Jurbarkietės tragedija parodė tikrąjį žvaigždžių veidą: to nesitikėjo

Sumuštos ir bandytos išžaginti jurbarkietės istorija sujaudino tūkstančius. Lietuvoje neliko, turbūt, nė vieno žmogaus, kuris nesektų informacijos ir naujienų, kaip šiuo metu laikosi ir gyvena nepilnamečio vaikino, kaip įtariama, stipriai sumušta ir išžaginti bandyta mergina.

Jurbarkietės tragedija parodė tikrąjį žvaigždžių veidą

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojos Rimos laiškas, kuriame ji pastebi Lietuvos nuomonių formuotojų „influencerių“ reakciją į šį įvykį.

Pateikiame skaitytojos laišką:

„Žinia apie sunkiai sumuštą merginą iš Jurbarko mane paveikė ir kaip žmogų, ir kaip mamą, ir kaip moterį. Juk nekaltos ir niekuo dėtos mergaitės vietoje galėjo atsidurti bet kas – mano dukra, krikšto dukra ar draugų vaikai.

Vis tik dar labiau nei pats įvykis, mane sujaudino garsių Lietuvos žmonių reakcija į visą šią tragediją.

Jeigu iki šiol aš nuoširdžiai galvojau, kad garsiosios Lietuvos žvaigždės, nuomonių formuotojai, yra tik tam, kad pardavinėtų reklamą ir „prakišinėtų“ brangias prekes arba paslaugas tiems, kurie nelabai ką išmano ar supranta, tai po visą Lietuvą sudrebinusios tragedijos, aš suprantu, kad jie padarė tai, ko negalėtų padaryti nei mūsų valdžios atstovai, nei niekas kitas.

REKLAMA

Dainos Bosas surasta nemokama advokato paslauga, Saugirdo Vaitulionio pagalba randant plastinės chirurgijos specialistus ir kliniką, kurioje bus atliekamos visos reikalingos plastinės ir odontologijos operacijos mergaitei, prilygsta stebuklui. 

Mano manymu, nukentėjusiai Karolinai skirtas dėmesys, o jos šeimai – finansinė bei teisinė parama, yra neįkainojama dovana.

Ačiū visiems, kurie prisideda prie nekaltos mergaitės gerovės bei pagalbos jos šeimai.

Nesu susijusi su šia jurbarkiečių šeima, tačiau siunčiu visiems didžiausius linkėjimus ir tik gerus žodžius. Ši baisi ir protu nesuvokiama tragedija parodė tikrąjį garsenybių veidą. Ir, panašu, visi jie sugeba susivienyti ir susiimti į kumštį tomis akimirkomis, kai to labiausiai mums visiems reikia.“

Nelaimė įvyko gegužės 26-ąją

Primename, kad gegužės 26 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti.

Įtarimai dėl pasikėsinimo išžaginti buvo pareikšti vienam asmeniui. Šiuo metu tyrime renkami visi reikalingi duomenys, kad nusikaltimas būtų ištirtas kuo objektyviau ir greičiau.

Asmenų, kurie turi duomenų apie bet kokį mėginimą daryti įtaką nukentėjusiosios ar liudytojų valiai dėl parodymų procese, labai prašome informuoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatą – el. p. [email protected], Klaipėdos apygardos prokuratūrą – el. p. [email protected] arba skambinti pagalbos telefonu 112.

Graži garsių žmonių iniciatyva 

„Lietuvoje tikrai yra labai daug gerų žmonių, kuriems nenusispjaut į kitų skausmą! Vos per kelias valandas mums su Daina Bosas pavyko šiuo metu reanimacijoje gulinčiai Karolinai rasti puikų teisininką! Neatlygintinai teisybę iškovoti padės Mindaugas Vasiliauskas! Ačiū labai!

Visi žinome, kaip klaikiai vargšę mergaitę sumaitojo tas gyvulys: sulaužytas veidas, išdaužyti dantys ir t.t. Jai vos 17 - visas gyvenimas dar priešakyje, o plastinės operacijos ir odontologija - kainuoja labai daug!

Kaip ir daugeliui, Karolinos šeimai, ko gero, tai būtų neįkandama. Ačiū nuostabiems Plastikos Chirurgas Vygintas Kaikaris ir Plastikos Chirurgas Kęstutis Maslauskas bei odontologų komandai iš Fi clinica Kaune!


Rašyti komentarą...
L
Lile
2019-06-04 10:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maniau kad neber musu saly gerio ir geru zmoniu,bet kaip klydau,kai beda,pasirodo mokam susitelkt. Sveik mergyt ir ne uz ka nedovanok tam gyvuliui,zmogum tokio nepavadinsi.
Atsakyti
-5

I
Irena
2019-06-05 15:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po Parnavo pranešimo vakar Delfyje ir prokuroro pareiškimo,kad sužalojimai nežymūs,atrodo,kad kova bus arši! Žmonės,neleiskit tam išgamai išvengt bausmės! Turim būti labai vieningi!
Atsakyti
-4

b
birute
2019-06-04 11:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
ponia Bosiene jokia ne zvaigzde o tikras nuosirdus ,turinti sirdi zmogus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (112)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų