Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Keturmetis berniukas patyrė siaubingus nudegimus per sprogimą, kurio tyčiniu sukėlimu kaltinamas jo tėvas. Jis neva pyko ant žmonos, kad ši jį paliko.

Mažasis Eminas Devletovas tapo įnirtingo skyrybų mūšio auka po to, kai jo motina, 26 metų rusė Edie Devletova, išsiskyrė su 43 metų vyru Edemu Devletovu.

Atsiskyrusi nuo Edemo Edie policijai pasakė, kad vyras ją grasino nužudyti ar sužaloti jų sūnų. Ji teigė, kad ji taip pat patyrė pakartotinį smurtą.

Remiantis vietiniais pranešimais, Edemas tada pagrobė berniuką ir nuvežė jį į atokesnę miško vietovę Kryme, kur įvyko sprogimas. Tai paskatino berniuko mamą paviešinti bylą taip atkreipiant dėmesį, kad policija rimtai nepriėmė grasinimų jai ir vaikams.

„Mano buvęs vyras prievarta atėmė iš manęs vaiką, tada šantažavo ir įbaugino smurtu. Jis viską padarė taip, kaip sakė – išnešęs vaiką į mišką susprogdino dujų balioną“.

Berniuko tėvas taip pat buvo kaltinamas tuo, kad dvi dienas berniuko nenuvežė į ligoninę, dėl ko jo būklė stipriai suprastėjo.

Enimas dabar gydomas Simferopolio ligoninėje, kur tėvas, prižiūrimas policijos, taip pat gydomas nuo nudegimų. Mažojo mama dabar kreipėsi į žiniasklaidą reikalaudama „teisingumo“.

„Šis žmogus, su kuriuo gyvenau penkerius metus, man keršija dėl skyrybų ir kelia didžiulę grėsmę mano vaikams“, – rašė ji internete.

„Anksčiau iš baimės penkerius metus ištvėriau smurtą. Dabar šis žmogus nepalieka manęs ramybėje.“

Teikė pareiškimus dėl smurto

Toliau Edie pareiškė, kad policijai teikė daug pareiškimų dėl grasinimų, šantažo, prievarta darytų intymių nuotraukų, smurto ir pažeminimo.

REKLAMA
REKLAMA

Teigdama, kad policija nesiėmė nagrinėti atvejo, ji sakė, kad sausio mėnesį jos vyras grasino su vyresniuoju sūnumi nušokti nuo uolos, rašo portalas mirror.co.uk.

„Tai mano vaikai, ir aš kovosiu už juos iki paskutinio atodūsio, kad ir kiek tai kainuotų. Labai tikiuosi, kad teisėsaugos institucijos sugebės tai užbaigti.“

Rusijos tyrimų komitetas patvirtino, kad Eminas į ligoninę buvo atvežtas apdegęs galūnes ir veidą. Maždaug 13 procentų jo kūno apdegė nuo sprogimo, įvykusio jo tėvo automobilyje.

„Jo būklė yra stabilesnė, grėsmės gyvybei nėra“, – rašoma Komiteto pranešime. Komitetas pranešė, kad tiria motinos kaltinimus. „Vyras pateikė daugybę kaltinimų ir berniuko motinai. Baudžiamosios bylos iškėlimo klausimas sprendžiamas.“

Trečiadienį berniuko tėvui buvo iškelta baudžiamoji byla dėl pasikėsinimo nužudyti vaiką ir moters „kankinimo“. Berniukas lieka ligoninėje, prižiūrimas policijos.

Gairės:

Rašyti komentarą...
N
Nijole
2021-10-30 12:15:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip kaip vaikui padarė tą patį jam reikia padaryti,beto reikia uždaryti į psihetrini.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
N Nijole 2021-10-30 12:15:48
Taip kaip vaikui padarė tą patį jam reikia padaryti,beto reikia uždaryti į psihetrini.
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų