Patarimai naujakuriams: kaip mažą erdvę paversti vizualiai didesne

Interjero dizainerė Monika Kinderytė sako, kad yra labai daug taisyklių, kuriomis remiantis galima vizualiai padidinti buto ar namo erdvę. Savo būstą įsirengiantiems žmonėms dizainerė pirmiausia pataria vengti aštrių kampų ir pasirinkti tinkamas spalvas.

„Reiktų vengti stačių kampų, žinoma nesakau, kad visus fasadus reikia apvalinti, sienas apvalinti, nes tiesiog tai per daug kainuotų ir per daug būtų reikalų. Reikia galvoti praktiškai, vengti aštrių, juodų paviršių, kurie įrėmina kambarius“, – TV3 laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ pasakojo M. Kinderytė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patarimai naujakuriams

Interjero dizainerė pastebi, kad renkantis sienų spalvas dažnai norima tamsesnių atspalvių, bet dažnai mažesnių būstų savininkus tenka nuo to atkalbėti.

Spalvos turėtų būti kuo šviesesnės, nes jos mažose patalpose tikrai tarnauja ir, dizaineriai, turim pasakyti taisyklę, kad juodos spalvos, tamsūs tonai sugeria šviesą, todėl mažose patalpose jų reikėtų privengti“, – teigė interjero dizainerė.

Daugiau apie sprendimus vonios kambaryje ir veidrodžių reikšmę mažesnio ploto būste žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų