Norite ilgiau išlaikyti daržoves šviežias? Pasinaudokite šiais triukais

Kai apsiperkame maisto prekių parduotuvėje, paprastai esame linkę įsigyti daugiau produktų, nei mums iš tiesų reikia. Galiausiai dažnai nutinka taip, kad juos tenka išmesti, kad ir kaip nesinori to daryti. Laimė, yra keletas būdų, padedančių daržoves ilgiau išlaikyti šviežias.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Turbūt ne vienas žino rekomendaciją apvynioti bananų galus maistine plėvele ar atokiau nuo kitų vaisių ir daržovių laikyti obuolius. Todėl šiandien dalijamės su jumis mažiau žinomomis gudrybėmis, kurios tikrai gali padėti, rašoma homehacks.co.

Jei norite ilgiau išlaikyti šviežius grybus, laikykite juos popieriniame maišelyje, įdėdami petražolių šakelę. Petražolės veikia kaip antioksidantas ir neleidžia ant grybų atsirasti dėmėms. Maišelį su grybais ir petražolėmis laikykite šaldytuve.

Salotų lapus, špinatus ir kitas lapines daržoves ilgiau išsaugoti galite pasitelkdami šį triuką: pirmiausia žalumynus nuplaukite šaltu vandeniu, nusausinkite, o tada įvyniokite į popierinį rankšluostį ir įdėkite į plastikinį maišelį ar indelį. Tai padės lapines daržoves išlaikyti bent dvi savaites!

Popieriniai rankšluosčiai gali pasitarnauti ir norint ilgiau išsaugoti kitas daržoves bei vaisius. Viskas, ką reikia padaryti, tai šaldytuvo lentyną, kurioje laikote daržoves, iškloti popieriniais rankšluosčiais. Jie sugers drėgmę ir apsaugos produktus nuo priešlaikinio puvimo.

Jei nepavyko iš karto sunaudoti visų šparagų, tačiau norite juos išsaugoti – pamerkite jų galus į stiklinę su vandeniu ir laikykite šaldytuve. Geriausia, jei šparagai šaldytuve stovės vertikaliai ir vandenyje bus tik jų galai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų