Nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“ prasideda tikroji kova už būvį. Du ateinančius šeštadienius dėl bilieto į finalą kovos 23 geriausi „raudonųjų“, „geltonųjų“ ir “žaliųjų“ atstovai.

12 atlikėjų rungsis vasario 17, 11 – vasario 24-ąją. Atlikėjų ištraukti burtai lėmė, kad vasario 17-osios pusfinalyje  „žaliesiems“ atstovaus „Alien Run Amuck“, „Slapjack“ ir  „Sweetness Theory“, „geltoniesiems“ – „Ashtrey”, Edita & Erika, Natas, „Stringaj” ir „U-Soul”, „raudoniesiems“ – Aistė Pilvelytė, „4 Fun“, „The Road Band“ ir „Onsa“.

Kiti keturi „raudonieji“ – Rūta Ščiogolevaitė, „Saulės kliošas“, Dove & Gerda ir Augustė – pasirodys antrajame pusfinalyje vasario 24 dieną. Su jais į kovą stos ir du „žalieji“ – „Barbė-Q“ ir „Mini-Me“ – bei penki „geltonieji“ – Edita, Ingrida Paukštytė, „Mėsa“, Nerri ir Žydrė.

Nemažai „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių jau išsirinko po atstovą, gegužę vyksiantį į Helsinkį. Tai Estija, Slovėnija, Lenkija, Olandija, Rumunija, Norvegija ir Danija. Pastarosios atstovas kol kas kelia didžiausią šurmulį, nes tai kabareto atlikėja moterimi persirengęs vyras, pasivadinęs „Drama Queen“. Internautai juokauja, ar tai nebus Danijos mėginimas pakartoti Izraelio atstovo transseksualo Dana International sėkmę „Eurovizijoje“ 1998-aisiais.

„Drama Queen“ ir kitų šalių atstovų vaizdo klipai – specialioje svetainėje www.eurovizija.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų