Vyras pasakė žmonai, kad turi staigmeną: tokios nesapnavo net košmare

Vyras, kuris pasakė savo žmonai, kad turi jai dovaną, prieš padurdamas ją, buvo pripažintas kaltu dėl bandymo nužudyti. Šonas May rankšluosčiu uždengė žmonai Laurai akis ir po to paprašė jos atspėti, kokią dovaną jai turi.

Šonas ir Laura May (nuotr. facebook.com)

Teisme buvo pasakojama, kad ji gulėjo ant lovos ir girdėjo, kaip jis vaikščiodamas po kambarį pradėjo skaičiuoti nuo 10 ir murmėjo sau „Pirmyn, Šonai“.

Tada jis pradėjo protu nesuvokiamą ataką, kurios metu jis taip smarkiai peiliu dūrė savo žmonai tarp peties ir kaklo, kad nulaužė peilio rankeną, pranešama Mirror.co.uk.

Laura ir Šonas May (nuotr. facebook.com)

34-erių vyras praeitą savaitę pasirodė teisme, kur pripažino užpuolęs žmoną, tačiau neigia, kad taip bandė ją nužudyti.

Jo žmona teigia, kad jie labai mylėjo vienas kitą ir iki užpuolimo kartu praleido šešis metus.

Tą dieną, kai įvyko pasikėsinimas, Šonas atsibudo 5 valandą ryto, nes neva išgirdo kažką keisto. Po to, kai jis grįžo į lovą, pora mylėjosi ir vėliau jis pasakė: „Turiu tau dovaną. Ar norėtum jos?“.

„Aš atsakiau taip ir jis pasakė man užmerkti akis, ką aš ir padariau. Jis pasakė man atsigulti. Tai padarius jis kažkuo uždengė man akis. Manau, kad tai buvo rankšluostis“, – teismo salėje kalbėjo Laura.

Jis vaikštinėjo po kambarį skaičiuodamas nuo 10 mažėjančia tvarka, tačiau jis taip ir nepasiekė nulio ir ji pradėjo susierzinti.

„Aš pasakiau jam, kad tikiuosi, jog tai bus šuniukas, nes jis jau kurį laiką kalbėjo apie šuns įsigijimą, bet jis man atsakė, kad tai ne šuo. Tuomet buvo tylu ir aš staiga pajutau spaudimą petyje. Pagalvojau, kad ant manęs buvo užmestas kažkoks žvėris, kuris mane drasko.

REKLAMA

Šonas May (nuotr. facebook.com)

Aš klykiau, kad negaliu jo nusimesti. Kažkuriuo metu aš supratau, kad ant manęs nieko nėra, jokio žvėries. Bet toje vietoje buvo kažkoks stačiakampis. Galvojau, kad toje vietoje yra kažkoks spaustukas ar Helovynui skirtas atributas, nes jaučiau, kaip žemyn teka kraujas.

Aš rėkiau, kad taip neįmanoma. Jis atsakė: „Tai tikra“. Jo balsas buvo visiškai ramus“, – teisme pasakojo ji.

Ponia May sako, kad ji atsisėdusi pažiūrėjo į žaizdą ir tada pamatė savo vyrą, laikantį du peilius ir grasinantį nusižudyti.

Ji pasakė jam padėti peilius ir paklausė, kodėl jis užpuolė ją. Jis atsakė, kad vakar jis buvo atleistas iš darbo ir nerimavo dėl to, kaip jis galės laiku sumokėti visus finansinius įsipareigojimus.

Kai jos paklausė, kaip tuo metu atrodė jos vyras, Laura atsakė: „Jis buvo nusiminęs dėl darbo praradimo ir atrodė, kad šis faktas jį graužia labiau.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2019-09-16 01:21:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada suprast kokie įstatymai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų