Pasakė, kaip iškepti tobulą jautienos didkepsnį: bus itin sultingas

Šį sekmadienį laidos „La maistas“ šefai Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius ne tik ruoš skanius patiekalus iš mėsos, bet ir pažers daugybę patarimų – kaip išsirinkti gerą mėsą, kaip paruošti ir t.t.

Steikas (nuotr. Organizatorių)
7

Grilio ekspertas Vylius Blauzdavičius gamins jautienos didkepsnį (steiką) su karamelizuotomis morkytėmis.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ekspertų patarimai: iš kokios mėsos gaminti karpačio, kiek laiko kepti steiką ir dar daugiau – laidoje „La maistas“

„Svarbiausia, prieš kepant bet kokią mėsą, ją išėmus iš šaldytuvo palaikyti kambario temperatūroje bent valandą. Jei labai labai norisi valgyt – pakišti po šiltu vandeniu. Ne karštu! Šiltu. Jei iš šaldytuvo iškart dėsite ant keptuvės, ji bus sausa ir kieta“, – sakė Vylius.

Kitas, būtinas atributas, pasak Vyliaus – termometras. „Steiką dėti kepti į grilių galima, kai mėsa yra sušilusi iki 20 laipsnių“, – rekomenduoja V. Blauzdavičius.

Kitas TV3 laidos „La maistas“ šefas, istorinės virtuvės žinovas Tomas Rimydis patieks 48 val. virtą jaučio sprandinę su degintu mėlynuoju kopūstu, kaulų sultinio padažu ir šakninių daržovių koše. O laidos svečias – mėsos ekspertas Deividas Saldukas pademonstruos, kaip pasigaminti jautienos karpačio.

Dar daugiau patarimų ir receptų – sekmadienį 9.30 val. laidoje „La maistas“ per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų