sveikata, išlenda ligos ir negalavimai, buitinės nelaimės.

Tačiau patys žmonės sau dažnai užsideda negatyvą, nes daugeliui gyvenimas yra sunkus ir jie pasiduoda tiems sunkumams. Vieni bando ir kovoja, o kiti pasiduoda, taip nesėkmės nesitraukia ir toliau juos persekioja.

Tikriausiai sutiksite, kad dažnai kiti galvoja, jog tokių mistinių sugebėjimų turintys parapsichologai galbūt lengviau susikuria savo laimę: juk jie gali numatyti ateitį, pajausti blogus ir gerus žmones. Kaip manote, ar tokie kaip jūs yra laimingesni?

REKLAMA

Iš tiesų, dauguma mane laiko ragana. Bet aš tokia nesu. (juokiasi) Raganiai ir raganos dažniausiai neturi asmeninės laimės – jie lieka vieniši – viską paaukoja darbui. Jie dirba ir su piktosiomis dvasiomis, atlieka juodosios magijos ritualus.

Aš pati prie savęs jokių magijų nenaudoju, tik apsaugas, kad magiškai manęs neveiktų blogi žmonės. Nemanau, kad geriau sekasi tokiems žmonėms, kiekvienas esame savo gyvenimo kalvis.

Jums patinka jūsų darbas?

Mano darbas yra kartu ir mano hobis. Tačiau tai labai sunkus darbas. Kiekvienas žmogus skirtingas, jo energetika skirtinga. Su vienu galiu džiaugtis, su kitu verkti. Būna ir sveikata sušlubuoja, nes atliekant tam tikras apeigas prarandu daug energijos.

Kartais būna dirbu ir naktimis, nes klientų iš tiesų daug, o aš esu dviejų mergaičių mama. Tai ganėtinai sunkus kelias, bet kol man tai patinka, kol galiu padėti žmonėms, tol mane tai tenkina. Mane traukia tai, kas dar nėra pilnai atrasta. Tai, kas aukščiau mūsų, jaučiu trauką ir didžiulį norą užmegzti tinkamą kontaktą su mirusiaisiais, o ypač, kai man visi sako, jog esu mediumė, tik dar reikia tobulėjimo, kad galėčiau tai sąmoningai kontroliuoti.

O kokia jūs esate pati – jau anksčiau minėtų sugebėjimų?

Aš esu drąsus žmogus, bet labai išranki žmonėms, su kuriais norėčiau bendrauti ir kuriems esu pasirengusi atsiverti. Labai gerai perprantu kitus žmones ir tai viena iš priežasčių, kodėl aš neypatingai gerai sutariu su aplinkiniais. Mano geriausias charakterio bruožas – pasitikėjimas. Nepriklausomai nuo to, kas vyksta, ir ką kalba žmonės, visada tikiu savimi.

***

Primename, kad šiame straipsnyje pateikta informacija nėra paremta moksliniais tyrimais ir redakcija neprisiima atsakomybės už pašnekovės išsakytas mintis.

Liolei
2018-10-18 21:52:49
Kaip suprantu tas taskas pas tave stipriai aktyvuotas? Tai tu is Panevezio?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Jurgita Grausliene 2019-10-17 01:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sveiki mielieji ,jeigu dar ras kazkas si straipsni tai noriu perspėti ,kad apačioje parašiusi du komentarus moteris ,kuri išvis neturi jokių ribu savo pavydui ir konkurencijai ,kūrėsi fake anketas ir reportino mano fb anketa ,td viena rytą pabudusi radau tiesiog dingusias ,žinoma kreipiausi i fb ,manau sugrazins ,o kadangi turiu įrodymus ,kad si moteris siuntinėjo žmonėms prašymus ,kad mano anketa butų reportinama ,tai buvo parasytas pareiškimas su įrodymais ir policija susisieks . Dauguma klientu perspejau ,bet jeigu kazkas dar ne te šios informacijos prašau susisiekti su manim el paštu : [email protected] . :)    ATSAKYTI
Gabrielė 2019-11-19 00:35:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Jums visur vaidenasi konkurencija, kurios niekas daugiau nejaučia kaip jūs pati. Visada visokias kovas pradedate jūs. Jūs tikrinotės psichinę būklę?   
Gabrielei 2019-11-20 05:17:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ka jus CIA nusikalbat esu jau du metus Jurgitos kliente . Niekada neteko matyti ,kad ši moteris ant kazko pultu pirma ,nes esu labai daug grupiu prisijungusi magijos ir visada matau ,kad tai viena tai kita ją nuolat puldinėja . Ji manau daro tik viena klaida ,kad isvis kreipia dėmesį į tokias sielos ubages,kurios iš pavydo į kelnias privaryti baigia . Manau ji yra daug aukščiau už jas visas apie ją rašo straipsnius ,o tos į kurias nekreipia dėmesio niekas tai ir kas belieka pavydeti ,bet aš manau tokiu gabumu kokius turi ji ir reikia pavydeti tiems kurie ju neturi ,bet viskas turi būt proto ribose. O Jurgita šaunuolė ,kad padeda žmonėms turėdama tokia dovana   
k.p.d 2019-10-14 15:47:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
ponai atsargei cia pas šita aferiste prarado šimtai žmoniu pinigus ji ne burėja o aferistė jau teisėsauga susidomejo k.p.d   ATSAKYTI
Marius Stankevičius 2019-10-19 14:50:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal atsargiai su melagingais komentarais,nes teisesauga greitai tavimi susidomes ,galesi is savo uteliu rinktis ir pardavinėti ,kad baudas susimoketi ,nes pinigu neturi .  
Ruta666 2019-10-14 15:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
aferistė nr1 asargiai neikiškit pinigu šitai apsimetelei   ATSAKYTI
Oresta 2019-02-10 20:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Melagiu melagė šita   ATSAKYTI
Regina 2019-02-28 16:54:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pavydas bamba griaužia ? Tai,kad žmogus padeda kitiems ,konkurentės iš pavydo linčiuoti pradėjo...Nes akivaizdu vien į jos puslapį įėjus iš daug žmonių atsiliepimai patys geriausi . Taip,kaip gali būt melagė? Na matomai melagė esi ,vėjus kalbi iš pavydo ,net su ją nensusidūrusi ir kitos dar melagini. Uoj ,tokiems ,kaip tu greitai Dievulis per kaulus kerta ...  
Irma 2018-11-24 20:14:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Labuka gal galėtumėt pasakyti apie mano brolį miela Jurgita   ATSAKYTI
tiesa 2019-10-14 15:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
šita jums nieko nepasakys nebet iš interneto nukopis ir atsius koki horoskopa:)))  
Rasa 2018-10-24 13:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Miela mergina,puikiausi atsiliepimai su nuoširdžiu ačiū. Nors dar laukiu jos išpranašavimo,bet žinau jog taip ir bus.Jau po truputį rituliuojasi   ATSAKYTI
mistinė aferistė 2019-10-14 16:05:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
ponia sapnuojat ji užsidarė visas anketas mistinės ir grauslienės nes prisiėmė pinigu iš žmoniu ir visus apgavo tai teko jai slėptis nuo žmoniu ! aferistė nr1! atsargiai aferistė!!!  
Ežiukas rūke(2) 2018-10-23 10:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Ezoterikos srityje visada vyksta mainai.Kitas dalykas,magų nėra juodų ar baltų.Magija nėra spalvota.Tai kenkia arba padeda.Jūs nusišnekėjot.Turit intuiciją-pripažįstu,jeigu žmonėms pildosi.O ritualai irgi magija,atsigaukit.Galėčiau daug rašyti,prasmės nėra.Džiugu,padedat psichologiškai,tai darau ir pati,be Jūsų tipo parodijų.Bet meluojat ir dumiat akis naivuoliams.Sėkmės, Jurgita,tikiuosi už neaukojimą Jums neatsilieps į šeimą-kaip būna kraunantis turtus(reiškia imi kito energijas)..   ATSAKYTI
Mistine Mergaitė 2018-10-23 13:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
As nesakiau jog juodoji magija blogoji magija, žurnalistė ne taip suprato. Beto labai daug aukoju ir turtu sau tikrai nesusikraunu :)   
Ežiukas rūke 2018-10-23 23:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Tuomet kodel sakot nenaudojat magijos? Savo puslapyje siųlote ritualus su visu kainoraščiu, o ritualai irgi magija. Juk ritualas atliekamas paprašyti dvasios jog kažką padarytų, apeiga atliekama kurti ryšį su dvasia, o tai irgi magija, nors ir padedat. Be to, ar ritualus nusipirkote? Kaip suprantu giminės neturi ryšio,mokytoja ne ragana kad ritualus atlikinėtų. Neprivalot atskleisti, tik garsiai svarstau :) nejaučiu Jums jokio neigiamo jausmo, tik stebint iš šono labai keisti aspektai.. Gerai, jeigu matot kaip ir aš, bet niekada savo gebejimu netraktuočiau kaip, "dirbu".  
Mistine 2018-10-23 23:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Dėl ritualu aš minėjau jog dėl savęs nesu dariusi kažkokiu ritualu ,apart apsauginiu ir pan., ritualus ir uzkalbejimus visus išmokau iš vienos Sibire ilga laiką gyvenusios ziniuones ,kuria nuo mažens pažinojau ,vienus gavau iš mokytoju ,tai,kad mano giminėje nėra šios sferos specialistu ,nereiskia jog nėra žmonių ,kurie man suteikė žinių ir kaskart padeda tobulėti . Labai daug žmonių ,kurie ,taip pat ,kaip aš padeda ir aš džiaugiuosi ,kad tokiu yra ir mano tikslas ,toks,kad kuo daugiau tie ,kurie patiria kazka panašaus ,tai išnaudotų ,nes yra žmonių ,kuriems išties reikia pagalbos .  
Ežiukas rūke.(1) 2018-10-23 10:12:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Niekada nekomentavau,stebiu Jūsų, Jurgita, puslapį.Gražu,kad dalinatės patarimais,padedat kai žmogui sunku.Tačiau tai daugiau psichologija.Manau,tai ka darot yra turgus.Jokia normali ezoterikė neskelbs kainoraščio.Ar Jūs bent aukojat? Pratęsiu   ATSAKYTI
Vilma 2019-02-28 16:56:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Normalios ezoterikės skelbia kainoraščius ,nes dirba legaliai ,neskelbia ,tik tos kas dirba nelegaliai   
pažystu ta aferiste 2019-10-14 15:53:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
jos patarimai iš aklosios serijalo kur rodo per btv. aferistė ir tiek  
Jurate 2018-10-22 19:55:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kreipiausi del vieno rupimo klausimo ir nustebau isgirdusi atsakyma.Tik po kiek laiko faktai pasipyle kaip is gausybes rago ir beabejones ji buvo pataikiusi tiesiai i 10 .Tikrai esu dekinga.   ATSAKYTI
Komedija 2018-10-22 17:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Nuo kada burejos padeda isspresti problemas ,nu cia tai juokingai skamba. Kokie tusti zmones tie kurie tiki tokiom nesamonem ,naivumas iki dangaus. Zmogus galvoja parasys atsiliepimus skirtingais vardais teigiamus ir uzglostys visa kas neigiama. Tiek cia melo ir taip zema,kad sunku patiketi ka mes skaitom,ka perkam,uz ka mokam. Butu idomu paskelbti FB posta su prasymu atsiliepti ,kas nuo to nukentejo,kad sitas zmogus neturetu galiu trinti . Tikiu,kad daug tokiu atsirastu. Nes dabar ji zaidzia i vienus vartus,zaidima pati su savim ir visi jus vartotojai liekate kvailio vietoj.   ATSAKYTI
Renata 2018-10-22 17:22:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Teko bendrauti pasakė labai tiksliai ir išsamiai. Labai šiltas ir mielas zmogus   ATSAKYTI
aferistė 2019-10-14 16:21:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
glušiene pati sau komentarus rašaisi kokia gėda aferiste!  
Justina 2018-10-22 15:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Aš kreipiausi pas Jurgitą patarimo. Ir būvau labai nustebinta. Jinai labai geros sirdies zmogutis, kuris visada padeda Ačiū Jums.
   ATSAKYTI
Regina 2018-10-22 14:37:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Miela Jurgita Aciu uz Jusu paslaugas. Labai džiaugiuosi, kad man padėjote ir , kad į Jus kreipiausi. Jūs turite nepaprastų galiu ir žinių. Po Jūsų pagalbos mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Aciu.
Rekomenduoju visiems- turite bėdų, kreipkitės pas šią tikrai savo darbą išmanančiam Būrėja. Ji turi galiu, padeda profesionaliai ir yra nuostabus Žmogus. Aciu, Jurgita. Pagarbiai, Regina   ATSAKYTI
Santa 2018-10-22 14:11:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kreipiausi pas Jurgita del tam tikru gyvenime iskilusiu problemu, ji mane palaike sunkiausiu momentu ir dar iki siol jauciu jos parama ir pagalba, tai tas zmogus kuriuo galima pasitiketi. Aciu Jurgita!!!    ATSAKYTI
Lina 2018-10-22 13:47:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kreipiausi pas Jurgita del savu problemu.
Padejo man jos parinktas budas man . Tikrai pajauciau skirtuma jau ta pacia diena po atlikto valymo.
Aciu Jurgitai uz jos pagalba man .
   ATSAKYTI
Sandra 2018-10-22 13:23:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
KARTAIS PASKAITAI KITU KOMENTARUS, TAI NEI JUOKSIS, NEI VERGTI :D TOKIE BEVILTISKI ŽMONĖS, DVI RAGANOS VARO ANT SITOS IR JAU TAIP BAISIAI, KAD NE DUOK TU DIEVE... APIE ŠITĄ STRAIPSNĮ PARAŠĖ, TAI SUGALVOJO SUSIKURT FAKE ANKETA IR I AFERISTU GRUPĘ IMESTI, BE JOKIŲ ĮRODYMŲ, O KADTEN FAKE ANKETA IS KARTO MATOSI IS INTIKO JEIGU BŪTŲ KAŽKĄ APGAVUSI, BUTU BENT I AFERISTU GRUPĘ IMETUS NE SU FAKE ANKETA. BET NESUPRANTU, KOKS TOLKAS TO? ŽMOGUS GELBSTI, KITUS ŽMONES O VA TOKIOMS BOBOMS NIEKO ŠVENTO NERA IS PAVYDO ATRODO PERKASTI GERKLES GALĖTŲ.. GEDA, KAD ŽEMĖ NESIOJA, TOKIAS KAIP TOS, KURIOS CIA JA PUOLA IR ĮŽEIDINĖJA. BET, KAIP MATOSI GALIT PULT NEPUOLUSIOS JI VISA GALVA UZ JUS AUKŠČIAU. O JUS VA AKENTESITE ANKSČIAU AR VELAIU, DEIVAS VISKA MATO, NENUBAUSTOS NELIKSIT   ATSAKYTI
Vyras 2018-10-22 12:43:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Nejaugi istikruju tu manai kad zmones facebook neskaito,kur jau nekarta buvai isvadinta aferiste. Zmones raso blogus atsiliepimus ,o tu istrini. Tada privesti kelti naujus postus,kad negaletum koreguoti. Kaip melagingai kalbetas zmogus gali pagelbeti kitiems. Siaip zmogus parases si straipsni pries publikuodamas turejo paprasyti taves sertifikatu,kad isitikinti,kad gali toki straipsni publikuoti,nes viskas kas cia rasoma yra melas ir taip gali nukenteti daugybe zmoniu.    ATSAKYTI
Irena 2018-10-22 12:12:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Aš kreipiausi pas Jurgitą patarimo. Ir būvau labai nustebinta kad jos žodžiai išsipildė laike dviejų savaičių. Ačiū Jums.Būtinai kreipsiuosi    ATSAKYTI
Vyras 2018-10-22 11:51:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
O kur dingo anonimo komentarai,skaiciau ,buvo net du ir staiga isgaravo stebuklingai. Visi turintys nors biski sveiko proto supranta,kad komentarus gali istrinti,prisirasyti teigiamu skirtingais vardais kiek tik nori. Ir kodel visad neigiama atsiepima ivardyji kaip izeidima,kodel zmones neturi teises tureti savo nuomones ir garsiai isreiksti. Nesi tobula ir toli grazu tai ka tu darai rasai neprivalo patikti visiems. Tiesiog pinigai kuriuos uzdirbi apakino tave,pamynei savo isdiduma,saviverte viska ka grazaus turejai vardan pinigu. Ir gyventi turetum ne del nepazystamu kaip tu sakai,o del savo seimos,vaiku,vyro. Bet neteisingai cia issireiskei,gyveni tu ne del mepazystamu,o del ju kisenes. Kai duodi noredamas suteikti pagalba kaip tu ivardyji neprasai atlygio,o su malonumu pagelbeji,o kai tos visos aukos pagabintos ant pinigu,tai nera pagalba ir kai zmogus.nepatenkintas preke issako savo nuomone tu puoli,koliojiesi,grasini,nes bijai prarasti pinigu saltini ,bijai kad sumazes navuoliu ratas,tavo auku. Tie zmones islaiko tave ir tavo seima. Ir kai tu puoli teisintis yra galutinai aisku,kad jautiesi kaltas,nes tik tie zmones teisinasi.    ATSAKYTI
Mistine 2018-10-22 12:03:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Man neįdomu ka jus kalbat nesinaudojat mano paslaugomis, nes zinau tir kurie naudojosi, nebuvo nepatenkintu ar tu, kurie mane izeidinetu, ka uzdirbu puse paukoju, neskaiciuokit svetimų pinigų, neliekit pagiežos ant kitu, nerasykite komentaru 10 tas pats zmogus, lyg butu skirtingu žmonių. Pas mane simtai žmonių, kuriems manęs reikia, todel neidomu man tie žmonės, kurie nelaimingi gyvenair dar kitiems įgelti bando. Bet va patys sau tik kenkiat, tikrai ne man.  
Edita 2018-10-22 11:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Taip tikiu Jurgita ji daug ka pasake man pries kazkur 8 men apie mane taip is pradziu nepatikejau ir gal netgi seip tai buvo kaip zaidimas man bet po keletos men man viskas apsoliuciai pildesi ka sake Jurgita ir as ja dabar tikiu visa sirdimi beto ji nuostabi isklause mane,patare man ir dabar kreipsuosi visada.Aciu Jurgita jus padedat zmonem ir esate puikus zmogus   ATSAKYTI

Top Video

NBA išplatino įrašą Kobe Bryanui atminti: griebia už širdies
DABAR RODOMA
NBA išplatino įrašą Kobe Bryanui atminti: griebia už širdies
DABAR RODOMA
Pamatykite: 10 Kobe Bryanto metimų, atnešusių komandai pergalę
DABAR RODOMA
40 įspūdingiausių Kobe Bryanto karjeros dėjimų
DABAR RODOMA
Bryanto karjeros kelias NBA
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
REKLAMA
Vytautas Landsbergis. Gražina Landsbergienė (nuotr. BFL)
Šiandien profesoriaus Vytauto Landsbergio žmona Gražina Ručytė Landsbergienė švenčia garbingą jubiliejų. Pianistė sausio 28-ąją mini 90-ąjį jubiliejų. Naujienų portalo tv3.lt ...
Ugniagesys Ryčardas (nuotr. facebook.com)
„Jeigu galėčiau gyventi antrą kartą, ir vėl dirbčiau ugniagesiu“, – sako Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosios komandos vyr. ugniagesys ir vairuotojas ...
Antanas Nausėda
Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos tėtis Antanas Nausėda atsidūrė ligoninėje. Dar penktadienio vakarą žiniasklaidą apskriejo žinia apie tai, kad dėl sušlubavusios ...
bendruomenės slaugytoja Ina Venslovienė su vyru
„Kai beveik prieš keturiasdešimt metų baigiau tuometę Panevėžio medicinos mokyklą, pageidavau, kad mane paskirtų į Molėtų rajoną. Labai norėjosi iš molio lygumų ištrūkti ten, ...
keturiolikmetė Kamilė (Nuotr. Kauno klinikų)
Kauno klinikoms 2019 metai buvo neeiliniai: atlikta 500-oji inkstų transplantacija, o per tris paras atliktos net septynios sudėtingos organų transplantacijos. Keturiolikmetė ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų