Šeštadienį Lietuvos televizija pradeda nacionalinę atranką į Eurovizijos dainų konkursą. Atranka vyks keturis šeštadienius. Per finalą, vasario antrąją, sužinosime, kas atstovaus Lietuvai Serbijos sostinėje Belgrade gegužę vyksiančiame svarbiausiame Europos dainų konkurse.

Šiemet atrankoje varžosi 36 dainos, kurias atlieka – abėcėlės tvarka – Aistė Pilvelytė, „Angelas“, Asta Kairytė, Augustė Vedrickaitė, „Buzzer‘s“, „Cisco kid“, Eglė Lokytė, „Face time“, „Flaer“, „Flaxon“, „Funny Beat“, „Gyvai“, Ingrida Paukštytė, Ingrida Žiliūtė, Jeronimas Milius, Julija&Girma, Justas Lapatinskas, Justina Adeikytė, „Kaštonai“, Kristina Botyriūtė, „Laiptai“, Mini-Me, „MyMagic“, Nerri, Onsa, „Pokeris“, Raimonda Masiulytė, „Sasha Son“, „Skyders“, „Slapjack“, „Suicide DJ‘s“, „Sweetness Theory“, „Trylika“, Vilma Voroblevaitė, Vudis ir Grūdas ir „Wake up“.

Dvi atlikėjos, Aistė Pilvelytė ir Julija Ritčik, šiemet pasirodysianti kartu su Girmante Vaitkute, keliauja tiesiai į finalą kaip gerai žinomos ir patyrusios eurovizininkės, ankstesnėse atrankose užėmusios pirmąją  – trečiąją vietas.

Tris šeštadienius iš eilės, t.y. sausio 12, 19 ir 26 dienomis pasirodys po 11 arba 12 atlikėjų, iš kurių kiekvienąkart keturi geriausi bus deleguojami į finalą. Pretendentus, kaip visuomet, vertins ir komisija, ir žiūrovai. Jų balai bus sumuojami. Geriausiai pasirodęs atlikėjas gaus 12 balų, antroje vietoje esantis – 10, trečioje – 8, toliau – iš eilės: 7, 6, 5 ir t.t.

Pirmoji atrankinė laida – jau šį šeštadienį, sausio 12 dieną, 21 val. per Lietuvos televiziją. Vedėjas Rolandas Vilkončius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų