Įspėja 3 Zodiako ženklus: 2021 metai jiems bus blogiausi iš visų

2021 metai kai kuriems Zodiako ženklams bus labai sėkmingi, o kitiems – atvirkščiai. Jei būtų tokia galimybė, geriausia būtų šiuos metus tiesiog pramiegoti ar pralaukti tyliai pasislėpus kamputyje ir tikintis, kad viskas greitai baigsis.

Už sėkmę atsakinga planeta yra Jupiteris, todėl jos malonėje esantiems Zodiako ženklams seksis, o Saturnas kitiems trims atneš tik nesėkmes.

Saturnas 2021 metais pasieks tris Zodiako ženklus, todėl pasiruoškite ir skaitykite toliau – ar jūsų nėra šiame sąraše? Prieš prasidedant nesėkmėms visada geriau apie jas žinoti iš anksto – tada bent jau galėsite pasiruošti.

Vėžys

Vėžiai šiais metais susiras daugelį priešų. Tai ypač galioja verslo projektams. Paprastai turite puikius įgūdžius ir sugebate kuo geriausiai susitvarkyti su kiekvienu jums tekusiu projektu bei iššūkiu, bet šį kartą aplink jus susispietę priešai pajus pralaimėjimo kvapą ir stengsis tuo pasinaudoti.

Šiais metais būsite privesti prie savo galimybių ribų. Iš jūsų pusės prireiks labai daug stiprybės, norint išgyventi tai, kas jūsų laukia, bet jums visgi pavyks. Būtų išmintinga šiais metais niekuo nepasitikėti, nes jūsų pasitikėjimu bus pasinaudoti ir liksite išduoti. Pasitikėkite tik tais, kurie tikrai to nusipelnė.

Svarstyklės

Jei pagalvojote, kad Vėžiui šiais metais bus sunkiausia, galvokite iš naujo. Nors Vėžiams reikės tvarkytis su finansinėmis problemomis, jūsų problemos labiausiai kaupsis meilės srityje. Taip, Svarstyklės, jums teks tikri meilės ir emocijų amerikietiški kalneliai, kurie jums bus nelengvas išbandymas. Išsiaiškinsite, kiek iš tiesų turite stiprybės ir ką galite iškęsti.

Kai ateis laikas, ypač antrojoje metų pusėje, susitelkite į savo stiprybę ir nepasiduokite spaudimui. Žinoma, kai kurias kortas teks atversti, bet nepameskite savo kelio ir žaiskite sąžiningai, rašoma herway.net

Avinas

Kai Jupiteris pereis į Ožiaragio ženklą, Avinui prasidės rimtos bėdos. Taip nutinka, kai vienai pusei tenka visa sėkmė, kitoje lieka tik nesėkmės. Deja, šiais metais nesėkmės tenka Avinams. Kad ir ko besiimtumėte, atrodys, lyg kažkas šiais metais būtų jus užkeikęs. Visi jūsų sumanyti projektai žlugs vos juos pradėjus arba dar blogiau – prieš pat jų įgyvendinimą.

Kad ir ką bedarytumėte, kad ir ką begalvotumėte, jūsų planams šiemet tiesiog nelemta išsipildyti. Geriausias dalykas, ką galite padaryti 2021 metais – tai elgtis saugiai. Nesiimkite jokių drastiškų pokyčių, nepriimkite svarbių sprendimų. Niekas nesibaigs taip, kaip jums dabar atrodo, todėl geriausia bus nieko ir nepradėti.


Rašyti komentarą...
A
Adas
2020-12-22 11:53:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jeigu bus geri.Kas atsakys už melagingas pranašystes?
Atsakyti
-11

:
:)))))
2020-12-22 12:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pries,tai rase,kad avinam ir veziam bus puikus metai
Atsakyti
-11

D
Dovilė
2020-12-22 15:09:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal apsirūkę rašinėja?Smegenys neveikia?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (71)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų