Vyras nuolat slapčia išduoda savo žmoną: tikina, kad jai nuo to tik geriau

Dėl to, kad santuoka – išties sunkus darbas, negalėtų pasiginčyti niekas. Čia reikalinga ne tik kantrybė, bet ir nuolatinis ugnelės kurstymas – kitu atveju meilei gali greitai ateiti galas. Vis dėlto būdų, kaip išlaikyti santuoką stipria, visi turi įvairių.

3

Joshu internautams prisistačiusio vyro istorija daugeliui moterų pasirodytų tragiška.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras nuolat slapčia išduoda savo žmoną: tikina, kad jai nuo to tik geriau

Pasirodo, kad vyras yra užsiregistravęs specialiame „Ashley Madison“ puslapyje, kuris skirtas žmonėms, esantiems santykiuose. Čia jie gali susipažinti su kitais panašaus likimo žmonėmis, kurie ieško nuotykių, arba, kitaip tariant, yra linkę išduoti savo antrąsias puses.

8 metus vedęs vyras atviravo, kad įvairių seksualinių patirčių su kitomis moterimis yra turėjęs ir anksčiau. O kaip pats teigia, kad per pastaruosius 2 metus jis permiegojo net su 6.

Anot jo, tai ne tik, kad nepablogino jo ir žmonos santykių, bet atvirkščiai – jų santykiai tapo kur kas geresni. Joshas pasakojo, kad dabar jis tapo mažiau sutrikęs, o aplinka namuose tik pagerėjo.

Vyras pridėjo, kad savo žmoną be galo myli, tačiau jų seksualiniai laukai nesutampa, todėl nenorėdamas gadinti santykių, jis nusprendė ją išduoti slapta. „Manau, kad mes abu laimime, nes aš išpildau savo troškimus kitur, todėl galiu būti dėmesingesnis namuose“, – teigia Joshas.

Sunku patikėti, kad minėtas „Ashley Madison“ puslapis, kuris skatina žmones išduoti savo mylimuosius, turi net 54 milijonus narių, o jų šūkis skamba taip: „Gyvenimas trumpas – turėk romaną“.

Anot puslapyje publikuojamos informacijos, 87 proc. tinklalapio vartotojų čia ieško seksualinių santykių partnerio, 39 proc. nori išbandyti naujus dalykus, dar 39 proc. ieško draugystės, 33 proc. – prisirišimo, o 23 proc. nori ir vėl pajausti drugelius pilve.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų