• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Prieš porą savaičių „Formulės 1“ pasaulyje pasklido gandai, jog gali kilti naujas skandalas dėl biudžeto „lubų“ viršijimo.


Prieš porą savaičių „Formulės 1“ pasaulyje pasklido gandai, jog gali kilti naujas skandalas dėl biudžeto „lubų“ viršijimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Italų „Motorsport“ pasirodė pranešimai, jog net trys komandos 2022 m. sezone galimai viršijo išlaidų limitą.

REKLAMA

Buvo rašoma, kad jau liepos pabaigoje bus baigtas tyrimas ir paskelbti jo rezultatai. Rezultatų dar nėra, bet gandai darosi vis konkretesni.


„L‘Equipe“ teigimu, trys įtariamos komandos yra „Red Bull“, „Mercedes“ bei „Aston Martin“. Olandų „De Telegraaf“ prideda, kad FIA imasi itin griežtų priemonių ir netgi vykdo kratas.

REKLAMA
REKLAMA

„Daugiausiai klausimų susilaukė „Mercedes“ ir „Red Bull“. Buvo atliktos ir kratos. Jų metu ištraukiami stalčiai, peržiūrimos „Whatsapp“ susirašinėjimų žinutės, elektroniniai laiškai, kad būtų išsiaiškinta, ar tam tikri asmenys diskutavo apie „Formulę 1“ ar ne“, - skelbia „De Telegraaf“.


„L‘Equipe“ skelbia, kad „Red Bull“ komandoje klausimų kilo dėl Helmuto Marko atlyginimo. Formaliai H.Marko yra viso „Red Bull“ koncerno konsultantas, kuriam mokama ne tik už darbą „Formulėje 1“. Dėl to auditoriams ir kyla klausimų, kaip vertinti tas išlaidų eilutes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daug įtarimų kilo ir dėl „Aston Martin“ komandos. Manoma, kad tai yra viena iš priežasčių, kodėl šiemet ši ekipa taip vangiai naujiną bolidą, nenorėdama kartoti galimų 2022 m. klaidų.


„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris „Sky Sports“ jau spėjo pažymėti, kad jo vadovaujama ekipa pernai tikrai nepažeidė taisyklių. Panašiai kalba ir „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas.

REKLAMA

Pernai tik rugsėjį pasklido gandai, jog kai kurios komandos viršijo išlaidų limitą. Ta informacija pasitvirtino spalį. Tada „Red Bull“ buvo skirta 7 mln. JAV dolerių bauda ir sumažintas laikas, skirtas naudotis vėjo tuneliu. „Aston Martin“ komandai už procedūrinius pažeidimus buvo skirta 450 tūkst. JAV dolerių bauda. Visas procesas baigėsi tik spalio pabaigoje, todėl šiemet FIA tikisi anksčiau užbaigti tyrimą, nors ir aiškina, jog terminų nėra nustačiusi.


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų