Kas sustiprina porą ir leidžia neribotą laiką džiaugtis vienas kitu? Dalijimasis patirtimi ir nors truputėlis romantikos kiekvieną dieną – teigia ilgiausiai vedusi Britanijos pora. Šimto metų Frank Milford jau 79-erius metus gyvena laimingai susituokęs su Anita. F.Milford žmona, kuri šiais metais taip pat švęs šimto metų jubiliejų, sako: „Poros šiais laikais nedraugauja ilgai todėl, kad žmonės per mažai laiko skiria vienas kitam. Mūsų patarimas jaunoms poroms – kasdien atrasti nors keletą minučių mažoms romantiškoms smulkmenoms.“

Tiesa, būtent laiko šiandieniame neramiame pasaulyje mums dažniausiai ir pritrūksta, todėl itin svarbu neužmiršti parodyti mylimiems žmonėms, kokie jie mums svarbus ir kaip labai juos mylime.

Trūksta idėjų? Siūlome jums 20 romantiškų būdų praleisti laiką kartu:


 1. Nueikite miegoti anksčiau nei įprastai. Tai geriausias metas mėgautis intymumu bei vienas kito artumu, nesvarbu, ketinate mylėtis ar ne.

 2. Nepraraskite noro pažinti vienas kitą. Gal tik jums atrodo, jog labai gerai pažįstate savo antrąją pusę ir nebėra ten ko „atradinėti“. Padarykite sąrašą 10 dalykų, kuriuos visada norėjote nuveikti, ir pradėkite įgyvendinti vienas kito svajones jau dabar.

 3. Atradę laiko, aplankykite zoologijos sodą arba fermą. Tai puiki pramoga, net jeigu neturite vaikų.

 4. Kodėl gi nepadarius filmų peržiūros seanso tik dviese. Ypač jeigu už lango lietus ir taip norisi tiniginiškai praleisti dieną. Kiekvienas pasirinkite po du norimus filmus. Kad praleistas laikas kartu būtų dar saldesnis, atsidarykite šokoladinių saldainių dėželę.

 5. Išsinuomokite valtį. Išsiruoškite romantiškai pasiirstyti valtele prie ežero ar upės, galite išsinuomoti ir baržą arba nedidelę jachtą, o jeigu jus traukia nuotykiai, kodėl gi nepabandžius kanojų?

 6. Galbūt namų tvarkymas ir nenuskambės labai romantiškai, tačiau netgi tai galima paversti maloniu laiko praleidimu kartu. Išrūšiuokite senus, nebereikalingus daiktus ir parduokite juos internetiniame aukcione, arba atiduokite tiems, kam jų labiau reikia – nuvežkite į vaikų arba senelių globos namus. Taip ne tik atsiras namuose daugiau erdvės, bet galbūt, besirausdami tarp senienų, atrasite ir jums brangių, užmirštų daiktų, kurie sukels abiems malonių prisiminimų.

 7. Išsiruoškite į palapinių žygį. Tai pigu ir išties labai smagu. Jei neturite galimybių važiuoti į palapinių miestelį, „kempingą“ surengti galite ir sode arba kieme. Suteiksite džiaugsmo ne tik sau, bet ir vaikams, jei jų turite.

 8. Nepamirškite savo senų gerų bei giminaičių, galbūt pats laikas juos aplankyti? Netgi jei reiktų važiuoti į kitą šalį. Puiki proga aplankyti ne tik jums brangius žmones, bet ir aplankyti kitą šalį ar miestą.

 9. Įsigykite gyvūnėlį, geriausia šunį. Kasdienis vedžiojimas bei žaidimas lauke sutvirtins jūsų kūną, privers dažniau iškišti nosį į lauką, o rūpinimasis naujuoju augintiniu leis pamiršti stresą.

 10. Surenkite romantišką iškylą parke arba sode. Jeigu lauke lyja, parką ar sodą puikiai pakeis intymi vakarienė priešais židinį.

 11. Pradėkite kartu sportuoti. Taip ne tik džiaugsitės gražėjančiais ir tvirtėjančiais vienas kito kūnais, bet ir pagerinsite sveikatą. Jei nenorite plušėti sporto salėje, išbandykite pramoginius šokius, gal net dailųjį čiuožimą.

 12. Pradėkite ko nors mokytis drauge. Pavyzdžiui, prancūzų kalbos (bus puiki proga vėliau nuskristi į Paryžių ir ten pritaikyti savo žinias) arba aistringojo tango žingsnelių.

 13. Aplankykite savo miesto meno galeriją, muziejų. Pasidomėkite, galbūt kas nors įdomaus vyksta kitame mieste? Kodėl gi nenuvažiavus?

 14. Paskaitykite vienas kitam savo mėgstamą knygą. Vėliau galėsite pasidalyti įspūdžiais, padiskutuoti arba pasidalyti nuomone apie mėgstamą knygos veikėją.

 15. Būkite kūrybingi. Sugalvokite, ką galėtumėte sukurti kartu. Galbūt tai galėtų būti piešinys, skulptūra, eilėraštis, ar paprasčiausia lesyklėlė. Tik nereikia atsikalbinėti, sakant, jog neturite gabumų. Tai visai nebūtina ! Svarbiausia – pats procesas ir gera nuotaika. Jei nepavyks, galėsite gardžiai pasijuokti, priešingu atveju, galbūt atrasite paslėptų vienas kito talentų.

 16. Atsiverskite receptų knygą ir išsirinkite ypatingą patiekalą. Pasidalykite darbais ir – į virtuvę ! Procesas atrodys dar seksualiau, jei valgį ruošite vilkėdami tik apatinius drabužius arba vien su prijuostėmis.

 17. Prisiminkite vaikystę. Jeigu neturite vaikų, įsigykite smagų žaidimą: „Alias“, „Twister“, šachmatus, domino, ar paprasčiausias kortas.

 18. Pakelkite akis į dangų. Pasiklokite ant žemės pledą ir stebėkite plaukiančius debesis, spėliokite jų formas. Naktį galite stebėti žvaigždes. Tam galite įsigyti žiūronus arba nedidelį teleskopą.

 19. Neskubėkite keltis iš lovos vos nuskambėjus žadintuvui, bent jau ne savaitgalį. Pasivartykite lovoje: pažiūrėkite televizorių, paskaitykite žurnalus ar knygas. Nepatingėkite nustebinti savo mylimąją ar mylimąjį pusryčiais į lovą.

 20. Palepinkite savo brangiausią nugaros ar pėdų masažu, išmaudykite arba išplaukite plaukus.


Ir svarbiausia, nepamirškite, jog laiko visada galima atrasti, tik reikia norėti. Mylimi žmonės to tikrai nusipelnė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų