Moteris internete sulaukė nemalonaus vyro prašymo: jos atsakas internautus paliko be žado

Bandydama internete parduoti seną maudymosi kostiumėlį, viena moteris gavo keistą žinutę. Laimei, iškrypusiam pirkėjui ji rado kaip atsilyginti.

Kai Tess Wilson nusprendė internete parduoti seną savo maudymosi kostiumėlį, ji nesitikėjo sulaukti nenormalių žinučių. (nuotr. facebook.com)

Kai Tess Wilson nusprendė internete parduoti seną savo maudymosi kostiumėlį, ji nesitikėjo sulaukti nenormalių žinučių. Mergina Džordžijos valstijos JAV sulaukė prašymo apsivilkti 5 dolerius kainuojantį kostiumėlį ir pademonstruoti, kaip su juo atrodo, rašoma dailystar.co.uk.

Vyras jos prašė: „Gal turi kokių nuotraukų su juo, kad prieš perkant galima būtų pasižiūrėti, kaip jis atrodo?“

Tačiau šis įtartinas prašymas merginai didelio įspūdžio nepadarė, todėl ji nusprendė vyrui atsilyginti. Ji į žinutę atrašė – „Žinoma, sekundėlę“, o tada paprašė savo brolio Kade pagalbos.

Kai Tess Wilson nusprendė internete parduoti seną savo maudymosi kostiumėlį, ji nesitikėjo sulaukti nenormalių žinučių.

Įtartinas klientas tikrai nesitikėjo sulaukti Tess brolio nuotraukų, kuriose jis apsivilkęs juodų raištelių bikiniu maivosi įspūdingomis pozomis.

Tess šiomis nuotraukomis pasidalino internete ir juokėsi: „Taigi, parduodu maudymosi kostiumėlį feisbuke ir vienas vyras parašo komentarą, prašydamas nuotraukų pasižiūrėjimui, kaip jis dėvisi. Aš būčiau į komentarą niekaip neatsakiusi, bet mano brolis negalėjo atsispirti pagundai.“

Pamatę šias nuotraukas komentatoriai leipo juokais. Daugelis gyrė merginos brolį, pasisiūliusį padėti – vienas jų rašė: „Geras! Turi šaunų brolį.“

Kita pritarė: „Kas dabar norės pirkti šitą bikinį? Mano brolis būtų padaręs tą patį. Nuostabu.“

Trečia pridūrė: „Tavo brolis yra mano herojus.“


Rašyti komentarą...
A
Aneta
2020-10-30 18:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brolis ir sesė verti pagyrimo
Atsakyti
-1

A
2020-10-30 21:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražus brolis mmm...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų