TOP3 Zodiako ženklai – velnio advokatai: jei įskaudinsite, prakeiks jus visam laikui

Pasaulyje yra tokių žmonių, su kuriais geriau nejuokauti. Norite tikėkite, norite ne, bet jeigu gyvenime įskaudinsite juos, jie jus prakeiks visam laikui. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai yra vadinami tikrais velnio advokatais.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com)
12

Portalas yourtango.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra vadinami paties velnio advokatais. Tiems, kurie tiki:

VANDENIS

Vandeniai yra nenuginčijamos asmenybės, net jeigu jie turės pakankamai mažai įtikinančių argumentų, jie už savo nuomonę kovos iki galo, vien dėlto, jog jiems taip smagiau. „Todėl, nes aš galiu“ – tai bene pagrindinis Vandenių gyvenimo moto. Jie jūsų visada išklausys iki galo, bet kaip tikri velnio advokatai, beklausant, kurs ypatinga keršto planą jums.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulio šalys: kur keliauti pagal zodiako ženklą?

DVYNIAI

Jeigu esate Dvynys, tuomet puikiai žinote, kad labiau nei bet kas kitas esate dvilypė asmenybė. Tai reiškia, kad jeigu aplinkiniai turi kitokį požiūrį, jūs jį išklausysite ir pakankamai stipriai įsigilinsite, bet jeigu toji nuomonė jus įskaudins – kirsite atgal su kaupu. Dvyniai yra bene stipriausi velnio advokatai, todėl kliūtis savo kelyje jie pašalina lengvai ir be jokių vidinių jausmų.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių gyvenimas jiems atrodo kaip vienas didelis pašėlęs vakarėlis. Svarstyklės gyvenime ieško taip norimo balanso, dėl to jos yra pasiryžusios kasdienybėje aukoti bet kokius žmones, pasitaikiusius jų kelyje. Jeigu bent sekundei neskirsite dėmesio šiam Zodiako ženklo atstovui, būkite tikri, kad jie padarys viską, jog gyvenime galvotumėte tik apie juos.


Rašyti komentarą...
I
Ingrida
2019-08-11 00:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu svarstyklės, bet tokios nesąmonės niekur neskaičiau.
Atsakyti
-4

S
Skorpione
2019-08-11 09:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur skorpiones
Atsakyti
-1

V
Vandenis
2019-08-10 20:12:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gerai ir pragare turėsiu aukštas pareigas vandenis
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų