Penktadienio žvaigždės žada: teks pakovoti už save, kai kam reikės pasirūpinti sveikata

Penktadienis Zodiako ženklams bus labai įvairus. Vieniems šiandien aktualiausia bus sveikata, o kitiems darbas. Vieni gaus intriguojančius, susimąstyti verčiančius pasiūlymus, o kitiems teks pakovoti už save ar savo partnerį. Astrologai sako, kad daugumos Zodiako ženklų epicentras bus darbas. Ką žvaigždės žada jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Šiandien svarbiausia aktualija tikriausiai bus darbas ir sveikata. Nebūtinai dėl savęs nerimausite. Galbūt labai stengsitės patarti ir tinkama linkme nukreipti artimą žmogų, šiuo metu atsidūrusį sudėtingoje gyvenimo situacijoje.

Tauras

Ši diena jums turėtų būti sėkminga įvairiose srityse. Galite gauti pasiūlymą bendradarbiauti, stažuotis, vykti į kelionę, kvietimą studijuoti norimą dalyką ir t. t. Palanku pradėti nauja, ypač jei jaučiatės ankstesniu gyvenimo būdu.

Dvyniai

Šiandieną gali tekti pakovoti už savo ar partnerio, kliento finansinius interesus. Gali kilti pagundų investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan. Tai gana rizikinga. Galite kažko neįvertinti, nes jums stinga informacijos arba ji nėra tiksli.

Vėžys

Ši diena žada sėkmę užsienyje bei ypatingų žinių ir gebėjimų reikalaujančiose veiklos srityse, mokslinėje veikloje, vykdant tarptautinį projektą. Tačiau savo nedėmesingumu galite įskaudinti jus mylintį asmenį, partnerį.

Liūtas

Jausite emocinę įtampą, labai kritiškai vertinsite aplinkinių elgesį bei išvaizdą. Galite ką nors įžeisti savo nesubtiliomis užuominomis. Kita vertus, sėkmę žada dalykinis pokalbis, darbo interviu ar pan.

REKLAMA

Mergelė

Diena pasižymės šurmuliu, domins kolektyvinės aktualijos, vasaros renginiai. Tačiau dėl pažįstamo žmogaus įtakos, spaudimo galite pasielgti neteisingai arba skubotai. Dėl to įmanomi nuostoliai.

Svarstyklės

Diena nelabai palanki aktyviai veiklai, intensyviam bendravimui, naujoms pažintims. Galite išgirsti, kad kažkas rezgama jums už nugaros. Palanku dirbti ir ilsėtis vienumoje.

Skorpionas

Nors būsite jautrūs, emocingi, regis, tai netrukdys nei darbams, nei bendravimui. Galite pagerinti savo įvaizdį, sublizgėti žiniomis. Jeigu keliaujate, labai praplėsite savo akiratį.

Šaulys

Yra tikimybė, kad jums pasiseks derybose, komercijoje, tačiau tam prireiks atkaklumo. Dalykinis pokalbis mažiau ar daugiau turės įtakos jūsų finansinei padėčiai.

Ožiaragis

Ši diena palanki protinei veiklai. Pasižymėsite išradingumu, originalumu, greita reakcija. Tačiau meilės fronte galimas šaltas dušas. Galite patirti nemalonią kritiką, abejingumą.

Vandenis

Planas plėsti veiklą, investuoti arba prašmatniau atostogauti turi būti aptartas su šeima. Pravartu koreguoti gyvenimo būdą, pradėti rimčiau mankštintis, daugiau judėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų