Nuotakos elgesys šokiravo svečius: prie suknelės pririštą kūdikį vilko iki pat altoriaus

Viena nuotaka „Reddit“ sukėlė tikrą sąmyšį, pasidalinusi nuotrauka, kurioje jos mažytis vieno mėnesio amžiaus kūdikis pririštas prie jos vestuvinės suknelės šleifo.

Moteris išpeikta už tai, kad prieš žengdama link altoriaus prie vestuvinės suknelės šleifo prisirišo savo kūdikį. Nuotaka nusifotografavo su įmantria vestuvine suknele, o jos kūdikis buvo suvystytas suknelės šleifo gale.

„Reddit“ socialiniame tinkle „Whatever9“ pasivadinęs naudotojas pasidalino šia neseniai vėl internete pasirodžiusia nuotrauka. Joje užfiksuoti vestuvių svečiai, žiūrintys į mažytį naujagimį, kuris velkamas per bažnyčią link altoriaus kartu su mamos suknelės šleifu.

„Reddit“ naudotojai buvo šokiruoti ir reiškė savo pyktį. Vienas žmogus komentavo: „Prašau pasakykit man, kad čia nėra gyvas kūdikis... O jei visgi taip, siaubas... Kodėl niekas nebėga paskui ją gelbėti vaiko?“

Kitas rašė: „Kodėl? Kodėl niekas nepakėlė nuo žemės šito vargšo kūdikio?“

„Aš ne ekspertas, bet esu įsitikinęs, kad kūdikių negalima laikyti ant žemės tokiame amžiuje“, – rašė dar vienas.

Kaip praneša „The Sun“, ši mama žiniasklaidoje pagarsėjusią savo vestuvių nuotrauką komentavo taip:

„Suprantu, kaip tai veikia – kad ir kokia bebūtų situacija, žmonės vis tiek turės pasakyti ką nors blogo! Tiesa ta, kad kiekvienas daro ką nori ir kada nori, kol Jėzus yra mūsų pusėje, viskas buvo ir bus gerai.

Mūsų mažylis nemiegojo ir buvo saugiai įtaisytas į mano suknelės šleifą. Svarbiausia, kad jūs galite turėti savo jausmus, o mūsų širdys priklauso Kristui, kuris yra aukščiau visko!

Todėl šnekėkite, ką norite – mūsų sumanymas buvo toks išskirtinis ir įspūdingas, kad patekome į pirmuosius laikraščių puslapius iš mažo miestelio Tenesio valstijoje, o socialiniuose tinkluose vyksta tas pats, kas visada – tik tuščios kalbos! Laimei, mes nesame kokios nors įžymybės – arba kita vertus, turime gerbėjų, tai turbūt esame!“

Ši nuotrauka buvo padaryta 2014 metais Tenesio valstijoje, JAV. Neseniai ji dar kartą išplito internete, kai ja buvo pasidalinta „Reddit“ forume apie gėdingiausias vestuves, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
L
Loreta
2020-11-27 09:45:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slykstyne ne motina, mini Dievą o elgiasi kaip bedieve, šitaip žeminti savo kudyki, ji beprotė reikia atimti iš jis kūdikį kol dar ko nors neisjrete
Atsakyti
-5

B
Bukas ir bukesnis.
2020-12-01 17:28:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bukagalve boba kuri taip nevertina savo kūdikio! Bjaurybė!
Atsakyti
-1

S
Skaitytoja
2020-11-26 07:57:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailai atrodo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų