Genialus mokytojos triukas: skalbinių minkštikliu valo pagalves

Turėdami daugiau laiko namuose daugelis žmonių imasi kapitalinio namų valymo. Viena moteris sugalvojo šį genialų triuką, kaip visus namų paviršius nuvalyti švariausiu įmanomu būdu.

Namų valiklis (nuotr. Shutterstock.com)

TikToke publikuotame vaizdo įraše mokytoja, vardu Mina, pasidalino savo sugalvotu būdu, kaip namuose pasigaminti purškiamo valomojo skysčio.

Vaizdo įraše rodoma, kaip moteris sumaišo du skirtingų kvapų skalbinių minkštiklius su dalimi vandens. Tuomet ji mišinį gerai pakrato sename buteliuke su purškikliu. Galiausiai tokį purškiklį ji naudoja senoms dulkėtoms pagalvėms svetainėje atgaivinti.

Vaizdo įrašo prieraše rašoma: „Tai 100 kartų geriau, nei bet kuris kitas metodas!“

Jos įrašas patiko daugeliui ir surinko daugiau nei 5 000 patiktukų, rašoma thesun.co.uk. Vienas žmogus rašė: „Ir aš taip darau, veikia daug geriau nei specialūs skysčiai audiniams!“ Kitas komentavo: „Ir aš taip darau, labai skaniai kvepia ir ilgai išlieka.“ Trečias dalinosi: „Esu išbandęs.“ Dar kita pridūrė: „Visiškai sutinku! Specialios tam skirtos priemonės ne taip gardžiai kvepia ir nėra tokios stiprios, kaip toks mišinys.“


Rašyti komentarą...
V
Vija
2020-07-05 19:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad skalbti nereikėtų ir nesmirdėtu senumu,supurškė minkštikliu ant sofos laikomas pagalves kaip suprantu
Atsakyti
-3

A
Aha
2020-07-05 15:53:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar pagalves ar kietus paviršius..
Atsakyti
-1

V
Vardas
2020-07-10 05:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, pagalves PAKVEPINO chemikaliniais skysčiais (nuo kurių gali išberti veidą ar pakenkti plaukams), bet taip ir NESUPRATAU - KAIP jas IŠVALĖ
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų