Permainų diena Zodiako ženklams: kai kas jus gali nuvilti

Penktadienį Zodiako ženklams prireiks būti atsargiems – neapgalvotas žingsnis gali netikėtai atnešti tam tikrų nemalonumų.

Avinas

Įtampa neleis teisingai įvertinti situacijos, tad pirmiausia pasistenkite nurimti, o jei to nepavyks, atidėkite svarbaus klausimo priėmimą. Deja, išlikti ramiems šiandien nebus paprasta: nuo pat ryto gali tekti keisti planus, susidurti su įvairiausiais nesmagumais (net moraline prievarta).

Tauras

Galite nusivilti žmogumi, kuriuo tikėjote, kuris buvo jums autoritetas. Tiesa, to nereikėtų garsiai pareikšti ar dėl to nutraukti santykių ir pan. Praėjus kuriam laikui atvėsite ir galbūt suprasite, kad tai jūs patys kažko nesupratote, kad jums svarbus asmuo, jūsų autoritetas iš tiesų buvo teisus.

Dvyniai

Negeras laikas imtis sudėtingų užduočių, veltis į konfliktus, kovą. Tai netikėtų pavojų, nelaukto pralaimėjimo, nenumatytų nuostolių diena. Mažiau planuokite.

Vėžys

Permaininga diena, kai viskas išeina truputį kitaip, nei planuoji. Ir iš tiesų, nors diena ir skirta planams, jie turi būti ganėtinai abstraktūs, bent jau laiko prasme. Mažiau žadėkite, venkite įsipareigoti laikytis griežtų terminų.

Liūtas

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, bet ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, su niekuo nesivelkite į ginčus, taip pat niekam nepatikėkite savo paslapčių, pinigų ar atsakingų dokumentų.

Mergelė

Jūs kupini vilčių bei geriausių ketinimų, tačiau dienai baigiantis kantrybė išseks ir antroji pusė ar mylimas asmuo gali tapti jūsų nepasitenkinimo įkaitu. Patartina mažiau bendrauti su tais, kurie jums brangūs: galite netyčia juos nuskriausti.

Svarstyklės

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau neskubėkite džiaugtis, nepulkite griebti pasiūlyto uždarbio: tai slidus metas, kai tai, kas iš pažiūros gerai, akimirksniu gali virsti niekam tikusiu reikalu.

Skorpionas

Jokių skubotų išvadų ar žaibiškų veiksmų. Skubius reikalus iš tiesų seksis tvarkyti, tačiau tik tol, kol per daug neužsigriebsite, kol neįsivelsite į ginčus su aplinkiniais.

REKLAMA

Šaulys

Sudėtingas metas, kai viskas išeina atvirkščiai. Šiandien tikrai galios taisyklės: „Daug norėsi, mažai gausi“ bei „Viltis – kvailių motina“. Imkitės vienadienių reikalų bei to, kas lengva ir paprasta.

Ožiaragis

Tai įkvėpimo, nepaprastų sumanymų laikas, puiki diena dirbantiems kūrybinį darbą. Bet kuriuo atveju bus svarbu likti nuosaikiems, santūriems: jei į viską reaguosite ramiai, taikiai, diena praeis neblogai.

Vandenis

Būtina atida, užsiimkite tik tuo, kas tikrai svarbu, atidėkite nebūtinus darbus: viskam pritrūks laiko, jėgų, pagaliau dėmesio ir netyčia imsite klysti... O aplinkiniai, lyg to ir telauktų, labai greitai pastebės ar primins jūsų trūkumus, apsirikimus, ir nuo kritikos nebeišsisuksite.

Žuvys

Nemalonumų dažniau kils dėl partnerių, antrosios pusės kaltės, tad geriau svarbius klausimus spręsti patiems. Vargu ar visur ir viską suspėsite darbe: mažiau planuokite ir pasiruoškite, kad būsite visiems labai reikalingi.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų