1-am Zodiakui – pokyčių metas: mintys suksis aplink pinigus

Produktyvi ir daug žadanti diena. Svarbu pirmoje dienos pusėje imtis darbų, kurie nauji, atsiradę čia ir dabar. Seniems rūpesčiams spręsti labiau tinkamas vakaras. 

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Jums bus galima pavydėti sugebėjimo nenuleisti rankų tokioje situacijoje, kai kiti naudojasi jūsų pastangų rezultatais, įdirbiu, o jums atitenka tik trupiniai. Kaip bebūtų, patirtimi jūs tikrai turtėjate.

Tauras

Tikriausiai atsiras neatidėliotinų praktinių rūpesčių. Jausite stiprų pinigų ir komforto poreikį. Labai stengsitės daug nuveikti dėl savo ir šeimos gerovės.

Dvyniai

Neblogai seksis tvarkyti ryšių, transporto, su reklama, prekyba, žiniasklaida susijusius reikalus. Jei eisite į darbo pokalbį, jis pasirodys sklandus, todėl nemaloniai nustebsite, jeigu norimas atsakymas nebus gautas arba užtruks.

Vėžys

Šiandien galite kažką išgirsti apie numatomas reformas. Nieko gero nepasieksite kritikuodami kitus ir aukštindami save. Seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių.

Liūtas

Jums labai rūpės šeimos narių, ypač vaikų reikalai. Pagal galimybes jiems padėsite ir palaikysite. Visgi pinigų dosniai švaistyti neskubėkite, įvertinkite realų poreikį bei savo galimybes. Seksis kūrybinė veikla.

Mergelė

Dirbsite iš inercijos, be didelio suinteresuotumo. Labiau jaudins su vaikais, sveikata, grožiu susiję reikalai. Jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas dėl jūsų išvaizdos bei stiliaus.

REKLAMA

Svarstyklės

Darbingai nusiteikę pradėsite šią dieną ir turbūt produktyviai padirbėsite. Nusimato susitikimai, tarpininkavimas. Namuose kartu su partneriu pagaliau spręsite aktualų remonto, pirkinių, vaikų klausimą.

Skorpionas

Mintys suksis apie norimus ir galimus pokyčius. Rūpės finansai, paveldėjimas. Galimai negatyviai reaguosite į kažkokią informaciją ar jūsų darbo, pastangų įvertinimą.

Šaulys

Galite turėti darbų, susijusių su dokumentais, informacija, mokymais pan. Aktualūs gali būti ir su morale, pasaulėžiūra ar teisėtvarka susiję reikalai.

Ožiaragis

Būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus, oficialius reikalus arba ruoštis komandiruotei. Pajusite didelį palengvėjimą, jeigu pavyks įveikti nelengvą iššūkį, pasiekti susitarimą.

Vandenis

Su palankių jums žmonių, draugų pagalba galite kažką sėkmingai parduoti, išnuomoti ar nusipirkti, susiderėti ir pan. Tačiau gali pasitaikyti ir tokių situacijų, kur viena ranka duodama, o kita - atimama.

Žuvys

Visuose reikaluose šiandien daugiau remsitės intuicija. Jaudins dvasiniai dalykai, moralės, religijos temos. Galite turėti reikalų su labdara, medicina. Kamuos nerimas dėl kai kurių gandų, įtarimų.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų