REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naktinė pramoginė laida „Dušas“ skelbia: „Atėjo laikas būti pastebėtam!“ ir kviečia  gyvai grojančias, veržles ir užsispyrusias grupes į tarptautinio projekto „Baltic New Music Chart“ naujo sezono atranką!

REKLAMA
REKLAMA

O tiems, kas džiūgauja, ar priešingai, abejoja „neformato“ sėkme, nuo šiandien startuoja išskirtinė naujovė – ketvirtadienio laida skiriama žymiausioms nekomercinėms šalies grupėms, šiemet laimėjusioms Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimus „A.LT 2006“, sakoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Beveik prieš pora savaičių Vilniuje išrinkti geriausi nekomerciniai atlikėjai, grojantys tai, ko tradiciškai neišgirsi jokioje radijo ar televizijos stotyje. „Duše“ viskas bus kitaip. Ketvirtadieniais pristatysime jau pelniusius pripažinimą atlikėjus ir jų kūrybą, o penktadieniais bendrame trijų Baltijos šalių projekte „Baltic New Music Chart“ rinksime išradingiausius šių metų talentus ir žinoma ieškosime naujų muzikantų“, - sako laidos redaktorė Uršula.

REKLAMA
REKLAMA

Šįvakar laidoje, kuri TV1 eteryje prasidės 22:45, dalyvaus metų muzikinio vaizdo laimėtojai grupė „Xess“, kurie taip pat buvo pripažinti geriausiais gothic stiliaus atlikėjais. Jų grupės istorija ir muzikinės improvizacijos – tiesiogiai „Dušo“ studijoje. Laidoje taip pat bus galima išvysti išskirtinius alternatyvių grupių apdovanojimo ceremonijos fragmentus, jų užkulisius ir, žinoma, „neformatinius“ vaizdo klipus.

Penktadienį, renkant geriausius „Baltic New Music Chart“ muzikantus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos svečiuosis visiems pažįstamas mūsų šalies muzikos grandas Povilas Meškėla. Rinkti savo mėgstamiausius tiesioginės laidos eterio metu gali visi – taip pat kaip ir visi gali dalyvauti „Baltic New Music Chart“ 2007-2008m. sezono atrankoje. Tereikia atsiųsti savo grupės nuotrauką, dainą MP3 formate ir muzikinio gyvenimo aprašymą el. paštu: [email protected]. Taip pat karščiausias ir aktualiausias laidos naujienos visada galima rasti atsinaujinusiame www.dusas.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų