35-erių lietuvės nužudymas sukrėtė visą bendruomenę: siunčia jautrų prašymą

Prieš savaitę Jungtinėje Karalystėje įvykdytas lietuvės Eglės Vengalienės nužudymas sukrėtė visą visuomenę. 35-erių lietuvė turėjo 5 vaikus, ir, pasak artimųjų, buvo „gera mama, gera žmona ir labai pozityvus žmogus.“ Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė kviečia šį sekmadienį prisijungti prie maldos už Eglę bei prisidėti prie pagalbos šeimai. 

„Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė kviečia prisijungti prie maldos šį sekmadienį, balandžio 17 dieną, 10:00 val. už Eglę Spundzevičiūtę-Vengalienę, kuri tragiškai paliko šį pasaulį mažame miestelyje netoli Kings Lynn“, – rašoma Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės įraše.

Pasimelsti kviečiama ir už 5 našlaičiais likusius Eglės vaikučius, iš kurių jauniausiems – vos 4 metai. „Taip pat kartu pasimelskime, kad vaikai greičiau galėtų pasiekti gimines Lietuvoje ir būti saugioje aplinkoje“, – praneša lietuvių bendruomenė.

Šv. Mišios iš Londono Šv. Kazimiero bažnyčios balandžio 17 dieną, 10 val. Bus transliuojamos platformoje „Youtube“.

Lietuvių bendruomenė taip pat pranešė, kad kūno pargabenimui į Lietuvą surinkta užtektinai pinigų, tačiau į Lietuvą, pas artimuosius, greitai grįžti galės ir Eglės vaikai. „Kai tik vaikai galės grįžti į Lietuvą, jiems reikės visko – nuo batų iki kompiuterio, mokytis mokykloje. Tad norėdami prisidėti prie vaikų gerovės galite pervesti:

LITHUANIAN ASSOCIATION UK LTD Community A/C, Account no: 39414643 sort code: 23-05-80. Nurodydami ref: Egles vaikams.

Kai tik galės vaikai vykti į Lietuvą, išleisime juos su žmonių gerumu“, – praneša bendruomenė.

Įtarimai pareikšti vyrui

Lietuvės kūnas rastas ankstų penktadienio rytą, nedideliame Brandono miestelyje, esančiame už 20 mylių į Pietus nuo King’s Lynno. Kūnas buvo pastebėtas parke, nedideliame vandens tvenkinyje. Sekmadienį vakare Suffolko policija patvirtino, kad velionė – 35 metų lietuvė Eglė Vengalienė, gyvenusi tame pačiame miestelyje.

REKLAMA

Policija pranešė, kad dar penktadienį popiet sulaikė 46-erių vyrą. Tą pačią dieną jie sulaikė 46-erių įtariamąjį, o po tris paras trukusių apklausų, pateikė oficialų įtarimą žmogžudyste jos sutuoktiniui – 46-erių Andriui Vengaliui.

Nužudytosios draugė TV3 žinioms tvirtino, kad vyro smurtą prieš sutuoktinę galėjo išprovokuoti jos planai skirtis.

„Sklando daug šnekų, kad ji galbūt norėjo jį palikti, nes jis ją mušdavo ir ji jau nebepakentė to skausmo. O kad jis ją mušdavo – tai 100 proc. Kai gyveno Lietuvoje, jis priklausė vienai iš Rokiškio grupuočių. Jis nebuvo švarus žmogus“, – pasakoja nužudytosios draugė.

Vietiniai į vietą, kur rastas kūnas, jau neša gėles, o artimiausi draugai dalijasi jautriais žodžiais „Eglutė buvo gera mama, gera žmona ir labai pozityvus žmogus, mylintis gyvenimą“.


Rašyti komentarą...
J
Johanas
2021-04-16 13:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tą žmogžudi reikia pasodinti į elektros kėdę.
Atsakyti
-3

k
kuma
2021-04-16 14:52:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko reikėjo trenktis į tą Angliją, reikėjo eit dirbt, vaikai į darželį, nieko neuždirbo , net vaikams ant batų, kokio velnio reikėjo ten trenktis...
Atsakyti
-3

L
Lietuvis
2021-04-16 17:08:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jo,vaikus štampavo,kad gyvent iš pašalpų ir liko nuogi basi.... Toks jau pašalpinių likimas. Gaila vaikų,kad tėvai bepročiai. Užuojauta guminėms!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų