Išmaniosios technologijos vaikams – nauda ar žala? Ieškome atsakymų „Tėvų darželio“ laidoje! Kviečiame dalyvauti konkurse!

Kaip išmaniosios technologijos padeda (o gal trukdo?) vaikus auginantiems tėvams? Kaip jas panaudoti ugdant vaikus? Ką daryti, kad šiuolaikinių technologijų mūsų gyvenime nebūtų per daug ir kada reikėtų sunerimti? Atsakymai į šiuos ir dar daugiau aktualių klausimų – „Tėvų darželio“ laidoje. 

„Tėvų darželio“ vedėjai Dovilė ir Žygis Stakėnai apsilankė du sūnus auginančių Nijolės ir Evaldo Speičių namuose. Tėveliai sutartinai tvirtina, kad šiuolaikinės technologijos yra naudingos, tačiau itin svarbu nepamiršti saiko. Pavyzdžiui, šeima naudoja „Family Link“ programėlę, padedančią kontroliuoti vaikų prie televizoriaus, kompiuterio, mobiliojo telefono ir kitų ekranų praleidžiamą laiką. 

„Robotikos akademijos“ kūrybos vadovo Kristijono Vasiliausko teigimu, šiuolaikinės technologijos suteikia unikalią galimybę pasiekti neaprėpiamus informacijos kiekius, bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, laisvai dalintis savo mintimis ir idėjomis. K. Vasiliauskas antrina tėvams ir ragindamas nepamiršti saiko kviečia rodyti gerą pavyzdį - juk sunku tikėtis, kad mažylis į rankas paims knygą, jeigu mūsų pačių rankose jis nuolat mato tik telefoną. 

REKLAMA

Kviečiame žiūrėti naujausią „Tėvų darželio“ laidą, kuri tikrai bus įdomi visiems šiuolaikiniams tėvams ir vaikams:

Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti „elektroninę auklę“ - bevielę vidaus kamerą EZVIZ C1C 

Nijolė ir Evaldas Speičiai laidoje pasakojo išmaniąsias technologijas naudojantys ne tik pramogoms ar vaikų ugdymui - jos pasitarnauja ir mažųjų priežiūroje. Namuose šeima turi vidaus stebėjimo kamerą, susietą su mobiliuoju telefonu ir suteikiančią galimybę pasižiūrėti, ar vyresnėlis jau grįžo iš mokyklos ir ką jis veikia parėjęs namo. 

Laidos vedėjai šeimai pasiūlė išbandyti dar vieną, naują bevielę vidaus kamerą EZVIZ C1C:

Kamerą EZVIZ C1C kviečiame laimėti ir Jus! 

EZVIZ C1C vaizdo kamera – tai jūsų „elektroninė auklė“, kuri 

informuoja, kad kitame kambaryje, savo lovelėje miegojęs kūdikis jau pabudo, ideali pagalbininkė, leidžianti žinoti, ar pirmokas grįžo namo arba, ką veikia jūsų mylimi augintiniai likę vieni. 

Konkursas vyksta puslapyje www.tevu-darzelis.lt nuo gruodžio 5 iki gruodžio 12 dienos, tad paskubėkite dalyvauti ir laimėkite puikią dovaną artėjančių švenčių proga! 

Konkurse dalyvaukite čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų