Aliuminio folija – ne tik suvynioti maistą: štai, kur dar galite ją naudoti

Aliuminio folijos turbūt galėtume rasti kone kiekvienuose namuose, mat daugelis ją naudoja namų ūkyje arba virtuvėje. Tačiau folija yra kur kas naudingesnis ir daugiau kur galimas panaudoti daiktas.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Žemiau pateikiame jums 5 aliuminio folijos panaudojimo būdus, apie kuriuos tikrai būsite norėję žinoti anksčiau, rašoma homehacks.co.

Jei gamindami maistą šiek tiek nudegėte pirštus, aš nudegimų uždėkite blizgančią aliuminio folijos pusę ir palaikykite 15–20 minučių. Nuėmus foliją, skausmas turėtų sumažėti ar net visai praeiti, priklausomai nuo to, kaip stipriai nudegėte.

Jei ant kepsninės grotelių pastebite nešvarumų, padenkite jas aliuminio folija, kol jos dar vėsta. Tada uždarykite dangtį ir palaukite 15–20 minučių. Po to žnyplėmis nuimkite foliją ir nuvalykite pravėsusia groteles.

Jei naudojamos žirklės nebekerpa taip gerai kaip anksčiau, jas paaštrinti galite naudodami aliuminio foliją. Sulenkite kelis folijos gabaliukus ir kelis kartus per juos kirpkite žirklėmis. Tai padės jas paaštrinti.

Jei nusprendėte nudažyti ir atnaujinti duris, aliuminio folija padės apsaugoti rankenėlę, kad ji nenusidažytų ir nesusibraižytų. Jums tiesiog reikia apvynioti rankeną aliuminio folija ir atlikti norimus darbus.

Jei jūsų augalams trūksta saulės šviesos, naudokite aliuminio foliją. Padėkite jos prie augalų ir leiskite folijai atspindėti šviesą, o augalams gauti taip reikalingos šviesos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų