Pasidalijo genialiu triuku: tualetinį popierių paverčia interjero elementu

Žymioji ponia Hinč pasidalino genialiu triuku, kaip tualetinio popieriaus ritinėlį paversti viešbučio lygio interjero elementu su antspaudu.

Žymioji ponia Hinč pasidalino genialiu triuku, kaip tualetinio popieriaus ritinėlį paversti viešbučio lygio interjero elementu su antspaudu (nuotr. Instagram)

Švaros gudrybių ekspertė ponia Hinč, kurios tikrasis vardas – Sophie Hinchcliffe, nusprendė savo vonios kambaryje pasidaryti vasarinį valymą ir procesu pasidalino su savo 3,1 milijono gerbėjų Instagramo paskyroje.

Ji apsiginklavo krepšeliu valymo priemonių ir pradėjo šveisti nuosėdų žymes nuo nerūdijančio plieno nuo čiaupų rankenėlių ir dušo antgalio. Viename iš savo vaizdo klipų ponia Hinč parodo, kaip tualetinio popieriaus ritinėlį pakabinti taip, kaip paprastai jį randame viešbučiuose.

Pirmąjį popieriaus lapelį ji sulanksto į trikampį ir iš jo per kelias sekundes suformuoja „antspaudą“ po nestipria tekančio vandens srove. Tuomet ritinėlį ji įdeda atgal į tualetinio popieriaus laikiklį ir pademonstruoja vokelį primenančią formą su nematomu antspaudu, rašoma dailystar.co.uk.

Namų ruošos darbų profesionalė toliau valo kriauklę ir nublizgina veidrodį, o tuomet nuvalo rankšluosčių kabyklą ir klozeto nuleidimo mygtuką. Po visų sunkių darbų ponia Hinč parodo, kaip atgaivinti pilko ir balto dekoro vonios kambarį.

Savo vaizdo įraše ji sako: „Suprantu, kad tai ne dizainerio lygio darbas ir ne aukščiausios klasės interjeras, bet man labai patinka ir kvapas – puikus. Vonios kambarys švarus, kaip man ir patinka!“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų