Kai vilnietė Gintarė Druktenienė (25) kartu su savo vyru, sūnumi ir dukra žingsniuoja gatve, į jauną ir stilingą šeimą atsigręžia ne vienas praeivis. Nenuostabu, kad išskirtinį skonį turinti moteris savo „Instagram“ paskyroje yra subūrusi nemenką būrį ją sekančių gerbėjų, o visai neseniai juos ji pamalonino ir išskirtiniais kadrais iš savo vestuvių.

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

Pati G.Druktenienė kuklinasi, kad iš tiesų judviejų su vyru vestuvės nebuvo didelės ir kažkuo išskirtinės, tačiau nuoširdumu ir elegancija pulsuojančios nuotraukos vis dėlto byloja, kad kartais nereikia persistengti, o pati nuostabiausia šventė pavyksta tik tada, kai į ją įdedi visą savo širdį.

Nenorėjo vestuvių tik dėl vaikų

Gintarė prisimena, kad kai ji sužinojo, kad kartu su savo vyru laukiasi pirmojo vaikelio, jie dar buvo labai jauni, todėl, natūralu, kad dar tuomet visi aplinkui kalbėjo ir ragino porą kuo greičiau bent jau oficialiai įteisinti santuoką be didžiulės šventės.

Tačiau moteris atvira – ji niekada nenorėjo santuokos tik dėl to, kad judviejų santykiuose atsirado vaikai.

REKLAMA

„Kartu pragyvenome beveik aštuonerius metus ir tikrai ne kartą planavome šią šventę. Tačiau ją vis nukeldavome, matyt reikėjo to tinkamo laiko ir jis atėjo būtent šią vasarą“, – šypteli ji.

Vestuvių idėja keitėsi šimtus kartų

Gintarė neslepia, kadangi jie su vyru apie vestuves kalbėjo ne kartą, todėl tos dienos įsivaizdavimas mintyse keitėsi bent šimtą kartų, o ir iš pradžių moteris kaip ir visos kitos, pasvajodavo apie didžiules vestuves. Tačiau su metais visas poros požiūris pasikeitė kardinaliai.

„Svarstėme ir tokius variantus, kad išvyktumėme tik dviese kur nors į egzotinę šalį, niekam nesakius susituoktumėme. Galiausiai pasilikimo prie varianto kelti nedideles vestuves, pačių artimiausių žmonių rate, o labiausiai norėjome, kad šią dieną mūsų vaikai būtų kartu“, – pasakoja pašnekovė.

Gintarės instagramo sekėjai jau seniai žino, kad moteris visas savo šventes dekoruoja pati, apgalvojusi kiekvieną smulkmeną – net menkiausias stalo detales ar pati susikonstruoja stovą balionams.

Tačiau vestuvių dieną moteris vis dėlto nutarė pirmą kartą pasamdyti dekoratorę, nors pora nusprendė dekoruoti tik bažnyčią ir labai paprastai. Šventės vietos jie pasirinko nedekoruoti.

Suknelė – tikrai ne ta vienintelė svajonių

Vestuvinėse poros nuotraukose Gintarė iš tiesų atrodė tobulai. Pati Gintarė sako, kad jos vestuvinė suknelė tikrai nebuvo ta vienintelė svajonių suknelė, nes tokia suknelė būtų kainavusi siaubingai didelius pinigus, o leisti juos suknelei moteriai atrodė neprotingas sprendimas.

REKLAMA

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

„Turėjau tris skirtingus variantus, kurie labai skyrėsi ir galutinį pasirinkau per daug negalvojusi, tiesiog pamačiau internete keletą nuotraukų būtent su šia suknele ir ji man labai patiko“, – sako pašnekovė.

Besirinkdama suknelę, ji buvo svarsčiusi ir suknelę siūtis, bet moteris prasitaria, kad Lietuvoje rasti gerą siuvėją yra labai sunku, o ir kainos jų iš tiesų didelės.

Link altoriaus lydėjo dukra su sūnumi

Iš karto po vestuvių Gintarė savo instagramo paskyroje pasidalino itin jautriu ir emocijų kupinu vaizdo įrašu. Moterį iki altoriaus lydėjo ne kaip įprasta tėtis, o du brangiausi žmonės pasaulyje – jos dukra ir sūnus.

Bematant einančius du mažus žmogeliukus link altoriaus, širdį tuomet suspaudė tikrai ne vienam žiūrovui.

Pati Gintarė sako, kad nusakyti jausmus, kurie tvyrojo jos viduje būtent tą akimirką, kai jos vaikai vedė ją link altoriaus, būtų iš tiesų sunku. Ji patikina, kad tai buvo viena iš gražiausių akimirkų jos gyvenime.

„Pamenu, kai stovėjome prie durų ir laukėme, kol prasidės ceremonija – jokio jaudulio nebuvo. Tik suskambėjus varpeliui ir pasigirdus pirmiesiems smuiko garsams, užplūdo tokia gausybė jausmų, kad net nebepamenu, ką tuo metu pati dariau.

Žinau tik, kad ėjau ir negalėjau pakelti galvos, nes akys buvo pilnos ašarų“, – jautriai žodžius renka pašnekovė.

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

Santykius pakeičia ne vestuvės, o santuoka

Kadangi Gintarė su savo vyru troško kaip įmanoma paprastesnių vestuvių, todėl nenuostabu, kad ir didelio triukšmingo vakarėlio jie tikrai nenorėjo. Pora buvo nusprendusi susirasti restoraną, kuriame galėtų ramiai pavakarieniauti, suvalgyti vestuvinio torto ir jaukiai praleisti vakarą.

REKLAMA

„Vietą rinkomės ne pagal savo norus, o labiau žiūrėjome, kad tiktų ir patiktų svečiams. Patys tikriausiai būtume pasirinkę visai kitokį variantą“, – priduria ji.

Iki vestuvių Gintarė drauge su savo vyru pragyveno aštuonerius metus, todėl, natūralu, kyla klausimas – o kas gi pasikeičia po vestuvių? Pati Gintarė atvirauja, kad vestuvės santykiuose nieko nepakeičia, pakeičia santuoka.

Moteriai itin patiko sužadėtinių kursų metu buvusi paskaita su dvasininku Ričardu Doveika, kuris pasakojo, kuo skiriasi santuoka nuo vestuvių.

„Dažnai žmonės galvoja, kad tai graži šventė, daug jai ruošiasi, išleidžia daugybę pinigų, bet pačiai santuokai visiškai nesiruošia. Kiek porų metus ar net daugiau diena iš dienos planuoja visą šventę, būna, kad per visą stresą susipyksta, o, galbūt, net išsiskiria“, – sako ji.

Gintarė sako, kad kaip tik reikėtų prieš vestuves pabūti daugiau vienas su kitu. Pasak jos, santykių įtvirtinimas nepadarys poros stipresnės ir dėl to vienas kito labiau mylėti žmonės nepradeda. Svarbiausia yra poros vidinis ryšys.

Atsargiai rinktis žmones

Vasara iškėlusi paprastas, tačiau elegancija spinduliuojančias vestuves, Gintarė savo patarimais noriai dalijasi ir su kitais. Moteris atvirauja, kad pagrindinis jos patarimas būtų daryti viską, ko norite jūs patys, o ne tai, ko trokšta mama, teta, dėdė ar kitos giminės.

„Nedarykite didelių vestuvių tik tam, kad pasirodytumėte prieš kitus, tokių vestuvių buvo daugybė ir patys matome, kuo viskas baigiasi. Jeigu tikrai norisi įspūdingų vestuvių ir tai leidžia finansai, žinoma, kodėl gi ne“, – pataria pašnekovė.

REKLAMA

Taip pat Gintarė patikina, kad jeigu tik turite laiko, stenkitės patys kuo daugiau organizuoti savo vestuves ir ieškoti joms idėjų. O tiems, kas vis dėlto laiko neturi, puikiai padės vestuvių planuotojos.

„Reikėtų tikrai labai atsargiai rinktis visus žmones, kurie prisidės prie šventės planavimo, nes dažnai girdžiu atsiliepimus, kad žmonės nusivilia, prašo vieno, o gauna kitą. Ta tikrai gerai visus savo norus išdėstykite, viską gerai išsiaiškinkite“, – priduria Gintarė.

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

G. Druktenienės vestuvės aplinkinius sužavėjo elegancija ir paprastumu (Nuotr. Aistis Rokas)

Dalijasi patarimais

Svarbu vestuvių smulkmenų nepasilikti paskutiniams mėnesiams, nes geriausios vietos, fotografai ir kitos paslaugos būna užimtos jau prieš metus ar daugiau.

„Turint daugiau laiko, nereikės stresuoti, galėsite ramiai viską susiplanuoti ir laukti savo šventės. Mūsų šventę fotografavo Aistis Rokas, nuotraukos buvo iš tiesų labai gražios.

Taip pat labai noriu parekomenduoti nuostabią merginą Laurą Žvagulienę, kurios balso dėka ne tik mūsų, bet ir visų svečių kūnais bėgiojo šiurpuliukai“, – rekomendacijomis dalijasi Gintarė.

Pamatyti nuostabias Gintarės vestuvių akimirkas galite mūsų nuotraukų galerijoje.

 

Znaika
2019-11-04 19:13:59
Už kiek laiko gali tekti skaityti,kaip skiriasi stiliaus ikonos/.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Sigitas 2019-11-07 15:58:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ženijosi viena Gintarė, vyro net vardo nėra   ATSAKYTI
Hmmm 2019-11-07 11:16:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iš kur tiek pykčio ir nemeilės kitam? Deja, vietos džiaugsmui daugelio širdyse nėra... O džiaugtis verta vien dėl to, kad žmonės, pasirinko patys sąmoningai, ko nori. Kas iš to, jei žmogus eina iš baimės į santuoką, kažin ar tai atneš meilę ir gausą jų šeimai ir ar nesibaigs tokia užskubėta santuoka skyrybomis. Ar pamiršom, kad santuoka, tai meilės palaiminimas? Iš komentarų atrodo, kad jei patys būtumėte tokioje situacijoje, neleistumėte sau nuoširdžiai mylėti, nes sociumas ir įsitikinimai svarbiau už paties gyvenimą... Ką pagalvos kiti - artimieji arba bažnyčia yra svarbiau už tai ar mylite žmogų, su kuriuo esate kartu. Tačiau santuoka yra ne forma, o turinys, jei žmonės myli vienas kitą, pasės meilę ir gausą jų vis didėjančiai šeimai. Jei sės baimę, netruks ir skyrybos ateiti, nes be meilės ir pagarbos, neįmanoma gyventi šeimoje darniai... Deja, po skyrybų, manau, kur kas amoraliau vis turėti skirtingus partnerius ir nerasti, nepatirti brandaus, meilės kupino santykio.
Kurkime drąsiai patys, kokį gyvenimą norime gyventi, kokius jausmus patirti tuomet nereikės kaltinti savęs ir kitų, tuo labiau sėdėti komentaruose, bandant bent kažkur realizuoti per visą gyvenimą susikaupusį skausmą ir pyktį. Atrodo, kad kątik pabuvojau ne komentarų skiltyje, o kažkokiam sąvartyne, kur žmonės nekenčia, pila visą savo užgyventą bjaurastį... Ar šie žmonės daro nusikaltimą? Kažką nužudė, išprievartavo ar kažkaip amoraliai elgėsi?
Šie žmonės susituokė! :D atsipeikėkit! Žmonės susituokė! Neišsiskyrė, o po daug metų nusprendė susituokti! :D    ATSAKYTI
2019-11-10 15:23:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kam viešintis? Tegul daro, ką nori, visiems tas pats, bet ne-reikia reklamuotis. Tada nenuostabu, kad visokkų ir reakcijų sulauksi. Beje, apie tokias ikonas nieko neteko girdėt.   
Miau 2019-11-07 05:59:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jai 25 ir du vaikai??? Paauge??? :DD   ATSAKYTI
!!! 2019-11-10 16:30:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
So what? Juk ne 12mečiai vaikai. 19-20m gimdyti šiais laikais yra normalu. Ne sovietmetis kad pirmą karjera, būstas, nuliovas automobilis turi būti o tik tada vaikas.   
Bobulka 2019-11-06 17:03:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Svieto pabaiga, vaikai tėvus zenija   ATSAKYTI
Lina 2019-11-06 08:27:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Čia ta išsvajota LAISVĖ.Nesąmonė ir tiek.Galima tuoktis bažnyčioj nuodėmėj vaikus auginant? Bažnyčioj?Cirkas,o ne tikėjimas.Suprantu,kad kiti laikai,bet kam tas instagramas? Vaikai irgi taip tuoksis? Krikštyti kartu reikėjo,tos pačios išlaidos.Šizofrenija,tikrai.Ar viską lemia pinigai?    ATSAKYTI
Jis 2019-11-06 07:12:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Lietuviai blyn nu tokia tauta, kad nusisaut. Jeigu vaikai nesusituokus, tuomet blogai, jeigu susituoki ir ilgesni laika vaiku neturi, jau vel skalpuoja. Jeigu 30 ir vienisa, tai sena merga. Blemba Lietuva tikras postsovietines salies mastymo pavyzdys. Ruskiai gryni!! Tik tie turi stereotipus ir nekencia vieni kitu. Laukiniai!   ATSAKYTI
Vo teip 2019-11-05 21:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Svarbu susituoke o nekad susidejus gyvent ir augint vaikus nu nekazka.Vistiek geriau ks be ko kad padraugautu pagyventi vestuvea ir tik po to vaikai.O ne atvirkciai kad padraugaut ir pyst vaikai......o veselea tip i nera ...nx tada taip.svarbu kad vyras bagots butu ir dar su protu o ne su kopustu ant galvos.Jei bagots i portings tada maladiec tada santuoka garantuota.   ATSAKYTI
Kam 2019-11-05 11:53:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
patinka, kam ne. Mūsų šeimai - NE. Gražu, gražios vestuvės, gražios kai kurios mintys, samprotavimai... bet viskam turi būti savas laikas. Vestuvės, tada vaikai. Gal vestuves rengti prieš pat iškeliaujant į amžinybę ? Aišku, būna išimčių. Bet tikroji gyvenimo norma, būtent ne ši.
Laimės, sveikatos visai Jų šeimai. Be tragedijų, kuo mažiau liūdesio ir kuo daugiau džiaugsmo, saulėtų dienų. Jų gyvenimą telydi Dievo palaima.   ATSAKYTI
Va 2019-11-05 09:01:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nesantuokiniai vaikai nėra gražus ir geras dalykas katalikų bažnyčios dogmose. Kažkoks keistas noras pasirodyti, keisti nusistovėjusias normas ir papročius...?   ATSAKYTI
Sv 2019-11-06 21:23:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O kai kunigai prievartauja vaikus,tai tada kokios čia dogmos ? Kur tikėjimas, švari sąžinė ir panašiai !?  
babcė 2019-11-05 08:13:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
reikėjo dar rūtų vainikėlį užsidėt, viskas atvirkščiai, vaidyba...   ATSAKYTI
o ka daryti 2019-11-05 07:15:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nestilingiems?    ATSAKYTI
... 2019-11-05 06:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pajebat    ATSAKYTI
asta 2019-11-05 01:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kokia čia ikona, ženijasi kai jau du vaikai, nekrikščioniška... Prieš 30 metų būtų pasmerkti-pasileidėliai, dabar dievinami. FUI. Pirma vaikai, po to santuoka. Velniop tokius... Kokį pavyzdį rodo jaunimui, tokį gyvenimą matome aplinkui...   ATSAKYTI
G. 2019-11-04 21:31:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Šeima labai graži tikrai, bet jau suknelė tai baisinè, kas patarė tokią uźsidėti ? Peržiūrėjus nuotraukas tai atrodo kad nuo lango nuimta užuolaida ir uźsidėta. Tiesiog tragiška. Labai atsiprašau už tokią nuomonę.   ATSAKYTI
Baba 2019-11-05 18:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Susikiskit ta savo nuomonę kartu su savo užuolaida   
Birute 2019-11-04 20:25:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Labai grazi pora, labai grazūs zmones, grazi laiminga seima, be pompastikos, grazu , paprasta ,miela .Is visos sirdies linkiu laimes. Paziurejus i jūsų nuotraukas likau suzaveta,kuklu, nuosirdu.   ATSAKYTI
Eeee 2019-11-04 20:13:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Fu koki šlykštūs komentatoriai. Šeimyna nuostabi, laukia trečio vaikelio! Labai džiaugiuosi, laimės ir dar kartalį laimės jums!    ATSAKYTI
++++ 2019-11-04 19:48:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
jetau, vaikai jau dideli o jie tik dabar ,,ženyjasi,, - tai reiškia - tuoj išsiskirs - laimingais dalykais per viešuma yra atsikratoma laimės turėjimo - tik pasireklamuoti. Smukę žmogeliai o ne ikonos.   ATSAKYTI
Znaika 2019-11-04 19:13:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Už kiek laiko gali tekti skaityti,kaip skiriasi stiliaus ikonos/.   ATSAKYTI
Afiget 2019-11-04 19:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Ką jūs čia svaigtad rašeivos, dar ireminkite ir katedroje pakabinkite
Tipo šuda kažkokį parašė ir tipo Lietuvoje gyventi pasidarė gyventi, šitie seime debilai Lietuva apvogineja o jie šudinais straipsniais užsidengia    ATSAKYTI

Top Video

NBA išplatino įrašą Kobe Bryanui atminti: griebia už širdies
DABAR RODOMA
NBA išplatino įrašą Kobe Bryanui atminti: griebia už širdies
DABAR RODOMA
Pamatykite: 10 Kobe Bryanto metimų, atnešusių komandai pergalę
DABAR RODOMA
40 įspūdingiausių Kobe Bryanto karjeros dėjimų
DABAR RODOMA
Bryanto karjeros kelias NBA
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
REKLAMA
Vytautas Landsbergis. Gražina Landsbergienė (nuotr. BFL)
Šiandien profesoriaus Vytauto Landsbergio žmona Gražina Ručytė Landsbergienė švenčia garbingą jubiliejų. Pianistė sausio 28-ąją mini 90-ąjį jubiliejų. Naujienų portalo tv3.lt ...
Ugniagesys Ryčardas (nuotr. facebook.com)
„Jeigu galėčiau gyventi antrą kartą, ir vėl dirbčiau ugniagesiu“, – sako Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosios komandos vyr. ugniagesys ir vairuotojas ...
Antanas Nausėda
Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos tėtis Antanas Nausėda atsidūrė ligoninėje. Dar penktadienio vakarą žiniasklaidą apskriejo žinia apie tai, kad dėl sušlubavusios ...
bendruomenės slaugytoja Ina Venslovienė su vyru
„Kai beveik prieš keturiasdešimt metų baigiau tuometę Panevėžio medicinos mokyklą, pageidavau, kad mane paskirtų į Molėtų rajoną. Labai norėjosi iš molio lygumų ištrūkti ten, ...
keturiolikmetė Kamilė (Nuotr. Kauno klinikų)
Kauno klinikoms 2019 metai buvo neeiliniai: atlikta 500-oji inkstų transplantacija, o per tris paras atliktos net septynios sudėtingos organų transplantacijos. Keturiolikmetė ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų