Astrologai įspėja vieną Zodiaką: šiandien verčiau neskubėti

Nelengvas metas. Ramybės neduos įsisenėjusios problemos, kurios iki šiol liko neišspręstos. 

Avinas

Įtemptas metas, tad neskubinkite įvykių eigos ir dėl galimų nesusipratimų nesukite galvos. Šiandien viskas brangiai kainuos, už ačiū nieko negausite.

Tauras

Galite nukentėti dėl per didelių ambicijų, per geros nuomonės apie savo draugus, partnerius, per juos galite pralaimėti kritinę akimirką. Itin apgaulinga pirma dienos pusė, kai situacija pasirodys geresnė, nei yra iš tiesų, tad venkite nereikalingos rizikos ir nesiimkite tvarkyti piniginių, turto reikalų.

Dvyniai

Jei nenorite ilgam patekti į vadovybės nemalonę, patartina pabaigti užmestus darbus dar pirmą dienos pusę. Nederėtų duoti atsakymo į gautus pasiūlymus, net jei jie pasirodys naudingi.

Vėžys

Jei turite nebaigtų darbų, reikėtų aktyviau sukrusti nuo ankstyvo rytmečio. Po pietų nebeturėsite nei jėgų, nei noro, nei galimybių ką nors daryti ar bendrauti. Tai bus permaininga diena, kai gali tekti persiorientuoti ir gelbėti savo degantį reikalą.

Liūtas

Jei esate įpratę pirma pajusti, paskui apsispręsti, nemalonumų nepatirsite. Vis dėlto reikėtų labiau pasisaugoti intrigantų, paskalų platintojų. Nesiveržkite prie darbų, atidėkite, ką galite, porai dienų.

Mergelė

Itin atidūs, apdairūs būkite pirmą dienos pusę: galite pamiršti svarbų dalyką, praleisti pro ausis reikalingą informaciją, pagaliau nepastebėti gresiančio pavojaus vairuodami automobilį.

Svarstyklės

Svarbu nuo pat ryto neprarasti kantrybės, savitvardos. Nepervertinkite savo jėgų, nepasikliaukite sėkme. Net jei darbų per akis, nesistenkite jų visų atlikti: skubėdami padvigubinsite darbo krūvį.

Skorpionas

Aplinkinius žavėsite, tačiau neskubėkite užmegzti naujų pažinčių, taip pat venkite ginčytis ar aklai palaikyti kieno nors nuomonę. Apdairiai žadėkite, atsargiau įsipareigokite.

Šaulys

Stenkitės savo darbus atlikti kuo geriau: vadovybei neturi kilti abejonių dėl jūsų profesionalumo. Niekur neskubėkite ir venkite ginčų su tėvais. Jei jūsų nuomonės skiriasi, atidėkite svarbų pokalbį.

REKLAMA

Ožiaragis

Sunkesnius darbus verta atidėti antrai dienos pusei. Ryte nesivelkite į avantiūras tiek tvarkydami reikalus, tiek meilės srityje. Rizikingiems sumanymams irgi netinkamas laikas.

Vandenis

Pasistenkite visą dieną neprarasti rytmečio optimizmo, tai apribos norą prie visų kabinėtis, visus kritikuoti. Būkite atsargesni dirbdami: galite susižeisti ar tiesiog ką nors supainioti, nerizikuokite.

Žuvys

Praeitis – geras dalykas, jei virsta patirtimi, tačiau kalbos apie senus žygdarbius tuščios, jei dabar nesinaudojate gauta pamoka. Pasistenkite į jums svarbią situaciją pažvelgti iš šalies ir nesibaiminkite dvejonių, jos bus naudingos.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
E
Eziukasss
2021-01-11 17:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl šūdą mala horoskopas,kada visa,tai baigsis bliat kurwa?!
Atsakyti
0

B
Bnanaknamana
2021-01-11 20:12:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ana
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų