• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Kiekvienais metais naujo automobilio paieškas pradėję tūkstančiai vairuotojų visuomet siekia vieno ir to paties tikslo – surasti ir įsigyti automobilį, kuris ne tik patenkintų jų poreikius, bet ir nereikalautų didelių, netikėtų investicijų praėjus keliems mėnesiams ar metams.


Kiekvienais metais naujo automobilio paieškas pradėję tūkstančiai vairuotojų visuomet siekia vieno ir to paties tikslo – surasti ir įsigyti automobilį, kuris ne tik patenkintų jų poreikius, bet ir nereikalautų didelių, netikėtų investicijų praėjus keliems mėnesiams ar metams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog automobilio įsigijimas yra ganėtinai paprastas procesas – visgi, tiek naujų, tiek naudotų automobilių rinkoje galima rasti tūkstančius skirtingų ratuočių, tarp kurių tikrai pavyks surasti norimą pirkinį. Vis dėlto, automobilio paieškas ir įsigijimą palengvinančios įmonės „011 Motors“ atstovas tikina, jog kiekvienas pirkėjas turėtų vadovautis keliais, bet naudingais patarimais, kurie padės išvengti, liaudiškai tariant, katės maiše.

REKLAMA

BMW M240i xDrive Coupé
BMW M240i xDrive Coupé

Techninės būklės įvertinimas – prioritetas


Jeigu prieš 30 metų kiekvieną automobilį buvo galima suremontuoti su keliais įrankiais, moderniuose automobiliuose esanti komforto ir saugumo įranga reikalauja specifinių žinių bei įrangos tam, jog automobilis kiekvieną kilometrą įveiktų taip kaip buvo numatyta gamykloje.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi naudotų automobilių rinkoje netrūksta egzempliorių, turinčių paslėptų defektų, automobilių pirkėjai rizikuoja patekti į ypatingai brangias remonto pinkles, iš kurių išsinarplioti po to yra ganėtinai sudėtinga.


Automobilių paieškos ir patikros paslaugas teikiančios įmonės „
011 Motors
“ atstovas pataria, jog renkantis automobilį iš Lietuvoje parduodamų egzempliorių, visuomet reikėtų atlikti pirminę techninės būklės patikrą patikimose dirbtuvėse arba užsisakyti paslaugą, kuri leistų šį vargą perkelti savo srities specialistui, žinančiam į ką atkreipti dėmesį ir kur ieškoti galimų trūkumų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mercedes-Benz B 200 AMG Line
Mercedes-Benz B 200 AMG Line

Automobilio istorija – privalomas atributas


Ištisus dešimtmečius automobilių turguose būsimos transporto priemonės ieškoję pirkėjai galėtų papasakoti eilę skirtingų pasakų, kuriomis buvo siekiama įtikinti, jog dominančio automobilio rakteliai privalo atsidurti jų rankose. Nors nesąžiningų pardavėjų istorijos nepasikeitė, tačiau automobilių pirkėjai šiandien gali gauti savotišką garantiją, kuri padėtų patvirtinti arba paneigti pardavėjo sakomus teiginius.

REKLAMA

„Dažnai tenka susidurti su klientais, kurie įsigiję automobilį nuvažiuoja į autorizuotą servisą ir sužino, kad automobilio rida suklastota“, – savo patirtimi dalinasi pašnekovas.


Natūralu, jog tokia žinia daugelį pirkėjų suglumina, mat tuomet jautiesi apgautas ir permokėjęs už automobilį, kuris yra labiau nusidėvėjęs negu norėjote, todėl elementari VIN kėbulo numerio patikra leis atskleisti tikrąją automobilio istoriją. Net jeigu automobilio aptarnavimas pasibaigus garantiniam laikotarpiui nebuvo vykdomas oficialioje atstovybėje, pirmieji penkeri automobilio gyvavimo metai padės susidaryti įspūdį kaip ir kur automobilis buvo eksploatuojamas, kaip keitėsi jo rida, kiek šeimininkų jis turėjo.

REKLAMA

BMW spidometras

Nepasiduokite žemos kainos vilionėms


Kaina, be abejonės, yra vienas svarbiausių veiksnių, nulemiančių galutinį pirkėjų sprendimą. Vis dėlto, žema automobilio kaina visuomet yra glaudžiai susijusi su suklastota rida, atsainiai atliktais remonto darbais ir paslėptais defektais.  


„Atsivertę lietuviškus skelbimų portalus pamatysite, jog nemaža dalis automobilių mūsų šalyje parduodami gerokai pigiau negu kitose šalyse. Kodėl? Nes automobiliai į Lietuvą grįžta su įvairiais defektais, tačiau juos pašalinus, vėliau jis patenka į Lietuvos naudotų automobilių rinką, dėvėdamas ypatingai patrauklią kainą“, – sako „011 Motors“ atstovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Honda Civic e:HEV
Honda Civic e:HEV

Atsižvelkite į savo, o ne bičiulių norus


Mažiau automobiliai besidomintys vairuotojai labai dažnai kreipiasi pagalbos į savo artimiausius bičiulius, siekdami gauti naudingų patarimų. Vis dėlto, „011 Motors“ ekspertas pataria, jog į bičiulius reikėtų kreiptis vėliausiai arba jų patarimais apskritai nesivadovauti.


„Kiekvienam pirkėjui rekomenduočiau iš pradžių pagalvoti kokio automobilio jiems norėtųsi ir tik tada pradėti jo paiešką“, – atskleidžia „011 Motors“ atstovas.

REKLAMA

„Į techninę būklę galima atsižvelgti paskutiniame etape, tačiau pirmiausiai reikėtų susidėlioti prioritetus ir pasirinkti tokį automobilį, kurio reikia jums, o ne jūsų draugams. Patogų sedaną, galingą visureigį, talpų vienatūrį, stilingą kabrioletą, manevringą miesto hečbeką“, – priduria jis.


Tik susidėlioję atitinkamus prioritetus, galėsite lengviau ir greičiau surasti norimą automobilį, sugebantį atitinkantį jūsų poreikius bei pranokstantį jūsų lūkesčius.

REKLAMA

Škoda Kamiq Monte Carlo
Škoda Kamiq Monte Carlo

Įvertinkite automobilio likvidumą


Markė, modelis, gamybos metai, rida, komforto įrangos kiekis – tai yra tik dalis veiksnių, įtakojančių automobilio likutinę vertę. Nors iš pradžių gali pasirodyti, jog to paties segmento, panašių charakteristikų automobiliai po kelerių metų pasižymės tokia pačia išliekamąja verte, tačiau tai nėra tiesa.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Automobilio išliekamąją vertę labiausiai įtakoja konkretaus gamintojo ir jo gaminamų modelių paklausa. Pavyzdžiui, „Alfa Romeo Giulia“ ir 3 serijos BMW priklauso tam pačiam segmentui, tačiau dėl gerokai didesnės paklausos, būtent 3 serijos BMW išliekamoji vertė bus didesnė, o ir bavariškas modelis daug greičiau suras būsimą pirkėją negu daugeliui egzotiškai atrodanti „Alfa Romeo“. Vis dėlto, tai specifinius poreikius patenkinantys modeliai.

REKLAMA

Volkswagen Passat GTE Variant
Volkswagen Passat GTE Variant

„Esu pastebėjęs, jog dalis klientų mažiau dėmesio kreipia į gamintoją ir vietoje to didesnę svarbą teikia specifinėms automobilio savybėms. Pavyzdžiui, kėbulo prošvaisai, sėdimų vietų skaičiui“, – pirkėjų įpročius atskleidžia „011 Motors“ atstovas.


Jeigu būsimą automobilį renkatės ne pagal gamintoją, o pagal jame įdiegtas praktiškas savybes, automobilių specialistas rekomenduoja atitinkamai įvertinti būsimo pirkinio likvidumą. Pavyzdžiui, jeigu potencialių pasirinkimų sąraše yra „Citroën“, „Kia“ ar „Volkswagen“, ir kiekvienas modelis turi reikiamą kiekį norimų savybių, „011 Motors“ atstovas rekomenduotų rinktis „Volkswagen“, vien dėl geresnės išliekamosios vertės bei fakto, jog po kelerių metų eksploatacijos jį bus žymiai lengviau parduoti.


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų