Aiškiaregys Aujula atskleidė, kas laukia 2021 metais: neramumai tęsis

Aiškiaregys Nicolas Aujula, kuris sakosi išpranašavęs koronavirusą, pateikė pranašystes būsimiems metams. Nuo garsių žmonių išsiskyrimo iki pilietinių neramumų, oro permainų – jis prognozuoja, kad 2021 metais pakylimų ir nuopuolių netruks.

Galima sakyti, kad 2020 metai mažų mažiausiai prilygo amerikietiškiems kalneliams, todėl žmonės meldžiasi, kad 2021 metai būtų geresni. Po pandemijos metų, kuriuose netrūko gaisrų, audrų, potvynių ir įvairiausių konfliktų, rašoma latestly.com.

Aiškiaregys Nicolas Aujula 2021 metams numatė šiuos įvykius:

Pasaulyje ir toliau kils pilietiniai neramumai – protestai vyks įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Aiškiaregy tikina, kad tokie neramumai tęsis dar 2 ar 3 metus.

Taip pat jis sako, kad mato žodžius „kiaulių gripas“ ir aplink jį tvyrančią paniką. Jis prideda, kad nors nepanašu, kad tai būtų naujas virusas, tačiau tai sukels panašią paniką, kaip ir 2020 metais.

Jis pranašauja ir tai, kad bus pasikėsinta į vieno iš pasaulio lyderių gyvybę. Deja, jis nepamatė, kam gresia pavojus, tačiau jis tikina, kad ta žinia sukrės visą pasaulį.

Kitais metais didelis sekso skandalas sudrebins pasaulį. Jis taip pat prognozuoja kraštutinių dešiniųjų politikos pažiūrų augimą rytų Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje.

Nicolas taip pat prognozuoja, kad kitais metais įvyks ugnikalnio išsiveržimas ir patirsime keletą didelių orų pokyčių.

Jis sako, kad mato ir tris „A klasės“ žvaigždes, kurioms bus sudaužyta širdis – Natalie Portman, Kim Kardashian ir Tom Cruise. Dėl pastarojo aiškiaregiui kyla abejonių, todėl jis sako, kad jeigu tai nereikš nepasisekusių meilės reikalų, gali reikšti širdies ligą.

Aiškiaregys Nicolas Aujula tvirtina, kad jis padarė keletą labai svarbių pranašysčių. 2018 metais vyras vis regėdavo žodį „influenza“. Kadangi šis žodis siejamas su ispanišku gripu, kuris lyginamas koronavirusui, vyras įsitikinęs, kad jis ir numatė būsimą Covid-19 pandemiją. Taip pat jis išpranašavo, kad Donald Trump JAV prezidento rinkimuose patirs pralaimėjimą.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2020-12-14 07:17:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
O. aš pranašauja, kad tas Nikolas sekančiais metais taps metais senesniu nei šiais
Atsakyti
-23

R
Raseiniai
2020-12-13 18:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonėms suteikite vilties, o ne žlugdykite ir toliau emociškai!!! Mano artimoje aplinkoje jau daug serga ar izoliuojasi dėl aukštos rizikos kontaktų.....o jūs gniuždote, kad ir toliau nieko gero nesitikėtume?? Jau ir taip per ašaras ir nerimą nėra atokvėpių......
Atsakyti
-49

A
As
2020-12-14 06:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia realybė, ją tenka priimti, o kabinami makaronai nieko gero neduos.
Atsakyti
-27

SKAITYTI KOMENTARUS (66)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų