Santykiai su vyru pagal zodiako ženklą!

SVARSTYKLĖS

Po svarstyklių ženklu gimęs vyras meilėje visada ieškos pusiausvyros ir elegancijos. Jis mėgsta būti apsuptas grožio, ne veltui šis zodiako ženklas yra globojamas Veneros – meilės grožio ir seksualumo deivės. Jei norite patraukti šio vyro dėmesį, būkite tikra, kad mokėsite su juo bendrauti meiliai ir maloniai. Kalbant apie išvaizdą, venkite vulgarių drabužių bei aprangos detalių ar itin ryškių spalvų. Svarstyklių atstovai turi prabangų skonį: dievina gražius daiktus, labiau vertina natūralumą nei dirbtinį grožį.

Patys svarstyklių ženklo vyrai yra kultūringi, rūpestingi, draugiški, pozityvus ir lengvai įsilieja į naują kompaniją. Nenustebkite, jei geriausių vakarėlių ir kitų visuomeninių renginių svečių sąraše jis bus pačiame viršuje. Toks vyras visada bus apsuptas tiek moteriškos, tiek vyriškos lyties draugų, gerbėjų ar net jo pasekėjų. Jo gebėjimas laisvai bendrauti ir užmegzti pokalbį su bet kuriuo žmogumi, pasitarnaus jums kuomet reikės jį pristatyti tėvams ir artimiesiems. Galite būti tikra – jis paliks neišdildomą ir malonų įspūdį jūsų namiškiams.

REKLAMA

Svarstyklės taip pat yra protingos, visuomeniškos ir žavingos asmenybės. Pažinti tokį vyrą – tikras džiaugsmas moteriškosios lyties atstovėms, trokštančioms romantikos, malonių žodžių ir švelnumo. Bet būkite pasirengusios susitaikyti su jo sunkiai suvaldomu noru flirtuoti ir užmegzti naujas pažintis.

Nors svarstyklių ženklo atstovas karštai myli savo antrąją pusę, emocionalumas ir sentimentalumas paprastai jam būna paskutinėje vietoje, jis nemėgsta bristi į šiuos dalykus pernelyg giliai. Priklausydamos oro stichijai svarstyklės geba atsiriboti nuo jas supančio pasaulio ir labai asmeniškų situacijų. Kaip jo antroji pusė, tikėtina, kad šią savybę vertinsite neigiamai, bet užuot narstydamos jo trūkumus, imkite pavyzdį iš jo, venkite kraštutinybių, stenkitės visur įžvelgti harmoniją ir meilę.

Po svarstyklių ženklu gimusiems vyrams svarbus nuoširdumas ir atvirumas. Jei norite palenkti jį į savo pusę, pasirodykite kaip sąžininga ir teisinga asmenybė, nepradėkite santykių melu ar neaiškiomis užuolankomis.

Gebėjimas išlikti taktišku ir tolerantišku net stresinėse situacijose – dar vienas neįkainojamas šio zodiako ženklo bruožas, kuris gelbsti tarpusavio konfliktuose ir nesutarimuose. Mažiausiai tikėtina, kad net ir apimtas karščiausių emocijų jis ims svaidytis bjauriais žodžiais ar kumščiuotis.


Rašyti komentarą...
k
kad
2015-09-01 23:08:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
svarstykles negali pernest kaip ju zmonos rekia, siurbia energija. Yra tolerantiskos asmenybes, viska sprendzia kompromisiskai arba jei mato kad jo "draugas" negirdi, tuomet svarstykles nuo jo nusisuka ir partneris veliau tik supranta ko neteko. olodiec svarstykles. Mes sugebam izvelgti ateiti, matyti savo pasirenkamus kelius su ju rezultatais, uztat mus vadina neryztingais nes pasirinkti sprendimus kai zinai ju baigti yra begalo sunku. Mes melynakraujai. Linkejimai visom svarstyklem !
Atsakyti
-6

J
Janina
2015-11-30 10:07:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didybės manija ko gero nepagydoma ir yra įtraukta į asmenybės sutrikimų sąrašus :)
Atsakyti
-6

R
Robertas
2016-05-14 20:32:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O taip, mes nepakartojami :D
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų