Kraujavimą iš nosies sustabdykite be vargo: išbandykite šias gudrybes

Kraujavimai iš nosies yra bauginantys ir keliantys nerimą. Jie gali būti skausmingi ir nepatogūs. Bet, matant, kaip iš nosies veržiasi kraujas, nepanikuokite – tiesiog nusiraminkite ir pasinaudokite šiomis naminėmis priemonėmis sustabdyti plūstančiam kraujui.

Kraujavimas iš nosies (nuotr. Shutterstock.com)

Staiga pradėjo kraujuoti nosis? Per didelis čiaudulys ar trynimas, sausas žiemos oras, sužalojimai, alergijos, kvėpavimo sistemos problemos, tokios kaip sinusitas gali sukelti kraujavimą iš nosies.

Yra dviejų tipų kraujavimas iš nosies. Priekinis nosies kraujavimas, atsirandantis dėl kraujagyslių plyšimo jūsų nosies priekinėje dalyje, vadinamoje Kesselbacho rezginiu ir užpakalinės nosies kraujavimas, kai plyšta arčiau gerklės esančios kraujagyslės ir kurį laiką galite kraujuoti.

Taigi, norėdami atsikratyti erzinančio nosies kraujavimo, galite panaudoti šiuos natūralius sprendimus, kad sustabdytumėte kraujavimą iš nosies.

Pasiimkite svogūną: svogūnų sulčių garai palengvins kraujo krešėjimą ir kraujavimas sustos. Jūs galite pauosyti svogūno griežinėlį.

Obuolių sidro actas: acto rūgštis gali padėti sutraukti kraujagysles ir sustabdyti kraujavimą iš nosies. Galite į vandenį įpilti šiek tiek obuolių sidro acto ir išgerti.

Šaltas kompresas: ledas gali padėti sustabdyti kraujavimą iš nosies dėl jo šalčio, nes jis padės krešėti kraujui. Į švarų rankšluostį galite paimti keletą ledo kubelių ir uždėti ant nosies.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų