REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


„Bassadone Automotive Nordic“ grupei priklausanti „Auto-Bon“, užsiimanti „Peugeot“, „Citroën“, „Opel“ ir DS automobilių importu, nuo liepos 1 d. iš „Autobrava” perima „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ atstovo teises Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.


„Bassadone Automotive Nordic“ grupei priklausanti „Auto-Bon“, užsiimanti „Peugeot“, „Citroën“, „Opel“ ir DS automobilių importu, nuo liepos 1 d. iš „Autobrava” perima „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ atstovo teises Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šis sandoris taip pat apims „Fiat Professional“ komercinius automobilius ir „Abarth“. Mažmeninei prekybai šis pokytis Lietuvoje tiesioginės įtakos neturės.

REKLAMA

„Auto-Bon“ portfelyje tiek Baltijos šalyse, tiek Suomijoje jau yra visi pagrindiniai „Stellantis“ grupės prekės ženklai („Peugeot“, „Citroën“, „DS Automobiles“, „Opel“). Nuo birželio 1 d. Suomijoje pradėti importuoti „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliai, kurie, kaip natūrali verslo plėtros tąsa, netrukus bus įtraukti į Baltijos šalių portfelį.


Fiat Tipo Hybrid
Fiat Tipo Hybrid

„Visų gamintojo prekių ženklų importo perdavimas vienai įmonei yra natūrali rinkos konsolidacijos dalis. Tai matome kaip galimybę pagerinti klientų patirtį ir padidinti visos tiekimo grandinės efektyvumą“, – sako „Auto-Bon“ generalinis direktorius Markus Vuolle.

REKLAMA
REKLAMA

Šis pokytis „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ prekės ženklų pirkėjams Lietuvoje tiesioginės įtakos neturės, nes automobilių platinimą mažmeninėje rinkoje ir toliau įgyvendins „Autobrava Motors”.


Jeep Avenger 1st Edition
Jeep Avenger 1st Edition

Pasak „Modus Group”, valdančios „Autobrava“ ir „Autobrava Motors“, valdybos nario ir automobilių prekybos verslo vadovo Oleg Martyniuk, šis pokytis yra ilgalaikės strategijos dalis, siekiant susitelkti į prabangių automobilių segmentą: „Pastaruosius kelerius metus automobilių prekybos srityje daugiausia dėmesio skyrėme prabangių prekės ženklų atstovavimo stiprinimui Baltijos šalyse. „Stellantis“ automobilių ženklų importo teisių perleidimas leis dar labiau susitelkti į mums prioritetinį veiklos segmentą”, – teigia O.Martyniuk.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Stellantis“ buvo sukurtas 2021 m., susijungus prancūziškų šaknų turinčiai PSA grupei ir stambiai italų ir amerikiečių kompanijai FCA („Fiat Chrysler Automobiles“). Strateginis „Stellantis“ tikslas – prekės ženklo atstovavimo teisių įtvirtinimas, todėl nutarta tęsti sėkmingą bendradarbiavimą su „Bassadone“ grupe ir „Auto-Bon“ Baltijos šalyse bei Suomijoje.


„Visa automobilių pramonė patiria didžiulį konsolidacijos spaudimą. Taigi mes naudojamės atsirandančioms galimybėms. „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ atstovavimo teisių įsigijimas yra
natūralus sėkmingo bendradarbiavimo su „Stellantis“ tęsinys – „Bassadone“ yra patikimas
partneris, todėl gamintojas pasirinko mus atstovauti jų valdomus automobilių prekės ženklus“,
– pridūrė „Bassadone Automotive Nordics“ generalinis direktorius Antti Ruhanen.

REKLAMA

Abarth 500e
Abarth 500e

Nauji prekės ženklai ir strateginė rinkodara


Visi „Stellantis“ prekių ženklai gali pasigirti turtinga istorija, o sujungimas po vienu stogu leidžia
maksimaliai padidinti jų sinergiją, kartu išlaikant aiškų dėmesį į kiekvieno ženklo individualią
strategiją.


„Mūsų rinkose, ypač komercinių automobilių segmente, „Fiat“ buvo stiprus rinkos žaidėjas. Dėl to, kad atstovaujame visas „Stellantis“ modelių komercines transporto priemones, galime užtikrinti prieigą prie konkrečių kiekvienos markės tikslinių grupių ir kuruoti modelių asortimentą, kad jis geriau atitiktų klientų poreikius“, – komentavo Andrus Kuus, „Auto-Bon Baltics“ generalinis direktorius.

REKLAMA

„Elektrifikacija yra didelis visų į portfelį įtrauktų prekių ženklų prioritetas. Netrukus rinkoje pasirodys visiškai elektrinių „Alfa Romeo“ automobilių pasirinkimas, nepraradęs šio prekių ženklo klientų taip vertinamo sportiško charakterio. Taip pat atnaujinama visa „Jeep“ modelių gama – ikoniškas visureigis bus papildytas tiek hibridine pavara, tiek visiškai elektra varomomis modelių versijomis“, – pridūrė A. Kuus.


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų