4 produktus visada laikykite šaldytuve: prailginsite jų galiojimo laiką

Sūrį ir mėsą dedame į šaldytuvą – dėl to nė kiek neabejojame. Vis dėlto atrodo, kad kai kurių produktų yra gana daug diskusijų, kur juos laikyti – šaldytuve ar spintelėje. Šiuos dalykus nuo šiol turėtumėte laikyti šaldytuve.

Šaldytuvas (nuotr. shutterstock.com)

Šiuos produktus visada dėkite į šaldytuvą.

Kiaušiniai

Kai kurie žmonės kiaušinius visada laiko šaldytuve, o kiti juos tiesiog įdeda į sandėliuką ar spintelę. Prekybos centras kiaušinių dėžutes laiko paprastoje lentynoje, tad kodėl mes neturėtume? Na, iš tikrųjų yra rimta priežastis.

Prekybos centrai dažnai nelaiko kiaušinių šaldytuvuose, nes per tą laiką, kai parsinešate namo, susidaro kondensatas. O dėl drėgmės atsiranda daugiau bakterijų. Nepaisant to, geriausia kiaušinius laikyti šaldytuve ir stenkitės, kad jie būtų kuo sausesni, rašoma „Tips and tricks“.

Majonezas

Majonezas taip pat yra vienas iš tų produktų, kuris laikomas prekybos centro lentynoje. Taip yra todėl, kad jis labai gerai uždarytas, o tai reiškia, kad nė viena bakterija negali patekti į vidų. Atidarę majonezo indelį, bakterijos jame galės augti. Kadangi majonezas gaminamas iš kiaušinių, tai gali sukelti net salmonelių atsiradimą. Taigi, tiesiog atidarę majonezo indelį, įdėkite jį į šaldytuvą!

Pienas

Pieno galiojimas ant pakuotės yra nurodytas gana ilgas. Bet tai galioja tik tada, jai dar neatidarėte dėžutės. Atidarius pakuotę pienas ges taip pat greitai. Štai kodėl pieną visada turėtumėte laikyti šaldytuve ir išgerti per penkias dienas.

Pomidorų padažas

Šiais laikais pomidorų padaže yra daug mažiau druskos nei anksčiau, todėl jis greičiau genda. Dėl šios priežasties pomidorų padažas ir kečupas turi būti laikomas šaldytuve, o ne spintelėje.


Rašyti komentarą...
R
Roma
2021-01-08 01:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada laikau saldytuve
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų