Tėvų širdys plyšta iš skausmo: 10-mečio anglo gyvybę pasiglemžė COVID-19

Dešimtmetis Fehzanas Jamilas iš Vakarų Jorkšyro, Didžiosios Britanijos, tapo viena jauniausių koronaviruso aukų šalyje – jo gedi netekties sukrėsti tėvai.

Nevilties apimti dešimtmečio nuo koronaviruso mirusio berniuko tėvai sako, kad padarė, viską, ką galėjo, kad jį apsaugotų. „Narsiai su virusu kovojęs“ Fehzanas Jamilas mirė ligoninėje ir vakar buvo palaidotas.

Vienos jauniausių COVID–19 aukų Didžiojoje Britanijoje tėvai TV laidos metu pasakojo apie „nežmonišką skausmą“ dėl netekties. Pora sakė, kad jų vaikas turėjo keletą gretutinių ligų, jų tarpe – ir epilepsiją.

Tayyaba ir Mohammedas pasakojo, kad Fehzanas buvo laimingas ir gyvybingas berniukas, kuris nepaisant savo sveikatos problemų visada šypsodavosi. Jie sakė: „Jis narsiai kovojo su virusu, buvo tikras karys.“

Mohamedas dalinosi: „Buvome keturiese, dabar likome tik trise. Skausmas nežmoniškas.“

Berniuko mama Tayyaba sakė: „Net nežinau, ką pasakyti. Viskas atrodo tuščia.“

Šeimą sūnų stengėsi kaip galėdami apsaugoti, nes žinojo, kad dėl savo sveikatos problemų virusas jam pavojingas. Jo tėvai sakė: „Stengėmės, kad Fehzanas kuo daugiau laiko praleistų namuose. Į mūsų namus be kaukės neįeidavo niekas. Padarėme viską, ką galėjome, kad jį apsaugotume, bet koronavirusas vis tiek jį pasiglemžė.“

Fehzanas jau daugelį metų buvo gydomas Bredfordo karališkojoje ligoninėje. Iš pradžių, paguldžius sūnų į ligoninę, šeima pernelyg nesijaudino, nes prie to jau buvo pripratę.

„Bet šįkart viskas baigėsi kitaip, namo jis taip ir negrįžo. Koronavirusas jį iš mūsų atėmė“, – sakė Mohammedas. Manoma, kad Fehzanas yra viena jauniausių pandemijos aukų Didžiojoje Britanijoje.

Birželio mėnesį šalyje mirė 13 dienų amžiaus kūdikis, o balandžio mėnesį – 11 metų amžiaus berniukas. Fehzano šeima gyrė ligoninėje dirbančius medikus, rašoma mirror.co.uk.

Jo mama sakė: „Visi medikai mums buvo labai geri. Jie Fehzaną pažįsta jau daugelį metų ir visada labai juo rūpinosi. Jie leido mums jo mirties akimirką būti šalia jo, labai tai vertiname.“

 


Rašyti komentarą...
M
Mama
2020-11-26 18:34:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ugdymo įstaigos vis dar saugi vieta mokytis kontaktiniu būdu???? Kiek galima rizikuoti mūsų vaikų ir mūsų artimųjų gyvybėmis!!!
Atsakyti
0

M
Mes
2020-11-26 19:06:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų