„Eurovizijos“ atrankoje, trims atlikėjams leista toliau kovoti dėl teisės atstovauti Lietuvą Helsinkyje. Pusfinalyje kartu su kitais konkurso dalyviais bus pakviesti dalyvauti Natas, Edita ir Ingrida Paukštytė.
“Šiuo metu su grupe rimtai svarstom, ar priimti J.Vilimo pasiūlytą kompensaciją ir dalyvauti “Eurovizijos” pusfinalyje. Viskas konkurse taip neaišku ir keista, kad kyla įvairiausių minčių. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, o mūsų komandoje jų šeši”, - apie susiklosčiusią situaciją kalbėjo Gediminas Nadtočis – Natas. Anot dainininko, jei ir grupė dalyvaus pusfinalyje, tai tik dėl gerbėjų, kurie palaikė jį atrankoj, o ne dėl pačios “Eurovizijos”.
“Žinau, kad šeštadienį technika streikavo ir realybės šou „Dangus2“ savaitės finalo metu, bet „Eurovizijoje“ tai nėra pateisinama. Keista, kad tiek mažai žiūrovų balsų gavo visos grupės bendrai sudėjus. Tokie rezultatai būtų tikėtini, jei transliuotojas būtų regioninė televizija, bet tikrai ne nacionalinė. Linkiu konkurso organizatoriams pasitempti ir trečią kartą nebesuklysti, kitaip niekas jau visai netikės atranka ir nebebalsuos”, - svarstė muzikos agentūros “BonusFX” vadovas Jonas Ščevinskas. Pasak vaikino, Natas su grupe nesijaučia įskaudinti, gal greičiau apgauti.
Suklaidintų atlikėjų yra ir “žaliajame” divizione. Gerai, kad organizatoriai susiprato ir pakvietė naujokus “Alien Run Amuck” sudalyvauti pusfinalyje. “Ką čia ir bekomentuosi. Viskas jau ir taip pasakyta… Šiuo metu repetuojame, ruošiamės koncertui ir “Eurovizijos” pusfinaliui, dabar jau nebežinau net, kuris yra svarbiau mūsų grupei”,- kalbėjo “Alien’ų” lyderis Romas Labanauskas. Anot vokalisto, jie ant “Eurovizijos” kuratorių nepyksta ir akmens užantyje tikrai nelaiko.

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų