Sapnuojate, kad iškrenta dantis? Atskleidė, ką tai reiškia iš tikrųjų

Artėjant Helovinui ir vakarams vis tamsėjant, oficialiai prasideda baisumų laikotarpis. Be to, vis dar esame pandemijos sūkuryje, o tai neabejotinai veikia žmonių pasąmoningas mintis miegant.

Gali būti, kad šiuo laikotarpiu sapnuojate daugiau košmarų ar apskritai darosi sunku užmigti, bet ar kada susimąstėte, ką reiškia sapnuoti košmarus? „MatressNextDay“ atskleidė, kokius košmarus žmonės dažniausiai sapnuoja, ir ką tai reiškia.

Štai 3 dažniausių britų košmarų, remiantis „Google“ paieškomis.

Su baimių ir fobijų ekspertės Lauren Rosenberg bei aplinkos psichologo Lee Chambers pagalba taip pat išsiaiškinta, ką reiškia kiekvienas šių košmarų.

Sapnuojate, kad jus nušauna

Jei sapne mirštate pašautas, tai gali reikšti, kad kažkas jus skriaudžia tikrovėje. Bet jei išgyvenate, tai gali reikšti, kad esate aistringas žmogus ir gyvenime už kažką aršiai kovojate, rašoma dailystar.co.uk.

Sapnuojate, kad esate gaisre

Košmarai apie ugnį gali reikšti daugelį dalykų. Jei ugnies nebijote, toks sapnas gali reikšti, kad esate „užsidegęs“ entuziazmu ir kūrybingumu. Jei nuo ugnies nudegate, ekspertai sako, kad tai reiškia liepsnojantį temperamentą. Bet toks sapnas taip pat gali būti įspėjimas apie ką nors rizikingo ar apie pavojingą veiklą, jei „žaidžiate su ugnimi“.

Sapnuojate, kad iškrenta dantys

Pasak Lee, sapnas apie krentančius dantis dažnai reiškia psichologinį stresą. Jis sako: „Jei jaučiate didelį spaudimą, labai jaudinatės dėl esminių gyvenimo pokyčių ar nekreipiate dėmesio į savo savijautą, toks sapnas gali pasitaikyti labai dažnai. Susapnavus tokį košmarą gali būti baisu, bet tai greičiausiai – ženklas, kad reikia tiesiog rūpintis savo sveikata ir gera savijauta.“  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų