Spaudoje pasirodžiusiame interviu Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkė Edita Žiobienė išreiškė nerimą dėl netrukus startuosiančio LNK televizijos realybės šou „XXL“. Pirmadienį prasidėsiančiame realybės šou svorį mes 14 storulių, po trijų mėnesių bus paskelbtas šou nugalėtojas, kuris už kiekvieną prarastą kilogramą gaus 1000 litų.  

Anot komisijos pirmininkės, tokios laidos netinkamos bręstančiai asmenybei. „Tokia laida gali turėti labai daug neigiamos įtakos nepilnametėms. Tokios ir panašios laidos žaloja paauglių psichiką, keičia grožio suvokimą – atviras kelias paauglių mergaičių anoreksijai“, - spauda citavo komisijos pirmininkę.

Reaguodami į spaudoje išreikštą komisijos pirmininkės nuomonę, LNK televizijos ir „XXL“
kuriančios prodiuserių kompanijos „Just TV“ atstovai pakvietė į susitikimą Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkę Editą Žiobienę ir pristatė būsimąjį projektą. Naujasis realybės šou „XXL“ bus pirmoji aktuali laida apie antsvorį Lietuvoje, kurioje kas trečias žmogus turi per didelį svorį.

„Visų pirma, laidoje bus aiškinama, kad lieknėti reikia tiems žmonėms, kurie turi antsvorį, kenkiantį sveikatai. Sunkiausias šou dalyvis sveria net 175 kilogramus. Antra, bus akcentuojama, kad mesti svorį reikia nekenkiant organizmui – sportuojant ir maitinantis pagal sveikos mitybos principus, nevartojant jokių preparatų“, - Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkei užtikrino LNK Kūrybos direktorius Jonas Banys.  

REKLAMA

Laidą kuriančios prodiuserių kompanijos vadovas Justinas Milušauskas sakė, kad realybės šou „XXL“ žiūrovams bus padedama suvokti, kas yra antsvoris. „Kiekvienas žiūrovas pagal mūsų dietologų rekomendacijas galės suskaičiuoti savo kūno masės indeksą ir žinoti, ar iš tiesų turi antsvorio“, - pažymėjo laidos prodiuseris.

Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkė Edita Žiobienė po pokalbio pasidžiaugė, kad tokios priemonės gali padėti paaugliams suvokti, kas yra antsvoris ir sveika mityba, kad būsimoji laida turės ir šviečiamųjų elementų.

LNK Kūrybos direktorius Jonas Banys savo ruožtu dėkojo komisijos pirmininkei už tai, kad ji su televizija palaiko draugišką dialogą ir pakvietė tapti naujojo realybės šou „XXL“ žiūrove.


Rašyti komentarą...
M
Merkys
2007-05-17 14:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistų leidėjų ir etikos komisija užsiima niekais.Laikas imtis priemonių apsaugoti televiziją nuo valkatų nešvankybių.Vyrauja purvini scenarijai," žvaigždžių" maivimasis ir gatvinė kalba,patyčios iš prezidento. Tai matyt ir Gražulį,seimūną,paveikė. Ką jis pasakė,seniai rašoma,rodoma.Nebijokime pakenkti spaudos laisvei,apribodami nepraustaburnių sėjamą chaltūrą. Šituo turėtų susirūpinti ir premjeras,bet jam labiausiai rūpi partijos postas.Ši partija visada rėmėsi labiausiai atsilikusia tamsuomene.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų