Vieniems – šleikštulys, kitiems – mielumas: ar vaikas turi miegoti su tėvais?

Pasak pediatrų atlikto tyrimo, mažyliai turėtų miegoti kartu su tėvais ne mažiau, kaip iki trijų metų amžiaus, rašoma telegraph.co.uk

Miegojimas su vaiku

Pasiūlyme, kuris prieštarauja sveikatos įspėjimams, teigiama, kad kūdikių širdys patiria didesnį stresą, jei jie paliekami miegoti savarankiškai be tėvų.

Manoma, kad miegas ant motinos krūtinės mažyliams suteikia daug geresnį poilsį nei naktis praleista atskirai lovoje.

Tokį pasiūlymą suteikė Pietų Afrikos Respublikoje įsikūrusio Keiptauno universiteto pediatras Nilsas Bergmanas, kuris nustatė, kad jeigu mama per anksti miegą atskirai nuo vaiko – ji praranda su juo ryšį.

Pasak pediatro, per greitas atsiskyrimas taip pat gali pakenkti ir vaiko smegenų raidai, o tai gali sukelti elgesio problemų ir vėlesniame gyvenime.

Tačiau šis tyrimas prieštarauja kitiems sveikatos įspėjimams, kurie teigia, kad vaikai jau nuo pat gimimo turėtų miegoti savo lovelėse.


Rašyti komentarą...
T
Tėvas
2020-01-15 22:30:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet vaikas gali miegoti lovytėje šalia tėvų lovos. Pavyzdžiui, kai miegu šalia, man mergaitė (2 m.) paduoda rankytę ir užmiega. Nors ji savo lovytėje, o aš savo lovoje. O vienoje lovoje miegoti - daug priklauso nuo to kiek miegantysis nori erdvės lovoje ir nuo nuotaikos...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų