Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aštuonių vaikų mama tapo savo anūkės surogatine motina, kai jos dukrai dėl nevaisingumo nepavyko pastoti.

Aštuonių vaikų mama tapo savo anūkės surogatine motina, kai jos dukrai dėl nevaisingumo nepavyko pastoti.

REKLAMA

Chalise Smith (50) savo anūkę pagimdė gegužės 17 dieną – jos dukra serga endometrioze bei Sjorgeno sindromu – autoimunine liga, dėl kurios imuninė sistema puola sveikas kūno dalis – ir pati kūdikio susilaukti negalėjo.

Chalise anksčiau yra sakiusi, kad tokį „emocinį sprendimą“ tapti savo anūkės surogatine motina ji prie tuomet, kai jos 25 metų amžiaus dukrai Kaitlyn Munoz medikai nerekomendavo bandyti pastoti dėl sveikatos sutrikimų, rašoma mirror.co.uk.

Medikai rekomendavo nebandyti pastoti

Kaitlyn su 30 metų amžiaus vyru Migueliu savo sūnų Callahaną, kuriam dabar jau dveji, pradėjo dirbtinio apvaisinimo mėgintuvėlyje būdu 2019 metais – taip buvo suformuoti keturi embrionai. Tačiau dėl Sjorgeno sindromo diagnozės jų svajonė dar kartą tapti tėvais buvo bežlunganti, kai medikai moteriai nerekomendavo dar kartą bandyti pastoti, nes tai buvo laikoma dideliu pavojumi.

Namų šeimininkė ir mama Kaitlyn anksčiau yra sakiusi: „Man medikai pasakė, kad būtų nesaugu bandyti išnešioti dar vaikų. Buvau sugniuždyta, nes visada svaojau turėti didelę šeimą, nuo pat mažumės norėjau būti mama ir turėti daug vaikų“.

REKLAMA

Chalise iš pradžių abejojo galimybe tapti surogatine motina, daugiausiai dėl savo amžiaus, bet ją labai palaikė jos dukra ir žentas. Įsitikinusi, kad Miguelis ir Kaitlyn, o taip pat ir pačios Chalise vyras Kyle „šimtu procentu sutinka“, ji pradėjo reikalingus tyrimus.

„Dėl savo amžiaus turėjau pasidaryti daugelį tyrimu, prieš tapdama surogatine motina“, – pasakoja Chalise. Visų tyrimų rezultatai buvo geri, ir rugsėjo mėnesį Chalise buvo implantuoti du embrionai – tada ji ir pradėjo lauktis savo anūkės.

REKLAMA
REKLAMA

 

Pagimdė sulaukusi penkiasdešimties

„Man buvo jau beveik 50... Turi problemų su dešine koja, o nėštumo metu sėdmens nervas labai spaudžiamas. Bet tiesą sakant, jei visiškai atvirai, tai buvo vienas mano lengviausių nėštumų“ – pasakoja moteris.

Alayna Kait–Chalise Munoz gimė gegužės 17 dieną, ji svėrė 3,5 kg. Chalise su dukra, vyru ir žentu visi dalyvavo gimdyme.

Chalise sako, kad daugelis žmonių ją įspėjo, kad pagimdžius bus labai sunku atiduoti kūdikį į kitos moters rankas, jį išnešiojus devynis mėnesius, bet ji sako: „Aš nuo pat pradžių žinojau, kad tai ne mano kūdikis. Tai buvo dovana mano dukrai, nes pati ji negalėjo jos išnešioti. Dėl savo vaikų padaryčiau viską“.

Kai Alaynai buvo savaitė, Chalise apie savo patirtį parašė jautrų įrašą Instagrame:

„Alaynai jau viena savaitė! Per šią savaitę apmąsčiau savo kaip surogatinės motinos patirtį – prisiminiau daugelį dalykų, kuriuos man teko išgyventi. Šią mano kelionę nulėmė daugelis emocijų ir jausmų. Jaudulys, baimė, viltis, tikėjimas, laukimas, abejonės, džiaugsmas ir, neabejotinai, MEILĖ.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš šešiolika mėnesių, kai sužinojau, kad Kaitlyn nebegalės dar kartą pastoti, aš pagalvojau, kad du likusius embrionus turėčiau išnešioti aš. Aš tikrai niekada negalvojau, kad išgyvensiu tokią patirtį ar kad būdama 50–ies gimdysiu kūdikį!

Turėjau įsitikinti, kad šis sprendimas nėra grįstas vien tik emocijomis, todėl prieš pasidalindama šia idėja su Kyle, su Kaitlyn ir Migueliu, aš turėjau išsiaiškinti, kad tai – teisingas sprendimas.

Malda kreipiausi į mūsų Dangiškąjį tėvą ir Išganytoją ir savo pasirinkimą ilgai svarsčiau širdyje, bet gavau daugybę palaimos ir padrąsinimo akimirkų, ir supratau, kad šis kelias skirtas man.

Esu labai dėkinga už šią patirtį ir už savo liudijimą, kurį sustiprino Dangiškasis tėvas ir Jėzus Kristus, kurie mane laimina ir labai myli! Dėl to neturiu jokių abejonių. Visą gyvenimą jaučiu Jo ranką.

Ši nuostabi mergytė į mūsų gyvenimus atnešė tiek džiaugsmo, ir toliau mus mums bus tikra palaima ir džiaugsmas, ypač savo tėvams ir broliui Callahanui. Ji yra stebuklas. Dievas yra, jis mus myli ir visada veda į priekį bei paguodžia, jei į Jį kreipiamės!“

REKLAMA
REKLAMA

 

Dėkojo mamai už dukrą

Teksase gyvenanti Kaitlyn Instagrame rašė, kad nesavanaudiškam mamos poelgiui padedant pagausinti jos šeimą apibūdinti jai „trūksta žodžių“.

Po dukros gimimo ji dalinosi: „Pastarosios 24 valandos buvo nuostabi patirtis. Man trūksta žodžių. Mano mama yra gyvas angelas ir šioje žemėje mums dovanojo dar vieną palaiminimą, mes esame pilni MEILĖS.

Kai mama pasisiūlė būti surogatine motina, aš iškart pajutau, kaip tai teisinga.

Mano mama nuostabiai atlaikė nėštumą, o ir gimdymo patirtis buvo labai graži. Esu dėkinga už savo mamą ir už jos nesavanaudiškumą šioje kelionėje“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų