Dėl vaiko vardo kilo karas tarp anytos ir marčios: vaiką vadina skirtingais vardais

Ne paslaptis, kad kartais su uošviais gali būti sudėtinga. Tėvai visada savo vaikams nori geriausio, net kai jie yra suaugę, gyvena atskirai ir yra sukūrę savo šeimas. Kartais jie nejučia peržengia ribas ir taip sukelia problemų jų sūnaus ar dukros šeimoje.

Verkiantis vaikas  (nuotr. 123rf.com)

Būtent tai nutiko vienai moteriai, kuri sako, kad jos anyta niekada jos nemėgo, o dabar po anūko gimimo pradėjo kelti problemų, rašoma mirror.co.uk.

Ką tik mama tapusi moteris savo istoriją pasakojo "Reddit“ – ji sakė, kad jos anyta negali pakęsti jos išrinkto vaiko vardo ir bando jį pakeisti.

Moteris pasakoja, kad su vyru vaikui išrinko Emilio vardą, bet anytai jis nepatinka, todėl ji vaiką tiesiog vadina Mailsu. Dar blogiau – anyta draugams pasakoja ir socialiniuose tinkluose dalinasi, kad vaiko vardas yra Mailsas.

Berniuko mama aiškino: „Mano anyta manęs nemėgsta. Niekada jai nepatikau, niekada nepatiksiu. Aš net nebebandau su ja susidraugauti. Kol buvau nėščia, ji kalbėdama apie kūdikį jį vadino savo mažučiu ar savo anūkėliu, ir labai aiškiai reiškė savo neigiamą nuomonę apie kiekvieną mano svarstomą vardą. Jis gimė rugsėjo 28 dieną ir ji socialiniuose tinkluose apie tai spėjo paskelbti anksčiau, nei aš... Ji paskelbė visiškai kitokį vaiko vardą, nei jis yra iš tikrųjų.“

Moteris tada pripažino, kad jos partneriui neatrodo, kad mama netinkamai elgiasi – jo manymu, Mailsas tėra pravardė, kuria močiutė vadina anūką:

REKLAMA

„Šitas vardas net nepanašus į tikrąjį mano sūnaus vardą, tikrojo vardo ji niekur net neminėjo, o komentarą su tikruoju vardu ji ištrynė. Be to, jam dabar vos keli mėnesiai, jis dar negali turėti jokios pravardės... Aš jaučiuosi labai pažeminta. Nežinau, ką daryti.“

Į jos įrašą „Reddit“ atsakė daugiau nei 200 žmonių, kurių dauguma smerkė anytos jausmus ir stojo į vaiko mamos pusę.

Vienas žmogus komentavo: „Nors man labai patinka vardas Mailsas (tai mano vaiko vardas), ji elgiasi beprotiškai. Mailsas niekaip negali būti Emilio pravardė, bet visų pirma tu jį pavadinai kitaip. Ir ji puikiai tai žino. Mano sūnėno vardas yra Matthew. Mano sesuo nenori, kad kas nors jį vadintų Mattu, todėl mes visi tai gerbiama ir atsispiriame pagundai trumpinti vardą. Tai visai nesudėtinga.“

Kitas žmogus siūlė ribas brėžti labai drastišku būdu: „Tu turėtum nutraukti visą bendravimą ir nieko jai nebepasakoti. Ji ir toliau tryps ir viršys visas ribas, kol tu jų aiškiai nenubrėši. Sėkmės.“

Trečia pridūrė: „Kaip gaila, kad ji iš tavęs atėmė paskelbimo apie vaiko gimimą džiaugsmą... Tai siaubinga. Visi mano sūnaus seneliai turi jam skirtingus vardus – Oreo, O ir kitos „spalvingos“ pravardės, bet apie jo gimimą buvo paskelbta su jo tikruoju vardu.

„Sveikinu susilaukus sūnelio! Neabejoju, kad jis – tobulas. Nekreipk dėmesio į savo anytą. Tavo vaiko vardas yra tavo, o ne kitų, sprendimas.“ – pridūrė dar vienas komentatorius.


Rašyti komentarą...
J
Jooo
2020-10-26 10:06:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi boba ta anyta. Seniai suaugus, o nesupranta, kad toks diktatas dar niekam niekada gyvenime nepadėjo. Nei uošviu, nei jų marciu ar žentu, nei anūkų. Tokie santykiai tik visiems jiems gadina gyvenimus.
Atsakyti
-2

D
Daiva
2020-10-25 19:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Emilis labai skambus ir puikus vardas.Mano anukelis Emilis.
Atsakyti
-4

J
Jorūne
2020-10-26 22:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokia mama ar anyta neturi netgi teisės į vardo rinkimą, tai tėvų reikalas.
Isrinkciau aš jom.... Greit savo vietą surastu
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų